- ходять з сумками і пакетами 1-2 метра шириною так, що їх неможливо обійти?
- стануть посередині з якимись знайомими і триндять язиками, що їх теж неможливо обійти?
- або ідуть повііііііііільно і наче спеціально посередині, що не обійдеш, не об´їдеш. Коли починаєш позаду казати: "Можна, будь ласка вас обійти?" То наче глухі і не чують.
Ну невже ці всі дії не можна робити осторонь, враховувати, що поруч інші мешканці, які можливо кудись поспішають?
глазурька1• 23 июля 2023
Аби машини свої не ставили, бо задовбалася свого часу з коляскою через дорогу їх об´їжджати.
Ирина Россошенцы• 23 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Краще хай це роблять на тротуарах, чим на велодоріжці
Да, краще хай по трутуарах ходять, а то хочеться з вітерцем пронестися. А там то мами з колясками, то парочки неспішно гуляють, то стоять триндять
Ответ дляserebro16-72be
Люди думають тільки про себе..їм на інших плювати.
я сьогодні поспішала по магазинам, бо на плиті в мене жарилось-шкварилось. І дуже відчула, що люди ходять, наче навколо нікого немає. Неможливо обійти. Тому мене це нервувало.
Це виховання в них таке?
Чому я ходжу по доріжкам збоку? Мене от так виховали і мені ніхто в спину не кричить - чи можна мене обійти
Це виховання в них таке?
Ответ дляvikinguryonok
Це виховання в них таке?
Тобто ви створили ситуацію, при якій могла статися пожежа, і ще здивовані своїм роздратуванням?
І хто чарівний?
Ответ дляtarveldy
Візьміть дві великі важкі сумки у руки і пройдіть 800 метрів , потім задесте це питання знову
ну ок, я теж сьогодні з сумками великими йшла, але не посередині тротуару, а збоку.
І була можливість мене спокійно обійти
Ответ дляtarveldy
Ви могли сьогодні спалити дім, про що ви пишете? Яке нафіг виховання?
дім би я по любому не спалила, бо я не за 3 км пішла від дому, а за 100-200 метрів максимум. В крайньому випадку - моя дитина вдома + консьержка є.
Але відчуття, що деякі відчувають себе королями тротуарів в мене не вперше. Воно періодично виникало до цього, навіть не сьогодні
serebro16-72be• 23 июля 2023
Ответ дляvikinguryonok
Це виховання в них таке?
А в магазині коли довго шукають гроші чи картку...чи говорять по телефону на повну гучність...кожен переживає за себе
Ответ дляvikinguryonok
Ще краще,
От вони думають як ви, я ж нікому не заважаю, кому тре обійде , ви однакові
Ответ дляtarveldy
Ще краще,
я завжди ходжу осторонь. 60% тротуару збоку мене - завжди вільна.
В чому ми однакові?
Ответ дляJul_L
Я специально так хожу. Собираю тяжеленные сумки, так, чтобы что-то на два метра выпирало и чтоб идти помедленнее, выбираю по дороге, с кем можно потрындеть, вытаскиваю его на середину тротуара и поехали, про погоду, да про обстановку в мире.
наступного разу я Вам помахаю
Приєднаюсь потриндіть, відчути, як ото воно, може кайф
Ответ дляvikinguryonok
В чому ми однакові?
Я ніколи не залишаю ввімкнену плиту, чайник, духовку коли навіть вихожу до почтомата у під´їзді, бо може статися що завгодно, дитина яка вдома від диму може втратити свідомість , приїдуть пожежники і зальють водою 3 поверхи, чому ви дозволяєте собі наражати на реальну небезпеку людей, що у вас в голові?
Ответ дляtarveldy
ну окей, я не права. Була впевнена, що повернусь через 5 хвилин.
Але тема не про це.
Проблема було до цього, чи не так?
Перехожі і далі повинні стояти посеред тротуару, розставивши сумки навколо себе, обсуждати з кумою світову кризу, війну, ціни на базарі і хто з ким спить? Чи може це все можна обговорити, ставши осторонь, і ні в кого від цього не убуде?
Але тема не про це.
Проблема було до цього, чи не так?
Ответ дляvikinguryonok
Але тема не про це.
Проблема було до цього, чи не так?
Але тема не про це.
Проблема було до цього, чи не так?
От вони так само, впевнені що нікому не заважають, всьо
ПС: чому так емоційно реагую, мене матір так чуть не вбила з сином, поставила варити їсти і вийшла в магазин, малому було кілька днів, я годувала і ми заснули, прокинулась бо собака скавчала сильно, хата вся в диму, мама прийшла хвилин через 15
Ответ дляtarveldy
В мене син достатньо дорослий, щоб навіть цього не допустити. Якби я затрималась ще не хвилин 5-10, то просто набрала б йому по телефону, і він вимкнув би плиту.
Тема тротуарна. Колись, нещодавно, я упісювалася, дуже хотіла в туалет, і не могла вільно пройти, бо тротуарні королі попадаються. Що ви на це скажете?
Чому в метро на ескалаторі є правило стояти осторонь справа, бо можливо комусь треба пришвидшитись? Мабуть же ж не просто так, вірно?
То таке правило має діяти і на пішоходних зонах
Vlada-Maria• 23 июля 2023
Ответ дляvikinguryonok
В чому ми однакові?
автор, то Вам зараз мозги пудрять і пробують перевести тему в інше русло такі самі, як Ви описали. Відразу видно, що себе впізнали, тому і намагаються ’стрілки’ перевести)))
Vlada-Maria• 23 июля 2023
Ответ дляvikinguryonok
Автор, Ви надієтесь достукатись до здорового глузду? Ви оптиміст))))
Ответ дляvikinguryonok
автор никогда так не делайте. Может элементарно заклинить ключи в замке и пока вы найдете того кто взломает дверь ваш ребенок может угореть или может плохо выключить газ и взорваться.
Ответ дляVlada-Maria
Лайфхак. Когда на дороге кто-то мешает, говорите (вслух, а не на советчице, это важно) : Пропустите, пожалуйста. У меня работает всегда.
Ответ дляvikinguryonok
Але тема не про це.
Проблема було до цього, чи не так?
Але тема не про це.
Проблема було до цього, чи не так?
Вот и они не думали, что остановятся надолго. Вопрос, зачем Вы стояли возле них так долго, что послушали и про цены, и про кто с кем спит, и про мировой кризис, и про войну? То есть Вы стояли рядом и тоже преграждали путь.
Ответ дляJul_L
Точняк.
Попробувала теж.
Не зрозуміла. Ніякого кайфу
Попробувала теж.
Не зрозуміла. Ніякого кайфу