Новорічна пальма• 23 июля 2023
Подарок мужа) Хвастаюсь
Так хотела этот крем, ныла мужу неделю… И муж скинул 9000 на карту и я таки купила! Муж закатывает глаза, что я как ребёнок, а я таки радуюсь😀
А чем вас балует ваш муж?
Стильна штучка• 23 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Так убрал 2 морщина или ничего не делали ?
Пользовалась кремом и морщин не стало, я даже баночку не успела использовать.
Залізна тьотя• 23 июля 2023
Ответ дляХочу барабульки
У меня ночная сыворотка от Estee Lauder. Но что-то я её не пойму) Восторга не вызывает.
Я їх тональними користуюсь. Ось купила два бо знижка 50 відсотків була, я в Європі. Звичайна ціна тоналки 60 євро. А пудра вгагалі за 100 євро Guerlain Parure Gold Compact Powder . Але б крем за 200 євро я б не купила, максимум 100 і то за нормальну сиворотку, воно того не варте.
Птица Говоруша• 23 июля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Якщо автору до 35, то вона хоч вазеліном намажеться ефект буде, як від крема цього. Я теж сиворотку не зрозуміла, хоча вона в них бестселер роками, топ продажів.
А мені нахвалена корейська косметика з нормальної шкіри жирну зробила. Тепер я виблискую як перлина /сРаказм звісно/
Первая ласточка инфляции• 23 июля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Потрібно пробувати, мені один крем корейський підійшов, вже багато років на літо саме беру, бо він ніби матує і якісь запалення заспокоює. А дещо не підійшло, купила і недешево, але викинула.
Птица Говоруша• 24 июля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Ой, знаєте, я стільки всього намазала на себе за майже 50 років за любі гроші. І найбільше задоволення отримала від звичайного крем міха з єви. Якби ці крема могли б робити дива, то заможні жінки заможних чоловіків не лягали б під скальпелі пластичних хірургів.
Шмоточницаца• 24 июля 2023
Ответ дляbilochko
Вітаю
А ви ним раніше користувалися?
Вартує своєї ціни?
А ви ним раніше користувалися?
Вартує своєї ціни?
Крем такий собі, мені дуже жирний.
Новорічна пальма
• 24 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Нарыдали крем и радуетесь... Автор, вы работать не пробовали?
Много наработали?
мадам Везувий• 24 июля 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Много наработали?
Много, на крем и свои прихоти девичьи у мужа не клянчу с протянуть рукой. Он мне более достойные подарки делает, без просьб и рыданий.
Новорічна пальма
• 24 июля 2023
Ответ длямадам Везувий
Верим верим
от того вы такая злая, завалили подарками вас прямо
Или от того, что завтра на работу вставать утром, работать и на кремы себе зарабатывать …