olly2004• 23 июля 2023

от всех мам детей с инвалидностью в конечном счете отказывается семья?

я наблюдаю такую картину.
моему сыну 13, тяжелая форма инвалидности. Родители умерли, дочь 22 года полностью прекратила общение под странным предлогом - -живет в другом городе и на просьбы помочь пару дней, пока я поеду в команжироку, заблокировала меня полностью. И если я полное говно, то своего брата не поздравила даже с ДР, Я понимаю, что никто не хочет и боится вешать на себя такую обузу...
Я не жалуюсь. У меня хорошая работа, зп хватает на няню и хорошую жизнь.
Сейчас в качестве няни наняла такую же маму с ребенком с еще большими проблемами чем мой. Пока она с моим ребенком работает, ее мама присматривала за ним.
Сейчас ее мама нашла хахаля, и сказала дочке - это твои проблемы, твой ребенок. Забираю их обоих к себе в квартиру...

я знаю, что таким как я, рассчитывать на помощь семьи не стоит. я одна со своим ребенком и его бедами. рано или поздно все отвернутся.

кто такой же - пишите. давайте что-то сделаем вместе.
вы не одни. не сдавайтесь. можно найти хорошую работу и быть финансово стабильными.
может пока это сумбурно, но как есть.
Болтушка Му• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
просте питання
чоловік 27 рочків, як не офіційемй чоловік для дочки
вона ховається тому що він бойться призиву
я смогла б передати цю інформацію.
але не стала
вы не в себе просто((( не дай Бог ,чтобы мама так относилась к дочке.... теперь я ее полностью понимаю

Болтушка Му• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
девочки, все уклонисты пойдут в военкомат. рано или поздно
ваш второй муж уже был под Бахмутом?
Квітка папороті• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Ну не треба, всі дивляться на інших, у людини є така особливість, на чомусь концентрувати увагу. На красивому платті, гарній зачісці, на чомусь, що виділяється, але так, зайва увага неприємна.
Розумієте коли дитина кричить,істерить, і всі дивляться, не зводячи погляд, мені ніяково от і все)
булоТАЙминуло• 24 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Я не писала і ніколи так не думала когось робити винуватим,моя дитина мої проблеми, не треба фантазувати!Просто так, я не люблю коли витріщаються довго от і все)
Я дійсно пропустила той момент коли розмова пішла про вас, бо ви відповіли на комент про загальне питання чому покидають - через поведінку. Вас я розумію. це неприємно, та і взагалі не хочеться щоб дивились. Мені допомогло трохи справлятись з тим думка про те що до аварії я хіба коли дивилась думала про людей у візках або на милицях щось погане?ні, максимум думала що мабуть важко, що мабуть злить бути залежними від інших, що речі прості для мене віднімають багато часу. Чи є тут погане про людину? ні, немає. Тоді чому я вважаю, що щось погане чи образливе про мене зараз думають інші люди, коли я опинилась в своїй ситуації? Я що така класна завжди була, а навколо одна сволота що глузує з інших? Ні, всі нормальні більш меньш. Ну можуть щось неприємне ляпнути, навіть не по злому а тому що не подумали.
Болтушка Му• 24 июля 2023
Ответ дляИнстагра_мерша
Согласна полностью. У нас со старшим братом у обоих инвалидность по сердцу с рождения. Мне сделали операции и в принципе ок, насколько это возможно, а у брата после операции в 2 года отняло ноги. Он не ходил, ноги были атрофированы. Брат умер в мои 9 лет (ему 22 было). Я капец как его любила, даже больше, чем родителей. Умнейший, добрейший человек был. Книжки со мной читал, сказки рассказывал. Конечно, я бы обеспечила ему уход и поддерживала отношения, если бы он был жив. Кстати, слышала, как-то разговор родителей, что они не просто захотели второго ребёнка, а хотели, чтобы брат не остался потом один. Спокойно это воспринимаю, нас обоих любили в результате, я не в обиде. Я к тому, что можно любить брата-инвалида, если умственно человек вменяемый. Либо был, а потом заболел. Тогда тёплые воспоминания про время до болезни могут быть. Но если изначально человек ментально болен и хотя бы минимальной эмоциональной отдачи и общения нет, то какая может быть сестринская любовь? Только безусловная любовь матери остаётся. Но автор этого не понимает, обижается, что дочь не хочет участвовать в жизни брата и не интересуется ним. В результате ещё и дочь потеряла. Со стороны дочери могли бы быть жалость и сострадание, желание помочь матери. Но, видимо, в детстве она тоже натерпелась, мать не смогла построить правильно отношения, поэтому теперь отдачи не будет и это логично.
она и сейчас от матери только негатив видит.. почитать только как мать в ее личную жизнь лезет. это жесть((( столько ненависти к здоровому ребенку(
Квітка папороті• 24 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Розумієте, дитини кричить, дивно себе поводе, дуже важко реагувати коли люди дивляться, та ще коментують (
Люблю порядок• 24 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Чому ви вважаєте, що не розумію? Розумію, багато дітей кричать та істерять, навіть без особливостей. Дивляться не лише на таких, що кричать. Моя була лежачою, коли лежали в травматології, в когось гіпс, а хтось в памперс ходить тижнями, чи місяцями. Досить швидко стає все одно, хто там на що дивиться, дивитися треба за своєю дитиною, а не на чужих людей. І ще, люди співчувають, коли бачать, що ви не хочете завдати їм клопоту, зляться, коли на незручності завдані їм, такій мамі пофіг.
Люблю порядок• 24 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Вони скоріш за все не знають, що дитина кричить через хворобу.
Квітка папороті• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Може й так,але я не можу до цього звикнути (

булоТАЙминуло• 24 июля 2023
Ответ дляКак_б_не_так
Мені ніхто не допомагає. Але до мене всі ставляться добре. Ми з сином гуляємо на звичайному дитячому майданчику, абсолютно ніхто до нас не ставиться погано. Абсолютно всі з нами спілкуються всі 13 років. Дехто навіть говорить, що пишається мною як мамою і ми з сином дуже класні. Так було завжди. Ставляться добре, але не допомагають. А це різні речі. Про знесилення важко сказати. Я можу сказати про знесилення як мами особливої дитини. Бо це я відчуваю на собі. Бо крім знесилення, фізичного і морального, ще знесилюють думки про майбутнє дитини. Стосовно здорової дорослої людини, яка на разі знаходиться в інвалідному візку мені важко щось сказати.
Я товаришувала з своєю двоюрідною сестрою. В мене звичайно не було жодних знань що взагалі треба такій дитині і які особливості, я весь час ’попадала в просак’, бо те, що я як здорова людина вважаю саме собою зрозумілим, насправді є проблемою, але вона казала що їй потрібно і я робила, звичайно в межах, бо в мене є сім´я і робота. Але вона не один раз казала що дуже хвилюється за сина що у разі чого як він буде, як взагалі сильно вдасться його виправити, наскільки нормалізувати його життя. тут сторонні люди нічого не вдіють. Це ніхто інший не втішить. При таких розмовах відчувається сильний тиск - хочеться бігти кудись щось робити, давати обіцянки які не можеш виконати, тощо. Мені згодом довелось попросити її не казати мені такого бо це дуже важко і розуміючи яка в неї буря всередені я все одно не можу її витримати.
Люблю порядок• 24 июля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Доведеться, вибору все одно немає. Я наприклад, коли бачу такий випадок дивлюсь, але не з осудом, мені шкода, що не можу допомогти.
Нагайна• 24 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Яким боком до цього я? Розбирайтесь з тими хто вам це говорить
А чи не ви тут за здорову безінвалідну більшість пояснюєте? Які мами з дитиною інвалідом маніпулятори і злі.
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляиз желе я
Насправді варіанти всього два.
Або залишити дитину і нести свій хрест або відмовитися.
Я не змогла відмовитися бо любила його безмежно від першого його руху в моєму животі.
Так, сплачувала няні , сама працювала багато. Переїхали до міста де були заклади реабілітації з денним перебуванням. Дякувати Богу чоловік нас не покинув і теж відкладався на 100%. Тяжко було але впоралися.
Якби ж залишилася сама, то навіть не знаю.....
Але весь світ і всі оточуючи НЕ ВИННІ що зі мною то сталося.
Зрозумійте правильно, я чому питаю -- просто не знаю, що робити в такій ситуації і як їй допомогти. Вона лишилася сама з цією дитиною. Дитя не ходить, нічого не розуміє, пускає слину, годувати треба ледь не силоміць, постійно міняти памперси, викочувати на вулицю тяжкий візок, щоб вона подихала свіжим повітрям. Це буде страшне життя. І мені дуже соромно, що я не можу їй допомогти, принаймні зараз.
Вона з своєю бідою лишилася наодинці. А дитину вона дуже любить. Просто її можливості не безмежні, здоров´я дуже порушилося. І вже помічаю деякі зміни в психіці, коли говоримо по телефону, вона заговорюється, повторює фрази по кілька разів. Я за неї боюся, а зробити нічого не можу. І ненавиджу себе за це.
Нагайна• 24 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
В мене інший досвід. Особисто знаю і допомогала мамі з особливою дитиною (принаймні нормально спілкувались, щось принести-відвезти і т п виїхаал за кордон зараз) І знаю таких, хто став вибачте злобним стервом, і з ким я просто припинила спілкування. Доречі як я потрапила в аварію і опинилась назараз в інвалідному візку навіть не полінувалась написати мені в соцмережах що тепер я стану як вона і ’все-все-все відчую’. Ну що сказати - поки що не відчула, від людей маю переважно добро, свою злість тримаю на замку, займаюсь реабілітацією і з ненавистю не дивлюсь на тих хто ходить. Мабуть ще не повне знесилення?
Ну дай Бог вы на ноги станете - 3-4 роки.
А як здорова весела комунікабельна жінка з лідерськими можливостями потрапляє в довічний декрет і соціальний вакуум.. Скільки протягне? 7-8 років? 15-20? Як гадаєте
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляНагайна
От, ви дуже правильно написали -- з такими дітьми це довічний декрет без надії на майбутнє дорослішання дитини. Це постійне усвідомлення, що дитина ніколи не буде самостійною і здоровою, це хрест на професії і соціальному житті матері. Це пекло при житті.
Нагайна• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Особисто мене тримає те що я з 20 років як редактор туристичного видання їздила по всім морям готелям і до 42 років відгуляла і насолодилася добряче цим життям. Але 7 років я тільки й відчуваю час мина - що буде далі. З соціальної верхівки в нікуди. ..
Плюс іншого сина нема. Люблю його - він красунчик. А розуму що в щеняти в 4 місяці. Трохи розуміє і радіє всьому як те щеня:)
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляНагайна
Ви молодець. Тримайтеся. Бажаю здоров´я вам і вашому синові!
Моя сестричка народила в 19. Життя по суті так і не бачила... І вже навряд чи побачить. Страшно це все, дуже страшно, і несправедливо.
ПолБатона• 24 июля 2023
Кем работаете?
Я восхищаюсь такими женщинами. Дай вам бог здоров´я терпения и сил...
Мусик Пусик• 24 июля 2023
Обіймаю вас. Теж маю дитину з інвалідністю. Тимчасово переїхали в Німеччину і я видихнула - держава піклується буквально про все. Вдома я була засмикана мама такої ж засмиканої дитини, а тут мого сина ледь не на руках скрізь носять.

Электричка• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
просте питання
я смогла б передати цю інформацію.
але не стала
автор,ну что вы несете...отстаньте от нее уже. это ее личное дело с кем жить и спать. вас это вообще не касается, идет он служить или не идет.
Электричка• 24 июля 2023
Ответ дляolly2004
автор,а зачем вам это? не все мужчины умеют воевать.
Директриссимо• 24 июля 2023
У меня у кумы двое детей - старшая нормальная, младшая - солнечный ребенок. Родители хотят на старшую, когда они уже будут пожилыми навещать младшую. Старшая сейчас не сильно хочет с младшей заниматься, единственное устроила ее в спецшколу платную за границей - родители работают и обеспечивают младшую и старшей помогают с ребенком постоянно. Но - старшая проблемная, бьётся, истерики, ведёт себя неадекватно. Не всегда , а весной и осенью. В принципе я старшую понимаю - жить с этим очень тяжело и паралельно растить своего нормального ребенка тоже. Так что что она может - помогает, но больше навешивать на старшую из-за того, что родители не смогут - как-то неправильно. Родители несут ответственность за своего ребенка. Я это говорю, так как мой ребенок одна дружила с младшей. Как у нее нормально и не мама давала лекарства, то ребенок более-менее адекватный, а когда она считала, что лекарства давать не нужно - била всех вокруг, причем неожидаешь когда это она сделает. И почему другой ребенок должен был это терпеть? Хотя старшая дочка кумовей любит младшую по своему.
Как_б_не_так• 24 июля 2023
Ответ дляМусик Пусик
Я теж виїхала в Німеччину з сином (важка інвалідність). Але мені тут набагато важче. Я тут абсолютно сама з ним. Тут реально 24/7 одна з ним, ні з ким навіть поспілкуватись, бо українці ігнорять, а німців не розумію, а син не говорить. Зараз ніби нарешті піде до школи, надіюсь стане легше. Але цей рік був дуже важким.Вдома хоть хтось іноді міг підстрахувати.
из желе я• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Ну то допомогайте їй в межах своїх можливостей.
Чому Ви на не знайому людину накинулися?
Ваша сестра, я, автор теми і багато інших жінок зробили свій вибір тієї миті коли дізналися про діагноз дитини і не відмовилися від неї. Це був наш свідомий вибір (мій принаймні) і ніхто не зобов´язаний шукати для наших дітей заклади, надавати моральну, фізичну і матеріальну допомогу.
На жаль це правда життя.
Кили и Манджаро• 24 июля 2023
Мой ребёнок инвалид. Бывший муж много времени проводит с сыном. Если мне нужно то без проблем
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляиз желе я
На жаль це правда життя.
Я ні на кого не накидалася, хотіла почути думку людей, які можуть щось порадити. Вибору в моєї сестри ніякого не було. Дитина отримала ураження в процесі пологів. Про який вибір йде мова? Свою дитину вона не кинула, на відміну від так званого тата. Хоча він платить аліменти і вважає, що його обов´язки виконані. А весь догляд дитини на ній.
В неї ніякого вибору не було. Я б дуже хотіла допомогти, але не можу. В мене свекруха після інсульту, я не можу покинути свій дім і переїхати до сестри. Вона до нас теж не переїде.
По суті в тому, що сталося, винні лікарі, які приймали пологи. Чому держава не може хоч трошки полегшити долю людини, яка опинилася в такій біді? Чому не можна виділити якогось соціального працівника, щоб приходив до неї хоч раз на тиждень, на кілька годин? Щоб вона могла піти до лікаря чи просто побути сама, відновитися морально. Невже це щось таке неймовірне, чого не можна зробити на державному рівні і помогти людям?
Пикарда• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Найгірше що такі мами часто не хочуть і чути що дитину краще здати в інтернат. Якщо це не спадкове, вона має всі народити здорову дитину від нового чоловіка. А не топити своє життя в болоті із-за важкого інваліда який не був, не є і не стане самостійним
Lilitte• 24 июля 2023
Ответ дляПикарда
Так головне питання -- де той інтернат, куди можна віддати дитину? Поцікавтеся, їх насправді давно нема, у зв´язку з реформою на базі інтернатних закладів давно відкриті спеціальні школи за окремими нозологіями, там діти можуть навчатися, якщо це дозволяє їх рівень розумового розвитку. У випадку, який описую я, в дитини інтелекту як такого немає. І віддати її неможливо, нема у нас таких закладів.
Я_не_аноним_100%• 24 июля 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Ви скільки часу у візку? У мене хронічна спадкова хвороба по неврології, так що знайомо нажаль, хоча симптоми зовсім інші(( Правильний діагноз і лікування почалось аж на 3 році хвороби, нажаль мала етап заздрощів до здорових. Пройшло коли стало легше. Купа грошей пішло на обстеження, на ліки ніби і небагато, але і не мало, держава якби має надавати ліки, на ділі легше купити за свої гроші.
Я_не_аноним_100%• 24 июля 2023
Ответ дляLilitte
Я не знала