Фрекен бок• 24 июля 2023
anabel arto обман покупця
дівчата тиждень тому купила плаття комбінацію у магазині продавець наполягав що це італійський шовк що мене дуже насторлжило за 1700 грн, але і на бірці теж пише silk
сьогодні зайшла на сайт і на сайті ця ж сукня в описі 98% поліамід
виходить у нас бірки штампують як заманеться чи як(
п. с. фото бірки можу кинути пізніше
Файна дівка• 24 июля 2023
Ответ дляФрекен бок
я не розуміюсь в тканинах і не спец, і не хочу щупати і думати що там
я читаю склад так само як і в продуктах
Так склад же ж і написаний вірно- поліамід. Чи я щось неправильно зрозуміла?