Сільський ансамбль• 23 июля 2023
Косички. Мені 35
Вітаю, дівчатка! Мені треба відволіктись.
Давайте просто побалакаємо. Про дурниці)
Маю 35 рочків. Наскільки буду смішно виглядати з волоссям накрученим на косички на ніч? Або, хто пробував локони на пояс від халату чи шкарпетки?
Коли мовчу- приємна жінка• 23 июля 2023
Ясобі таке роблю раз-два на пару тижнів стабільно
Як який настрій. Коли хочу більш прямі.
Коли й на косичку
Як який настрій. Коли хочу більш прямі.
Коли й на косичку
Регионщица• 23 июля 2023
Мені 30 років
Роблю косички на ніч, потім зранку або пінкою роблю охайні локони, або збираю волосся і заколюю позаду.
Красиво, подобається.
Робила на шкарпетки, потім збирала у красивий хвіст. Теж ефектно.
Красиво, подобається.
Сільський ансамбль
• 23 июля 2023
Ответ дляГарні диньки
Да по фиг всем, что Вы себе накрутите.
Супер. Буду крутить)
Сільський ансамбль
• 23 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Почему Вы должны выглядеть смешно?
Ну бо з такою укладкою я була на людях років 10 тому. І зараз навколо нікогісінько з хвилями після косичок.
40каградусная• 23 июля 2023
Щоразу на відпочинку за кордоном роблю собі африканські косички і потім пару тижнів з ними на роботу ходжу (юрист), мені 35 :) робіть так, як Вам до вподоби, людям завжди знайдеться про що поговорити ☺️
Сільський ансамбль
• 23 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Як який настрій. Коли хочу більш прямі.
Коли й на косичку
Як який настрій. Коли хочу більш прямі.
Коли й на косичку
На косичку то одне) а от на штук так з 10. Це ж потім афрокучері)))
Сільський ансамбль
• 23 июля 2023
Ответ дляРегионщица
Мені 30 років
Красиво, подобається.
Я поки шкарпетки тільки на дитині перевірила)
Сільський ансамбль
• 23 июля 2023
Ответ дляВареничніца
Пофіг, як ви будете виглядати. Аби вам подобалось і іншим не заважало
Моя улюблена відповідь)
Коли мовчу- приємна жінка• 23 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Якщо хочеться такий результат, то робіть)
Вареничніца• 23 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Моя улюблена відповідь)
А шо? Моя сестра в 37 дреди накрутила різнокольорові. Бо так захтіла.
Сільський ансамбль
• 23 июля 2023
Ответ дляВареничніца
Не мій варіант точно
А я з косою• 23 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Ну и что? Вы теперь никогда не сделаете того, что делали 10 лет назад? Вот это наше ,,Шо скажуть люды,, неистребимо. Поверьте, людей больше беспокоит их утренний стул, а не Ваши косички.
Сільський ансамбль
• 23 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Та річ не втому. У кожного свої проблеми. От ви б мене на вулиці зустріли. Щоб подумали? Мене влаштує відповідь, що не звернули б уваги
А я з косою• 23 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Если Вы не носите на голове кастрюлю или не ходите с автоматом наперевес, ничего бы не подумала. Скорее всего- да, не обратила бы внимания.
Все возможно• 23 июля 2023
Моя приятелька в 50 років накрутила собі афрокоси зізі, вибрила півголови. Прекрасно.