Знайомий хлопчик 17 років приїхав з мамою в Польщу 1 міс назад, отримали песель, а тепер він сам після настання 18 років хоче їхати в Естонію. Чи прийме його Естонія після Польщі?
Cvetik-konfetik• 23 июля 2023
Всі країни ЄС, крім Швейцарії. Це називається зміною країни прихистку, шукайте 24 параграф уставу ООН, все по ньому.
Ответ дляCvetik-konfetik
Дякую
Ответ дляTaFo
пусть мама узнает информацию по Эстонии. Кроме того, временное убежище не всегда единственный вариант легального нахождения в стране
Дякую