Тут как тут• 24 июля 2023

В Єві касир запитала, чи знаю я ціну туші

Купувала мило, бальзам для губ і туш, касир каже "Ця туш коштує 383 гривні?!" . Таким попереджувальним тоном. Якось трохи неприємно, я ніби і не виглядаю як безхатько, щоб мене так попереджувати....
Курочка-чубаточка• 24 июля 2023
Ответ дляПухнаста лапка
А, може, то в неї стратегія така? Вона вас ’на слабо’ намагалася взяти, а сама собі думає: ’Хоч би прокатило! Хоч би прокатило! Я цей дорогий пластир вже півроку продати не можу!’
А ви взяли і не купили. А вона така: ’От грець! Не вмію я нормально людей ображати!’
До речі, Ви правильно підмітили)))) причому, це доволі часто спрацьовує на таких, у кого комплекси)))) я свого часу, коли зарплату не платили, продавала на ринку власну продукцію. І дуже часто таке практикувала У 8 зі 10 спрацьовувало на ура))))
ИМХОля• 24 июля 2023
Автор, у вас куча комплексов. Кассиру до вас нет никакого дела, а вы целую тему создали. Ещё в Еве на кассе постоянно предлагают салфетки, ушные палочки. Вы, наверное, думаете, что кассир заметила, что у вас в ушах грязно?
Мэри Попкинс• 24 июля 2023
Простота хуже воровства. Она ведь искренне хотела предупредить Вас от таких огромных трат. Не думаю что со злым умыслом это было сказано. Отпустите ситуацию, странно что это вообще Вас триггерит.
Я так раньше стеснялась открывать кошелек на людях, если в нем мало денег, когда их реально было немного.
Кофр для ноги• 24 июля 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Кстати, в таком случае вы имеете право потребовать, чтоб вам продали по цене, указанной на ценнике. Права потребителей.
В Украине с этим, правда, часто надо ругаться. В нормальных местах и магазинах - нет. Я так недавно в дьютике купила вещь за 119е вместо 149. Просто схватила коробку со старым ценником, мне молча сразу сменили сумму
Они же чек не дают) если бы я брала один крем и заметила сразу, а так только дома начала думать, что что-то не то. И как раз тогда девочка по залу бегала и ценники меняла.
мадам Везувий• 24 июля 2023
Я була студенткою і колись на Петрівці зайшла в магазин, а мені з порога ’у нас магазин для состоятельных покупателей’
Виглядала я нормально. Стильно для тих часів
Пишу каліграфічно• 24 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Мої продавці також часто ставлять акцент на дорогі товари, тому що потім після закриття чеку багато крику що це так дорого, не всі люди вміють уважно прочитати цінник…тому не звертайте уваги це в продавця вже так виробилася звичка… магазин в центрі Києва і скандалять часто люди дуже забезпечені
Кстати да, сама работала в сфере обслуживания (не продавцом). Вопреки ожиданиям именно обеспеченые люди любят завести шарманку: ’А что дорого’, ’А можно дешевле’. Небогатые люди либо прямо отказывались либо платили без лишних слов, даже если было видно, что им дорого.
Файна пані• 24 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Ответили бы: ’ Да, я знаю, что вам с вашей зарплатой это дорого’
А вы блещете умом и сообразительностью и тактом
Пес Патрон• 24 июля 2023
Знаєте що ще я подумала, може вона спитала через те, що на сайті ціна зі знижкою, а в них вона за повну вартість йде? Чи як у нас одного часу було, що вони не встигали міняти цінники та в них бардак з цінами був, то вони самі бігали та порівнювали ціни
ЖенаАйтишнеГа• 24 июля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
я днями в рошені була з дочкою і вона попросила купити монетки, я взяла жменьку, приліпила на них цінник, не захотіла брати пакетик, так мені касир: дівчино, пакетик важить всього 4 г
Ну, правильно. Нащо купу цих пакетів збирати, ще й платити за них? Все одно викидаєш одразу,коли приходиш додому. І так вже стільки того сміття((
Бодіпозітівна• 24 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
То ставити цінник і розкладати товар треба так , щоб не було плутанини. Не ’всі вміють’ - що там треба вміти?
Aishiteru• 24 июля 2023
Я вдягаюсь дуже просто і не нашошу макіяж, є акне.

Нещодавно забігла в магазин за сукнею, на весілля знайомих, мене запитали - ви точно готові дивитись? Вони по 500£. Я сказала - так, звісно, якщо сподобається.

Я дивилась на розмір, кажу - о, 38 (точно не памятаю) а продавець каже - ні, 548 (типу того). Я кажу - ні, я за розмір.

Потім мені сподобалась сукня, але вона була дуже шикарною, кращою чим у нареченої, тому я відмовилась. Досі не знайшла)

Я так думаю, можливо, просто у продавця мала зп, тому вони своє відчуття передають на вас і думають, що і вам не вистачає. Мені в таких ситуаціях не образливо, просто набридає повторювати, що гроші є🤣
Бодіпозітівна• 24 июля 2023
Ответ дляГейТуда
Ну я часто в Єві бачила, що стоять жіночки понакуповують на кілометрові чеки, а потім , ой я не розрахувала) думаю, що та касир багато таких обслуговувала. І так, вони всі виглядали нормально, не як бомжі)
Де автор писала, що набрала багато товару?
ЖенаАйтишнеГа• 24 июля 2023
Чому ви на це звернули увагу? Вона вас просто спитала, чи підходить вам ціна? Може для людини це значні гроші, то вона питає, чи згодні ви з такою сумою. Нічого немриємного не бачу, це вже ваші забобони.
Бодіпозітівна• 24 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Так нажаль зі скороченням персоналу це дуже часто, під час війни бізнес багато чого втратив, наша мережа втратила декілька магазинів в окупованих територіях, почали скорочувати персонал, тому з цінниками буде така біда часто…
Це ще до війни бувало часто. Ходити по залу і базікати, час є завжди. А змінити цінник не встигають.
Мавка• 24 июля 2023
Там напевно дуже люблять роздавати поради. Купувала крем з гіалуронкою. На касі продавчиня каже: «Вам цей крем не підійде, він для більш зрілої шкіри» Але ж я поради не просила і може взагалі цей крем не для себе брала. Якось дуже була вражена😄
Kosulia15• 24 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
От вкрадуть у вас золото, створите тему, я напишу, щоб не засмучуватись вам потрібен секс
Сорри, что Влажу
А у автора цокали золото? Или вы просто рандомные ситуации выдумываете?
Аристократка-тунеядка• 24 июля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Это 2 ,2грн при цене монеток 550 . Я б тоже не взяла
Ща как дам• 24 июля 2023
Я напевне сноб. Але я ніколи не зауважую такі моменти.
Міні-бікіні• 24 июля 2023
Ответ дляВільний митець
У меня так в Варусе постоянно спрашивают, когда рыбу взвешивают. На столько-то вышло, Вам точно подходит?!
мабуть є ті, хто після зважування кажуть, що дорого й не беруть, вони не просто так питають від балди
Банан-барабан• 24 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
согласна. автор, нашли к чему приколупаться.. Народ сейчас бедный ,возможно часто возвраты на кассе. ни принимайте близко к сердцу
Носки на подтяжках• 24 июля 2023
Автор, я специально просто одеваюсь в поход по брокардам’ - и тролю их)) ; недавно была, предложили мне что-то недорогое, я спросила отдел нишевой парфюмерии, ответ -’ а там все выше 4 тыс,’, я говорю - ну вау! Наконец то куплю))). Глаза у них, как у рыб )))
Ща как дам• 24 июля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Як це чек не дають? Це хіба законно???
Міні-бікіні• 24 июля 2023
Ответ дляСадова гойдалка
сказали б, що Ви - за екологію)
Кофр для ноги• 24 июля 2023
Ответ дляЩа как дам
Як це чек не дають? Це хіба законно???
Приходит на почту электронный
SovaNaSevere• 24 июля 2023
вы себе не представляете, сколько на самом деле людей прекрасно знают, как действуют подобные фразы. И именно поэтому их говорят кому-то. с девизом ’stay toxic’))
Жинси на дитину• 24 июля 2023
Ой мне тоже в Одесском Космосе так всегда говорят. Сумма покупки такая, вам подходит? Ну да, я не расфуфыренная. Зато потом у них вот такие глаза , когда видят, что у меня мастеркард блэк эдишн. В их понимании мой образ с этой картой не сочетается
ФрекенБок• 24 июля 2023
Ответ дляМавка
а мне как-то продавщица сказала ’вам вряд ли крем поможет. лучше к косметологу’ - причем мадам вдвое старше с лицом как жопа из кустов.
Викликаю на дебати• 24 июля 2023
То в вас комплексы лезут наружу. Разберитесь с собой.
А вопрос обычный.
Жинси на дитину• 24 июля 2023
Ответ дляФрекенБок
Надо было ее спросить: вы такая недобрая от осознания того, что кассирша - это вершина ваших карьерных возможностей? 😂
Добра всем!• 24 июля 2023
Тю .. многие в Еву приходят по дешевки купить вот и предупредила . Не вижу ужаса