Тут как тут• 24 июля 2023
В Єві касир запитала, чи знаю я ціну туші
Купувала мило, бальзам для губ і туш, касир каже "Ця туш коштує 383 гривні?!" . Таким попереджувальним тоном. Якось трохи неприємно, я ніби і не виглядаю як безхатько, щоб мене так попереджувати....
Тут как тут
• 24 июля 2023
Ну так, голову зранку не встигла помити, бо дитину в садок заводила....
Барвіночка• 24 июля 2023
Ответили бы: ’ Да, я знаю, что вам с вашей зарплатой это дорого’
Банка з медом• 24 июля 2023
При чому тут голова?
Я можу вийти в кедах за 700€ і з чорними колами під очима,
Вільний митець• 24 июля 2023
У меня так в Варусе постоянно спрашивают, когда рыбу взвешивают. На столько-то вышло, Вам точно подходит?!
Единорог_помог• 24 июля 2023
Ответ дляТут как тут
Так треба було запитати: а чого так дешево, не підробка?
Пасти Ла• 24 июля 2023
Мої продавці також часто ставлять акцент на дорогі товари, тому що потім після закриття чеку багато крику що це так дорого, не всі люди вміють уважно прочитати цінник…тому не звертайте уваги це в продавця вже так виробилася звичка… магазин в центрі Києва і скандалять часто люди дуже забезпечені
Зяблик протестант• 24 июля 2023
В мене таке теж було брала малій бб лореаль коштував 460 грн
А я питаю а що не так
Продавець каже що цей бб часто на акції і його ціна 270 грн
То я на сайті замовила і через 2 дні мені прийшов цей бб за 270 грн
А я питаю а що не так
Сама не знаю• 24 июля 2023
Ответ дляКашпо
Удалено администрацией...
Від сексу людина втрачає здатність засмучуватися? Цікаво як у вас це працює) може ви просто з гіпнотизером спите і не розумієте що до чого) так це не у всіх так
Грибной_Дождик• 24 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
А іноді не встигають і цінники змінювати
Гадаю_По_шнуркам• 24 июля 2023
Мы с мужем и сыном как то в аптеку забежали. Пластырь ребенку купить )
Тетенька нам выдает такой.. рулонные. В намотке. Я спрашиваю - а что, других нет? Она такая - есть, но Вы все равно такой дорогой не купите.
Ну бывают люди со странностями )
Забудьте и все )
Ну бывают люди со странностями )
Забудьте и все )
Кофр для ноги• 24 июля 2023
И правильно спросила. Брала коем по акции, оказался без акции. У них ’переоценка’) и если бы меня предупредили, то я бы отказалась. А так набрала кучу, чека то тем не дают. Только дома сообразила, что что-то не так
Вумна, аж страшно• 24 июля 2023
Вона скоріш за все не подумала і задала це питання спираючись на свій досвід роботи з людьми. Можливо комусь пробила, а людині виявилось дорого і прийшлось відміняти, а це їй важко. От тепер вона заздалегіть питає.
ГейТуда• 24 июля 2023
Ну я часто в Єві бачила, що стоять жіночки понакуповують на кілометрові чеки, а потім , ой я не розрахувала) думаю, що та касир багато таких обслуговувала. І так, вони всі виглядали нормально, не як бомжі)
Пасти Ла• 24 июля 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Так нажаль зі скороченням персоналу це дуже часто, під час війни бізнес багато чого втратив, наша мережа втратила декілька магазинів в окупованих територіях, почали скорочувати персонал, тому з цінниками буде така біда часто…
Кашпо• 24 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
От секса человек становится счастливее и на всяких кассирш не обращает внимание
Садова гойдалка• 24 июля 2023
я днями в рошені була з дочкою і вона попросила купити монетки, я взяла жменьку, приліпила на них цінник, не захотіла брати пакетик, так мені касир: дівчино, пакетик важить всього 4 г
Сама не знаю• 24 июля 2023
Ответ дляКашпо
Щасливі люди також бувають засмучуються. тому питання в вашому гіпнотизері, якщо вбив в вас цю здатність
Кашпо• 24 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Конкретно в этой ситуации нет причин для обид
Сама не знаю• 24 июля 2023
Ответ дляКашпо
Бо сказали не вам 🤣
Ужгород• 24 июля 2023
Ответ дляКашпо
Дизлайки ставят те, у кого нет секса🤣
Sweet_Dreams_• 24 июля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ви платити не хотіли чи єкофрендлі ? Це нормально. Кожен сам вирішує треба цей пакет ні.