Треба ось так• 24 июля 2023
Підкажіть шо за птах? Шпак?
В селі на подвір´ї знайшла пташеня, літати не вміє, але скаче спритно. Дерев довкола немає, звідки воно прискакало чи що його принесло не знаю. І взагалі не уявляю, що з ним робити?!
Железобетон• 24 июля 2023
Він з землі не зможе злетіти, тільки з висоти, підійміть його і випустіть, але одіньте якісь перчатки бо у них нігті колючі)
Там все розмивчато• 24 июля 2023
Пустій, його шукають батьки. Вони ще підгодовують поки не навчиться літати
Треба ось так
• 24 июля 2023
Ответ дляЖелезобетон
Не летить!!! Пробувала
Треба ось так
• 24 июля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Це вже не пташення. Котів закрийте в хаті на пару днів.
Якраз точно пташеня. Котів сусідських не закрию
СережкинаЯ• 24 июля 2023
воробей, вы его летать не научите все равно,это естественный отбор, не надо подбирать
Треба ось так
• 24 июля 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Знайшла гніздо горобців! Можу спробувати туди закинути
Там все розмивчато• 24 июля 2023
Ответ дляТреба ось так
Ні. Це горобець. Молодий горобець.
Треба час. День два .
Можете годувати мухами, дрібними личинками, жуками
Треба час. День два .
СережкинаЯ• 24 июля 2023
Ответ дляТреба ось так
попробуйте кстати
Бринзолетта• 24 июля 2023
Це здається це серпокрилець, стриж. Ми в минулому році з малим відкормили і випустили. Він їсть тараканів або коникыв. Ми купували заморожених. Якщо в нього на крильцях і хвості ще є трубочки, то він не прлитить, його треба відгодовувати, але ця птаха їсть лише комах. Вага дорослого птаха повинна бути 40гр. У фейсбуці є групи по стрижам, там дають гарне інфо як за ними доглядати
Там все розмивчато• 24 июля 2023
Ответ дляТреба ось так
Не треба. Він вистрибнув, щоб навчитись літати. Його батьки вже не будуть в гнізді годувати . Це так побудовано . Такий етап.
Всех в сад• 24 июля 2023
Це горобчик. Якщо знайшли гніздо поруч, то він звідти, спробуйте його туди закинути, але обережно, можливо увечері або вночі
Реанимация• 24 июля 2023
Это стриж мне кажется, мы такого подобрали, выкормили и потом он взлетел , как известно стрижи не опускаются на землю, они всю жизнь проводят в воздухе . Значит с ним что то случилось либо это мелкий ещё выпал откуда то
Там все розмивчато• 24 июля 2023
Я справді в шоці. Люди. Ви горобців не бачили з близька. Я розумію можна мати сумніви коли перед тобою справді стриж, грак,шпак,ластівка...неопіренні.. але тут вже явно видно по фото .Це горобець. Наживаються зльоток. Бо злетів з гнізда. Він не впав. Все ок. Батьки десь поруч і будуть годувати. Якщо багато котів випустіть через день зранку. Погодуйте. Воду дайте і якщо можливо захистіть від котів ..деякий час. Все.