Добра всем!• 24 июля 2023

Свекруха нав´язувати свій стиль життя

Тимчасово живе у нас свекруха. І сильно вона вже мені набридла тим, що лізе у фінанси родини. То сир дорогий купили. То пральний порошок дешевше треба брати. Хоча і так багато товарів купуємо по акціям. Але особливо їй подобається економити на мені. Мені до цього в лице нічого не говорила, але тихо на вушко питала в чоловіка, нащо мені такі дорогі сукні, парфуми і т.д. А тут в мене накрився ноутбук, який я використовувала 6 років. Без нього ніяк. Я працюю дистанційно і можна вважати, що він нас годує. От свекруха випадково побачила скільки коштує той, що я планую купити і у неї прямо історика! Нащо мені ноутбук майже за 30 000 грн. Чому не можна дешевше купити. Всі зараз економлять. Дитина її дочки 2 роки на морі не була, а я жирую....тепер напряму спитала у мене, скільки я заробляю, що можу дозволити собі такі покупки. Я аж розгубився від такої наглості. Як поставити її на місце?
7_кг_рыбы• 24 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Слухайте, навіть, якщо їй не потрібен дуже потужний ноут, то вона просто може його хотіти. Тим більше, якщо може собі його дозволити. Ви зараз не краще тої бабки, бо розказуєте людині, яку не знаєте, як їй витрачати її гроші, при тому, що у вас поради не питали.
Но ведь это же глупо. Переплачивать деньги за ненужный функционал. Только потому что ’хочется’. Это ржачные сценарии, ’хочу тот розовенький’..)) Когда тратишь деньги (тем более свои) нужно четко понимать что требуется от железа и что ты получаешь за свои деньги. Я бы автору посоветовал не хотеть непонятно чего ’нормальный за 30’ , а взять толкового мужика и попросить его подобрать -найти - купить.
Все і одразу• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ну если выбирать модель по подсказкам таких спецов , которые тут рассуждают о том ,в чем ни уха ни рыла - то конечно)(
Йди вже риби лови, Хемінгуей!
Ку ка ку ка ку• 24 июля 2023
Справа ж не в ціні ноута, а в довгому носі свекрухи. Яке кому діло скільки коштує річ? Комусь навіть і тут то дорого, то дешево. Наша теж хоче бути в центрі подій і грає в гру ображеної, бо ми «купили тихо і мені не сказали», експерт же. Але зазвичай, як тільки вона знає про плани, одразу якийсь треш починається навіть коли все вже було узгоджено і безхмарно. Скажіть їй хай підбере вам дешевший аналог зі схожими характеристиками і потужністю або ж не плутається під ногами,
Не прохожу мимо• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А с чего вы взяли, что автор не понимает, что ей нужно и за какой функционал она платит?
Все і одразу• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
7_кг_рыбы• 24 июля 2023
Ответ дляВсе і одразу
За 9 це тільки щоб на Порадниці сидіти та ’косинку’ розкладати. Взагалі не розумію для чого такі випускають.
Конечно вы не понимаете. Чтобы понять нужно в голове кое что иметь помимо тем советчицы. Например для перепрошивки электроники авто - нужны специфические порты ,при том что скорость проца и количество памяти не критично. В итоге такой ноут можно найти и за 4. И бабки на нем будут зарабатываться независимо от того, считают его некоторые очень умные женщины нормальным или нет))
автор Добра всем! • 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Мужчина, астанавитесь! Мне муж айтишник помог его выбрать! Узбагойтесь! Я от всей души сочувствую вашей жене. Это же кошмар, какой вы нудный и доставучий. Я лично у вас не спрашивала, что и как мне покупать. Заработать смогла - смогу и потратить
Все і одразу• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Кнопус• 24 июля 2023
Первое правило , никаких свекрух в доме .
Второе правило : мужу объяснить , что свекровь не ваша мама и не имеет право вам лить в уши !
Итого = залог нормальной жизни .
Ку ка ку ка ку• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
Веселуха Муха• 24 июля 2023
Ответ дляДобра всем!
Ну так і кажу, але ж вона теж не німа. Активно відгавкується і задовбує
А чого вона у вас живе? В неї нема власного житла?
Я розумію, що можни приїхати в гості на тиждень, але чого постійно у вас сидіти - не розумію. Я до своїх не їзжу на побивку))) У них своє життя, у мене своє. По тел питаю чи що треба і загалом як справи. Якщо треба щось, приїзджають, беруть і їдуть, а я не прусь до них і не нав’язуюсь. А як нічого не треба, то не треба :)) І всі хороші :) Нема кому вашій свекрусі це роз’яснити ))
Не прохожу мимо• 24 июля 2023
Ответ дляВсе і одразу
Удалено администрацией...
Есть у него жена, счастливая обладательница китайского кольца с искусственными брульянтами за 300 грн)
Действительно, зачем платить больше😂
Поліпривіт всім• 24 июля 2023
Моя свекруха вважала , що куплений нашим дітям ноутбук або телефон - це гроші , вкрадені в неї.
Паратруперсупер• 24 июля 2023
Я помню моя бывшая свекровь все смотрела сколько у меня пар обуви и какие сапоги ношу. А потом, а у моего сыночка все те же ботинки. Хотя не бедная мадам, было у нее больше в три раза туфлей и одежды брендовой чем у меня, но все равно лезла считать то, что я заработала сама!!! Но я ей сразу обьяснила политику партии, за что навсегда стала для неё вражиной N1 и карьеристкой несемейной. Она и бабу подложила под бывшего, чтобы дома сидела и борщ варила,так я была ей поперек горла. Послала всю их семейку, живу и не тужу. А мамо пусть сама теперь няньчит сыночка, подложенная баба тоже оказалась плохой для мамо в последствии - не так борщ варила да сыначку любила
автор Добра всем! • 24 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Действительно, зачем платить больше😂
А ну тоді все зрозуміло. Я надаю перевагу справжнім діамантам. Питань до того чоловіка більше не маю)
автор Добра всем! • 24 июля 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Дивна жінка...
7_кг_рыбы• 24 июля 2023
Ответ дляДобра всем!
Удалено администрацией...
Веселуха Муха• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ойц, о це економіст мабуть з тещою проти жінки дружите )))
автор Добра всем! • 24 июля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Як показує досвід, любити як мама ( ну так вона вважає) не зможе ніхто! В мене свекруха у подруги почала сину розказувати, що після одруження він став гірше одягатися. Мало нового одягу. А раніше як нова копійка був. Це так погано. Щось тільки не хватило клепки зрозуміти, що в родині вже є немовля і дружина в декреті. Якось не до нових брендових футболок. Ще і на оренді .....
Галя із Дарниці• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ви не розумієте того, що людина має право вибору, навіть, якщо вона сильно тупить. І має право на «отой розовенький», якщо хоче. Чому ні? Я, наприклад, купила більш дорожчі апл вотч, тільки тому, що хотіла у срібному корпусі з білим ремінцем, а такі були тільки останньої моделі, вона мені була не потрібна, та я так хотіла, і чекати доставки не мала моральних сил😂.
Я розумію ваш посил, доречі, мене теж так виховували, з раціональним підходом, але ще я жінка, якій іноді хочеться щось нелогічне, і щоб навчитись це собі дозволяти, мені довелось працювати з психологом.
У вас є машина? яка саме? Це питання дуже допомагає з чоловіками. Коли мій чоловік питає навіщо я обираю щось дорожче, то я питаю навіщо він купив Мерседес, а не Ланос, бо Ланос теж їде.
7_кг_рыбы• 24 июля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Действительно, зачем платить больше😂
А я вас помню )) Как внуки ? Как ваш артроз ?
автор Добра всем! • 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
7_кг_рыбы• 24 июля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
А вы не понимаете - что в ситуации свекруха-невестка как правило работает не логика и расчёт,а эмоции. Куплю талончик и пойду пешком на зло кондуктору))
Паратруперсупер• 24 июля 2023
Ответ дляДобра всем!
Я своего наоборот начала одевать хорошо, а то при мамо она его удевала как титушку там вкус отсутствует полностью, вещи то в принципе качества неплохого, но спортивные костюмы или блестящие строгие и барсетка. Парню было 25 как вспомню вздрогну.
Дай подивлюся• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А что страшного случится, если автор прислушается к советам более старшего и более опытного человека?
А навіщо це автору?
НеВРотик• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А Вы всегда следуете советам посторонних людей? Вы считаете так, автор иначе
7_кг_рыбы• 24 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
А навіщо це автору?
А когда информация приносила вред ? Я ж предлагаю только прислушиваться и подумать ,а не слепо верить сказанному.
Дай подивлюся• 24 июля 2023
Ответ дляТочноБудет
Как сэкономить чужие деньги)
І потім їх потратити на доцю і внуцю
Не прохожу мимо• 24 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Удалено администрацией...
7_кг_рыбы• 24 июля 2023
Удалено администрацией...