Яичница с беконом• 23 июля 2023

Відчуття що в душу нагадили

Енна спроба побудувати відносини закінчилася знову фіаско. Так, сама винна, що продовжила спілкування після перших дзвіночків. Я оце про що думаю, тяжко травмованій людині побудувати відносини. Ти ото неначе і себе любиш, і бачиш, коли щось не так. І не тримаєшся за не те. Ну хіба трішки, бо бачиш що і сама лажаєш.
А потім сидиш і думаєш і самій погано,і бути з кимось не можеш, і притягуєш якісь не здорові відносини з такими ж травмованими чуваками
годовасик• 23 июля 2023
Так може піти до психотерапевта і пропрацювати?
Якщо ви все розумієте. І жити щасливо в прекрасних стосунках тоді

автор Яичница с беконом • 23 июля 2023
Дівчата, не нию. Просто роздуми
Рожки-да-ножки• 23 июля 2023
А полечиться? Или вы думаете шо если травма то на всю жизнь? Нет. Все можно наладить, просто нужно постараться, а не сидеть и ныть.
автор Яичница с беконом • 23 июля 2023
Ответ длягодовасик
Можливо. Та зараз фінанси не дозволяють це зробити
ЖонДуан• 23 июля 2023
я думаю, что это просто не ваши люди
Забрала і не сказала• 23 июля 2023
Просто змініть своє відношення до ситуації
і все піде по іншому
автор Яичница с беконом • 23 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну де ви ниття побачили? Чи все, що не з дурнуватою посмішкою то ниття?)
Красный Смех• 23 июля 2023
Вместо всей этой псевдопсихологической херни достаточно просто начать выбирать других мужчин.
Красный Смех• 23 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
На самом деле у вас через слово нытье. Со стороны именно так воспринимается.

автор Яичница с беконом • 23 июля 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
і все піде по іншому
)) трах тібідох тібідох. Тидищь!
Все, змінила😊
Ви милі
Florisia• 23 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Я починаючий коуч.
Я тільки навчаюсь. Беру клієнтів безкоштовно для практики.
Якщо бажаєте працювати над темою стосунків, то я можу запропонувати вам свої послуги.
Якщо є бажання працювати над цим запитом, то напишіть мені в особисті повідомлення
Перловая Кашка• 23 июля 2023
Розбираємось зі своєю головою, а потім ліземо в голову до партнера. Ну або вам пощастить і зустрінеться той, хто буде ніжно любити усіх ваших тараканів)
Рожки-да-ножки• 23 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Вы понимаете что есть проблемы, рассказываете о них, но нихрена для их решения не сделали, это и есть нытье.
Я вся ваша• 23 июля 2023
А скільки вам років?
автор Яичница с беконом • 23 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Ви ж розумієте, що люди читають текст пропускаючи через свої емоції? Одну і ту ж фразу три різні людини з різними поглядами прочитають по різному.
На вулиці дощ.
Один прочитає як ниття. Другий як радість. А третій як констатацію факту
Рожки-да-ножки• 23 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Как раз сейчас много кто помогает бесплатно
Красный Смех• 23 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
На вулиці дощ.
Нет. Умные люди умеют читать текст без примерки на себя.
Florisia• 23 июля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ну от я запропонувала автору пропрацювати цей запит безкоштовно)
автор Яичница с беконом • 23 июля 2023
Счас напишуть що я неприємна зла особа)))

автор Яичница с беконом • 23 июля 2023
Ответ дляFlorisia
Я починаючий коуч.
Пишу
Семенівни сусідка• 23 июля 2023
Давайте я к вам, обниму и поноем вместе. Вчера было видео-свидание, я так понимаю, не понравилась. А мне он понравился, эх 😞. У меня аж самооценка немного пошатнулась, хотя я же знаю, какой типаж личности он искал. Или может просто на один раз, хз. И отвлечься нечем, погода г@вно уже третий день, хоть под дождем гуляй.
Короче, не вешайте нос, у меня есть мантра «мне нужен всего один, но нормальный😀😀😀».
Рожки-да-ножки• 23 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
На вулиці дощ.
Просто по списку сколько это уже длится и что было сделано для нейтрализации за все время?
Красный Смех• 23 июля 2023
Ответ дляFlorisia
Так у вас опыта нет, чем вы ей поможете? Чисто блаблабла
Красный Смех• 23 июля 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Я бы написала, что вы:
1) наивны
2) из приличной семьи
3) не очень умны
4) не разбираетесь в мужчинах совершенно
5) добрая, и в целом хороший человек
Стефанія• 23 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
А зачем вы ходите по всем темам и обсираете людей, под соусом мудрых советов?
годовасик• 23 июля 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Сходите в кофейню на чай/кофе сама с собой)
Красиво оденьтесь и насладитесь моментом)
Выгуляйте себя и настроение поднимется на +100)

Вы ж понимаете, что это просто выбор. Вы выбираете мужчин, они вас) найдётся попадание в цель. Просто нужно пройти этот период выбора)
Красный Смех• 23 июля 2023
Ответ дляСтефанія
Так запрограммировано.
Я бот
автор Яичница с беконом • 23 июля 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Обіймаю. Насправді саме в такі моменти потрібно дуже щоб хтось мовчки обійняв і безоціночно вислухав. В такі моменти тимчасової слабкості.
Трахтибидох• 23 июля 2023
Ви на шляху зцілення, це читається між рядками.
сказочное_Бали• 23 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Я бы написала, что вы:
1) наивны
2) из приличной семьи
3) не очень умны
5) добрая, и в целом хороший человек
Мои выводы
Не наивна
Из не очень приличной семьи
Хорошистка
Не очень интересна в жизни, квартира в светло- бежевых тонах)
Даже профессию попробую угадать: что то нудное офисное