Карма хамелеона• 1 час назад
Кто готовит овощные закуски без майонеза?
Интересно, как сделать вкусные закуски без тяжелых соусов.
Крим мій• 1 час назад
Майонез можна замінити на грецькій йогурт. В рази містить менше калорій.
Самая СоветЧиваЯ• 1 час назад
Невже дійсно цікаво? Скільки вам рочків вибачте? Навіть при відсутності досвіду готування, інфи в інети повно на різний смак
Грецький йогурт, лимон, гірчиця, запашна олія, соєвий соус- просто безліч, в комбінаціях за смаком
Освічую темряву• 1 час назад
Я не знаю зачем там майонез 😏
Автор, что из овощей Вы готовите с майонезом? 🤔
Вумна вутка• 1 час назад
Сира ікра з синеньких, рататуй, грецький салат, капрезе, рулети з синіх з фетою, печені перці з гострою заправкою, гуакамоле... Це те, що спало на думку за секунди. А якщо погуглити, то є тисячі овочевих салатів та закусок без майонезу.
Сон і дрімота• 1 час назад
Взагалі їмо без, але інколи можу до свіжих овочей зробити соус грецький йогурт, огірок, кріп, часник. До печених овочей лабне (або фета) + трохи оливкової олії, часник.
Дякую_аж_підскакую• 1 час назад
я люблю салаты с подсолнечным маслом, которые люди с рук продают, с запахом семечек
Чучело-Мяучело• 59 минут назад
Більше дивує, коли при сучасному різноманітні інших заправок, соусів, олій люди і надалі їдять майонез
Були в гостях в суботу, 90% салатів з майонезом і це молоді люди
ЯкаКраля• 54 минуты назад
Ответ дляЧучело-Мяучело
А що смертельного в майонезі?
Значить люди люблять такі салати, ми всі різні і різні смаки.
Я не уявляю олівьє /шубу/мімозу без майонезу. Але ж таке і їси не кожен день.
Чучело-Мяучело• 53 минуты назад
Ответ дляЯкаКраля
А що смертельного в майонезі?
Я попросила нарізати мені просто овочі
олівьє не їм давно
Шубу і Мімозу ніколи не любила
олівьє не їм давно
Шубу і Мімозу ніколи не любила