Свідок Перемоги• 24 июля 2023
Кому в Европе лучше чем дома?
Я с марта прошлого года привыкаю, получила первый сертификат, планирую дальнейшее обучение.
Всё ради детей, скрипя зубами стараюсь закрепиться.
Приехала домой на неделю, близкий человек заболел.
Тошно, очень тянет домой.
Не могу вернуться ради детей. Сыну 18.
Тошно, очень тянет домой.
Не могу вернуться ради детей. Сыну 18.
ГороховаЯ• 24 июля 2023
Ответ дляКнопкотиць
Интересно, чо вы имели в Украине. Думаю, ничего. Приживаются там несостоявшиеся и не имеющие здесь ничего люди. Это утверждение с 24 числа 22 года уже обоснований и подтверждений имеет массу. Люди, которых ничего не держит, которым не стыдно 2 год помобия вырывать и эти пособия больше их зп здесь, в Украине. Конечно, вам всем там прекрасно.
і як, допомагає вам така утішалка?
Наполеон Бонапарт• 24 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Это мой пост. Хотите подарю вам эти две квартиры в Донецке, одну в Мариуполе? Дом в Широкино разбили еще в 2014-м ))
Не,спасибо)
Я могу свою в Горловке подарить)))
Я же написала, что я ничего против Вас не имею
Спич был о том, что не у всех жилье разрушено и все
Я могу свою в Горловке подарить)))
Оле Лукойе• 24 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
Я снимала в Киеве квартиру,никто без залога квартиру не сдают
бывает дешевое жилье,где залог ущерб не возместит
ГороховаЯ• 24 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
А,ну некоторые не теряются. Сдают свое жилье в Киеве переселенцам а сами в Европе еще пособие получают)
та ви вже визначтесь, чи поїхали ті, хто нічого не мав, чи ті, що кварити свої поздавали?
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ну точно не лучше. Это невозможно хотя бы из-за того, что я не знаю язык, усилия которые я трачу на его изучение забирают время и деньги. Я не свободна позвонить в любое место и выяснить любой вопрос. Те должности которые я занимала в Украине здесь мне не светят, мои дети были в супер офигенной частной школе, здесь они молодцы и сдали экзамены в хорошую школу, но блииин, уровень учителей, заданий, социум - очень отличается от нашей, и т.д, и т.п. Хотя в принципе все неплохо, грех жаловаться и очень хорошо интегрируюсь в общество.
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
А знімати хороше житло і працювати не фізично у вас нема варіанту? Мені складно було перших пів року , поки курси і не було роботи, далі вибрала те, що подобається
Який у вас рівень мови? Яку роботу знайшли?
Ответ дляВилами по воде
Ви начитались отих плачів Ярославни про західну медицину і самі себе налякали. Почитати наших тут, так в Україні зразкова безкоштовна медицина, шикарні лікарні з ремонтом, обладнінням, ввічливими медсестрами та санітарками, а якщо не дай Боже операція, то над хворим пританцьовують всі професора і не відходять 24 години від нього. І в результаті живуть українці довше всіх у світі. А по факту треш у нас - всюди заплати, державні лікарні обшарпані, все купуй сам в лікарні, санітарки і медсестри з такою зарплатнєю на хворих і дивитись не хочуть. На заході все просто інакше, із своїми недоліками, звичайно, але живуть вони в результаті довше і якісніше. І ще і нашим біженцям багатьом операції безкоштовно роблять, які в Україні вони б і дозволити собі не змогли. Просто в чужій країні важко звикати до нового. То вже психологічні моменти, які кожен сам має пройти.
Просто наши люди сами уже привыкли к жопе, и им это нравится..я не понимаю почему. Мы говорили что виновато правительство,но сейчас понятно что люди сами не хотят жить лучше.. всюду суют сами взятки и т.д.. Им срут на голову,а они размазывают и кричат ЕЩЕ
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Я теж була бухгалтером 17 років , ще й головним останні роки. За пів року можна вивчити мову до достатнього рівня, зараз працюю асистентом бухгалтера , зарплата хороша, відповідальності менше,закінчу курси - можу працювати повноцінно бухгалтером. Чоловік займається тим, що і займався, мови не знає зовсім , але його роботі це не заважає .
Ви шуткуєте про достатній рівень чи ви геній? В мене за рік А1-А2 і я займаюся все літо з репетитором, сама читаю правила граматики, дивлюсь ютуб з уроками та спілкуюся з французами. Щоб мені скласти речення - треба час. Відчуваю себе дитиную з вадами розвитку( сподіваюся у вересні отримати направлення на формасьйон з маркетингу та нарешті піти до університету для валідації часткової освіти. Але мова... Чи ви їхали вже знаючи мову?
ЖующаЯКонфету• 24 июля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не,спасибо)
Я могу свою в Горловке подарить)))
Ну и толку, что наше не разрушено… Понятно, что не все выехали из-за угрозы жизни (предчувствую, что сейчас в меня полетит ) ))), но мне уже все равно кто, как и для чего выехал
ГороховаЯ• 24 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
так і є. І саме через це, а не через війну, все більше людей задумується про виїзд. Бо прекрасно бачать, що твориться за спинами воюючих
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Нормально можна попасти на прийом
Підтверджую. Я теж дуже задоволена медициною, а досвід найкрутіших лікарень Києва та України в мене багатий. А як оперували дитину то я півроку не можу прийти до тями від рівня сервісу. Який нафіг Оберіг?) Відпочиває
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ми жили в готелі, курси кожного дня з стипендією
Я тільки курси ці півроку чекала. Дали рівень А1 і забрали фінансування. Йдіть прибиральницями працювати(
Дай подивлюся• 24 июля 2023
Ответ дляФоточки нема
Ні, я вчила з нуля інтенсивно кожного дня,за пів року хороший В1, цього було досить, щоб пройти співбесіду і влаштуватися на роботу.
Дай подивлюся• 24 июля 2023
Ответ дляФоточки нема
Не треба чекати, я сама реєструвалася в центрі зайнятості і пішла на курси
Веселуха Муха• 24 июля 2023
Мы с мужем готовились к эмиграции, выезжать хотели как только закончу второе высшее. Закончила уже из заграницы дистанционно. Имеем накопления, удаленную работу, английский С1. Жильё в Украине не покупали принципиально, смотря на родителей, заработанное которыми осталось всё в Донецке. Здесь нашли новых друзей и приятелей, экологическая обстановка в разы лучше, чем в Киеве, язык потихоньку учим. Перешли на рабочие визы, поэтому не выгонят.
Наполеон Бонапарт• 24 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Та не, не полетит, Вы чего?
Мы, правда, не выезжали, на ЗУ сейчас
Но, для того,чтобы там продать жилье, нужно сделать рос.паспорта, оказывается
Мы, правда, не выезжали, на ЗУ сейчас
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Скільки годин на день ви вчили? Ну то я тупа мабуть((( реально говорити я не можу. Розумію в спокійному стані нормально, як нервуюся то просто ’глуха’(
ГороховаЯ• 24 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
Те кто ничего не имел,это вы о чем?
так тут мантра, що поїхали самі неудачники, котрі в Україні були на зйомі і нічого не добились. Тому для них ’на пАсобіях’ в Європі рай)) он вище як усилено подібне продукують
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Я не чекала. Я в травні минулого року зареєструвалася в центрі зайнятості та мала рандеву. Плюс всюди де могла позалишала заявки на курси, вибігала всюди... В нас тут багато українців, а регіон не дуже кошти виділяє, гонять на роботу без мови.
Ответ дляОле Лукойе
Договором аренды (официально договором найма жилья) называют документ, в котором фиксируются условия сделки по сдаче квартиры в аренду между владельцем недвижимости и арендатором!-если вы не в курсе что это такое! Договор нужен чтобы защитить себя от финансовых потерь и порчи имущества! Если ваша соседка поленилась составить договор и заверить его у нотариуса,это уже трудности и проблемы ее
Санта Барбара• 24 июля 2023
Ответ дляЮлияА91
Конечно не удивишь. Украина хорошая страна. Нам бы искоренить коррупцию,поднять таким образом уровень жизни, и все отлично
У нас 73% самі знаєте хто
З ними майбутнього не буде
Я одразу після виборів, коли всі раділи кінцю епохи бідності і думали куди будуть направляти зарплати 4000€, зрозуміла це і стала оформлювати документи на проживання в ЄС.
Ця війна закономірний результат розвитку країни і іншого вже не буде, у країни нема ані інтелектуального ані патріотичного ресурсу у владі, щоб щось змінити на краще. Нема чого жаліти, минулого не повернеш, майбутнє тільки у Європі.
З ними майбутнього не буде
Наполеон Бонапарт• 24 июля 2023
Ответ дляГороховаЯ
Ну мантра чи ні, а я напишу по факту: мої сусіди з Закарпаття, мають 7 чи 8 дітей(вже не пам ятаю скільки точно), вона з декрета у декрет,а чоловік взагалі не працював жодного дня. Так от вони зібралися і поїхали якраз ’на пАсобія’ у Німеччину(
Ось такі невдахи бігли з самого ’страшного’ регіону!
ЖующаЯКонфету• 24 июля 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Та не, не полетит, Вы чего?
Мы, правда, не выезжали, на ЗУ сейчас
Та знаю… Вот и вопрос мы имеем что-то и состоялись в жизни или нет? )))
Дай подивлюся• 24 июля 2023
Ответ дляФоточки нема
Курси 3 год на день + самостійно. А говорити мені прийшлося ,бо для походів в різні установи просто не залишається інших варіантів , англійською ніхто не хоче спілкуватися
Розбещена цяточка• 24 июля 2023
Дуже цікаі теми людей як автор, які півтора роки в німечинні. вивчили мочу до псевдо B1, ніхто ще не запропонував. Бажаю всім вийти на роботу і самозабезпеченні і ось тоді побачимо, кому вдоома краще, кому ще де... пів року залишилось...
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Ну я не знаю як у вас В1 став, дійсно. Я з французом живу, спілкуюся з його родичами, купа походів по різним установам де я теж розмовляю, але В1 і близько не має, навіть А2 теж. Самостійно теж вчу, з репетитором... мля, я точно тупа
Млинець Мій• 24 июля 2023
лучше может быть тем, кто жил так себе, а тут офигел от красной рыбы на пособии. кто все потерял - может трудно и тяжко, но у них нет выхода, как привыкнуть и смириться. Остальные все рвутся домой. Взрослые дети сами решают
Фоточки нема• 24 июля 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
Ви смішна. Навіть якщо ці люди які будуть отримувати невелику зарплату на низькокваліфікованій роботі в Німеччині, з її соціальною підтримкою будуть краще жити ніж в Україні без жодної підтримки і з набагато меншою зарплатою але на кращій, більш інтелектуальній роботі. Єдиний плюс: власне житло і то, не в усіх. Більше плюсів і не має. Щей корупція по повній