КохайтесьЧорнобровi• 23 июля 2023
Раджу MassMart Київ
Розпродаж в зв´зку із закриттям. Супер знижки, ціни смішні!!!
КохайтесьЧорнобровi
• 23 июля 2023
Ответ дляChamomile5
Взагалі вся вся мережа закривається?
Було 9 штук в Україні, це останній лишився, сюди все позвозили. Вони навіть обладнання продають. Знидка така - 2 од знижка 20%, 3 од - 30%, є товари, на які 50% знижка. Є джинси для творчості, треба їхати і дивитися.
КохайтесьЧорнобровi
• 23 июля 2023
Дітям конверси по 250 грн взяли, собі угг ботинки за 500 грн, ну і багато цікавого було.
парИла я парИла• 23 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А де ви були? Яка адреса?
КохайтесьЧорнобровi
• 23 июля 2023
Ответ дляпарИла я парИла
А де ви були? Яка адреса?
Антоновича, біля Сільпо, Домінос, на розі.
КохайтесьЧорнобровi
• 23 июля 2023