я наблюдаю такую картину.
моему сыну 13, тяжелая форма инвалидности. Родители умерли, дочь 22 года полностью прекратила общение под странным предлогом - -живет в другом городе и на просьбы помочь пару дней, пока я поеду в команжироку, заблокировала меня полностью. И если я полное говно, то своего брата не поздравила даже с ДР, Я понимаю, что никто не хочет и боится вешать на себя такую обузу...
Я не жалуюсь. У меня хорошая работа, зп хватает на няню и хорошую жизнь.
Сейчас в качестве няни наняла такую же маму с ребенком с еще большими проблемами чем мой. Пока она с моим ребенком работает, ее мама присматривала за ним.
Сейчас ее мама нашла хахаля, и сказала дочке - это твои проблемы, твой ребенок. Забираю их обоих к себе в квартиру...
я знаю, что таким как я, рассчитывать на помощь семьи не стоит. я одна со своим ребенком и его бедами. рано или поздно все отвернутся.
кто такой же - пишите. давайте что-то сделаем вместе.
вы не одни. не сдавайтесь. можно найти хорошую работу и быть финансово стабильными.
может пока это сумбурно, но как есть.
12 галюцинаций• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
низькофункційний аутизм
У мого Аспергера. Інклюзія в Польщі - задоволена.
А Німеччину чи Ірландію не пробували? Звалили ці країни для дітей з аутизмом
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так тяжело читать.....Автор,я вас так понимаю,девочка ваша просто испугалась просто вашего напора,может она поменяет с годами свое мнение. Предполагаю,что вы наоборот,хотели что б поддерживалась связь между сестрой и братом,возможно что черезчур настаивали на этом и она своими действиями покзала вам,что в случае чего,на нее не расчитывать.Простите,если я что то не то написала.
вы правы
я не рассчитываю
старалась ей дать, что могла
я не рассчитываю
старалась ей дать, что могла
Дуболом• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
в мене дуже гарна робота
таку не знайду за кордном, я там вже була
нажаль, потрібно усі витрати платити и і реабілітацію
зато там инклюзивное общество, подумайте, сейчас если получите статус то не надо будет платить
Ответ дляКрию матом страшно
А брат її може привітати? Чи тільки вона все йому і вам винна, бо здорова?
Ви могли б сину організувати проживання в спецзакладі і жити повноцінною здоровою сім´єю, але ви вибрали принести в жертву інших членів сім´ї в угоду інваліду.
люди, ауууу! что с вами ? а не дай бог авария или еще что, вы своего ребенка на следующий день в утиль, да ?
Пульт от линолеума• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
де я писала, що до неї якись претензії?
Ви це пишете постійно: не привітала, заблокувала, не поцікавилась чи живі. Тільки претензії. Вам важко, це зрозуміло, але ви можете радіти, що хоч один з ваших дітей здоровий і може влаштувати своє життя. Це вже щастя. І вона не повинна покласти своє життя, щоб рятувати брата. А те що не хоче спілкуватися, ну, звичайно, що є причини. І ви їх добре знаєте.
энциклопУдия• 23 июля 2023
Наші діти,то наші проблеми.Ніякі знайомі,бабусі і т.д нічого не винні,кожен з нас знав на що йшов.Моі діти здорові,дякувати Богу,я з ними з маленького сама.Було і важко і сусідів наймала і на роботу брала,подруги допомагали і я ім,я сама в чужому місті залишилася після розлучення.Якось крутилася,як вуж бувало,та як і всі.Вже виросли,живуть далеко,забрала маму доглядаю.Можна сказати 2 роки живу-відпочиваю.Якщо так станеться,що дітям треба буде і зможу-допоможу,не хочу що б ім так важко було,як мені.
Эскиз бесконечности• 23 июля 2023
Ответ дляТрусиковед
По вашому поранених не потрібно рятувати? Хвороби не потрібно лікувати?
Скажу свое мнение - надо спасать и лечить все что можно реально вылечить. Если человек после лечения сможет более мение самостоятельно жить - то конечно имеет смысл. А если будет абсолютно недиеспособным то в сраку такое спасение.
Мой_ужин• 23 июля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
По ходу да, сдать и забыть ...
Ответ дляЭскиз бесконечности
вы это солдату в глаза скажите
Ответ дляПульт от линолеума
я казала, шо повинна покласти життя?
Повелитель бітка• 23 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не забирала бы с роддома. Или если видно было внутриутробно, то роды прерывание
Ой не зарекайся
Идууу--уууу блин• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
і що?
цу щось змінить в нашому житті?
так, це боляче
але я повинна завтра йти на роботу та заробляти
я сама з ним
це назавжди
модливо хможу комусь допомгти і підтримати
тема про це була
а не про те, що хтось поганий
білогичний батько також давно пропав
я теж винна?
цу щось змінить в нашому житті?
так, це боляче
я сама з ним
це назавжди
тема про це була
а не про те, що хтось поганий
білогичний батько також давно пропав
я теж винна?
Ні. В 99% батьки зливаються, якщо дитина проблемна.
Мой_ужин• 23 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
А кто знает будет ли дееспособным?
Вот ранили например серьезно близкого, что, в утиль его сразу? А вдруг спасут, а останется недееспособным, это ж заботиться надо будет, ухаживать
Закуйовджена життям• 23 июля 2023
Ответ дляПовелитель бітка
Ой не зарекайся
Ку-кусик• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
і що?
цу щось змінить в нашому житті?
так, це боляче
я сама з ним
це назавжди
тема про це була
а не про те, що хтось поганий
білогичний батько також давно пропав
я теж винна?
цу щось змінить в нашому житті?
так, це боляче
я сама з ним
це назавжди
тема про це була
а не про те, що хтось поганий
білогичний батько також давно пропав
я теж винна?
Первое, что вам сейчас надо сделать, это начать собирать документы на лишение отца родительских прав. Да, я поняла, что он испарился, но поверьте, в будущем это решит множество проблем. Вы будете сталкиваться с тем, что будут требовать документы, разрешения всякие и от отца ребенка
Эскиз бесконечности• 23 июля 2023
Ответ дляТрусиковед
Ви готові власноруч здати кохану людину в спецзаклад?
Да. И сама хотела бы чтоб так же поступили и со мной. Я б не хотела чтоб мои родные страдали возле меня.
Разумеется речь идет о адексатных учреждениях.
Країна мрій• 23 июля 2023
Автор, пишу нечасто, але вам хочеться.
Не думаю, що вам треба терти соплі, вас вже життя загартувало дай Боже. Хочеться просто вас обійняти і сказати, що ви ще жива, а значить сили у вас набагато більше, ніж навіть ви собі уявляєте.
Стосовно доньки. Всі люди різні. І навіть вона - не ви. Це нормально. Вона теж втомлена. Вона мала ще, щоб контролювати емоційне. Пропускайте це повз очі, як би не було боляче. Все ж вона дійсно не зобов´язана, хоч як би вам не хотілось відчувати інакше. Не крутіть собі в голові жуйку безкінечну. Треба говорити. Ви вмієте говорити, ви знаєте прості, але влучні слова, правдиві, сильні, чесні. Не просіть, не звинувачуйте, не жалійтесь. Просто поділіться от як тут. Без жодних очікувань. Як жінка з жінкою. Скажіть, що болить, що важко, що одиноко. Скажіть, що вам жаль втраченого, непрожитого, невтіленого... але ви теж опинились в ситуації без вибору. Що добре уявляти, як би вчинив, на чужому прикладі. Але коли трапляється особисто - рішення зовсім інші, вчинки зовсім інші.
Я б спробувала написати листа. Чесно. Паперового. Для початку. Щоб не викликати агресію наступним бажанням поспілкуватись. І щоб не почати відповідати на болючі речі.
Щиро бажаю вам спокою. Тримайтесь.
Пульт от линолеума• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
виявляється, няня може працювати лише робочі години. вночі потрібен тех догляд. то я вийшла з ситуації, знайшовги двох нянь
але ж
у разі якщо зі мною щось станеться
приймати рішення буде не няна, а дочка
тому що батько зто зна де
для цього я багато працюю
як вирішить донька, якщо вона навіть не привітала з Днем народження я боюсь думати
але ж
у разі якщо зі мною щось станеться
приймати рішення буде не няна, а дочка
тому що батько зто зна де
для цього я багато працюю
А чому донька буде приймати рішення? Рішення приймає опікун. Вона ж їм не є.
Ответ дляКу-кусик
я переселенец, половина документов утеряна из-за войны
но вы правы
надо найти адвоката
но вы правы
надо найти адвоката
Эскиз бесконечности• 23 июля 2023
Ответ дляМой_ужин
А кто знает будет ли дееспособным?
Врачи знают. Разные травмы разный прогноз. Одно дело оторваная нога - можно нормально жить с протезом. Другое дело тяжелая травма позвоночника, мозга.
Ответ дляПульт от линолеума
якщо я помру, батько хто зна де. вона другої ланки
зараз займусб документами і буду намагтись баткьвські обов´язки надати моєму новому чоловіку. але це все займе пару років у суді(
Повелитель бітка• 23 июля 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
Нет. Это мой опыт и моя боль. Тоже так говорила и думала. Поэтому говорю другим : не зарекайся!
Пульт от линолеума• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
1. в мене є няня. Маю можливість найняти другу
2. коли мене не стане, мені потрбно лише РІШЕННЯ, куди його перевести.
я не хочу,і не очікую, що він буде жити з сестрою
Треба шукати людину, яка буде опікуватись вашою дитиною.Можливо ця жінка,яка зараз вам допомагає. Не жити, а хоч цікавитись життям вашого сина і допомагати по можливості. Дуже вас жаль. Але дівчина 22 роки точно не потягне такий тягар. Вона хоче жити власним життям і це зрозуміло.
Ответ дляПульт от линолеума
я не прошу від моєї доньки такої жертви
Мой_ужин• 23 июля 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну и, вот допустим серьезная травма мозга, может очнуться, а может и нет, а если очнеться, то не факт что будет нормальным, а может понадобится долгая реабилитация. И, какие ваши действия? Превентивно бросить и забить?
Пульт от линолеума• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
Чому ви так вирішили? Вона не несе за нього відповідальності. Ви консультувались з юристом?
Мой_ужин• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
Начинайте этим заниматься. Можно конпчно надеяться что дочка передумает, но я бы не стала.
Просто продумайте всю финансовую сторону без учета дочки, чтобы был человек, который сможет распорядиться деньгами
12 галюцинаций• 23 июля 2023
Ответ дляolly2004
нет. там при лучшем раскладе зп будет меньше, чем здесь
а там еще няня и жилье
я не потяну финансово
а там еще няня и жилье
я не потяну финансово
Так там помагают с инклюзией- социализируют дітей максимально,
И вы получите пособия, жильё социальное.