Ні грама• 23 июля 2023
Чому зараз сірий колір в інтерєрі модний? Це базовий колір чи все таки віддати
перевагу кольору теплих відтінків якщо планується ремонт на 20 років
Ответ дляБелоснежко
Чому сірий всім здається мрачним? Навіть якщо, все в інтер´єрі сіро- біле, то в побуті купа речей які яскравих кольорів і все це якраз змішується і гарно виглядає.
Согласна. У подруги на кухне часть стены чёрной, и никакой мрачности. Про серый и разговорв нет, отличный цвет и его оттенки тоже.
ЯкаКраля• 23 июля 2023
Ответ дляШалена красуня
Вы ремонт под британца делали))? А вообще очень красиво ❤️
Майже )) Дякую!
все по ГОСТу!• 23 июля 2023
Ответ дляНі грама
Мені потрібен якийсь універсальний колір бо хочу цю квартиру залишити дітям а поки вони ростуть то буду в оренду здавати
Тому якби ремонт робитиму не під себе, бо діти ще малі
Як мені поступити?
Її 300 раз вб´ють квартиранти😂
Птица Говоруша• 23 июля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Не вдома зараз. Ось трохи знайшла в телефоні
Дуже гарно і затишно)
Летюча помилка• 23 июля 2023
Робила ремонт 4 роки назад, база сіра. Зараз роблю в іншій квартирі, сірого взагалі немає нічого. Основний акцент на бежевому кольорі. І не тому, що сірий не подобається. Просто мені злаєтьс що конкретно цій квартирі з її розташуванням і освітленням більш підходить м´який бежевий колір.