Трільчиха• 24 июля 2023
Дитина видряпала на руці букву z
Дитині 12 років, дівчинка. Взагалі спокійна і гарна дитина, але я була в шоці від побаченого. Поговорила з нею і вона сказала, що це з гри. Вона зробила їх бо хотіла бути схожа на героя. Але я всеодно боюся. Мене занепокоїло це. Телефон та ноутбук без паролю, можу все це побачити. Але гру про яку вона говорить - вже видалила. Дівчата, що скажете? Може хтось чув про таке?
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Шо за гра?
Геншин инпак, якось так. Вона показала фото героя - але я не бачу тої зет
Ms. При теле• 24 июля 2023
Телефон с ноутбуком забирается,взамен колотушка выдается на 2 недели,просто чтоб одни звонки поддерживала.впредь если будет такое,еще и за ремень браться надо
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляMush_Mash
Хм, поясніть, що заради її ж безпеки, не варто таке дряпати на руці.
Та звісно пояснила, поговорили спокійно. Але на руці буде шрам, вона говорить що не було боляче. Це звісно шок
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляVova735
Ну может ето не та зе что вы подумали а означает что-то другое
Можливо, але я всеодно якось занепокоєна.
МастерЮля• 24 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
???
Ви нормальна взагалі, зовсім показилися
Ви розумієте що та з , означає зовсім не те
Ви нормальна взагалі, зовсім показилися
Красный Смех• 24 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Дитина - лице сім´ї.
Да, по иногда помимо лица ещё и дупа )) Дети, пока наивные, все из семьи несут - и плохое, и хорошее. Задача родителей (обоих!) Соблюдать баланс.
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляMs. При теле
Телефон вона спокійно віддає з ноутбуком. Це вже зроблено.
Все будет, но потом• 24 июля 2023
Ви так про неї пишете, автор, ніби їй 3 рочки..
Їй 12, все вона вже добре знає і розуміє
Ms. При теле• 24 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
???
Ви нормальна взагалі, зовсім показилися
Я не о з,или б,или в.я о том,что ребенок руки царапает увидев где то
АсобеннАя• 24 июля 2023
Я б теж напряглась, чи не попахує тут якимось Синім китом чи щось таке
Ms. При теле• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Ну вот.на первый раз хватит
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Дитина - лице сім´ї.
Ви про що? У мене мама з відчимом тільки пили та билися. Але я взагалі не схожа на них, всі наші знайомі так говорять. Ваше твердження недоречно.
Ответ дляТрільчиха
Ну, тут не знаю, що порадити. 20 років тому, ми 15 річні дурепи, теж таке робили, щось там малювали краплею крові і потім це зжигали. На запитуйте мене навіщо, на памятаю, напевно, якісь видумані страждання чи просто мода 🤦♀️
Свисток ля-минор• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
Зараз весь мир занепокоєний, то нічого страшного , від цього геть нічого не міняється.
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Может влюбилась в Зорро ))))
Автор, вот кажется мне вы срача хотели, не?
Та ні, не срачу. Показала знову якесь те тату з гри. Не знаю, що і сказати
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Вы слишком большое значение придаете буквам. Главное не буква, а какой смысл она несёт для человека. Если ребенок сказал что это просто баловство, не вижу причин раздувать из этого трагедию
Напевно так, передивилася ще раз фото героя. В одязі в нього є щось схоже на зет. Може паніку роздула
Трільчиха
• 24 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Я також в першу чергу про це подумала, і тому запитала тут
Кринжова баба• 24 июля 2023
Ответ дляТрільчиха
То покажіть нам! Може є знавець тут і ми дізнаємось що і як.
Скользкая• 24 июля 2023
Моя тоже в геншин играет, но букв никаких на теле не дряпала, спитаю шо воно таке