долой_лама• 24 июля 2023

от шо робити з собою? мені набридло все

все все все.та сама рутина, робота, ті самі люди немає про що з ними говорити, готування прибирання
Та навіть той форум.. от що робити з собою? Стан такий вже 2 місяці
Папобус• 24 июля 2023
О
Ви моя сестра
З травня отаке ((

Elena1823• 24 июля 2023
Перезагрузится
Дівчина Бобула• 24 июля 2023
Розважатися, робити те, що подобається
Не заздріть тьоті• 24 июля 2023
А з собою наодинці хоч не тошно?
Брюльтик• 24 июля 2023
це через війну, такий самий стан( хоча завжди я дуже активна та легка на підйом
Fashion_besties• 24 июля 2023
А два месяца тому вы ездили по венецианским балам, разрабатывали искусственный интеллект с интересными коллегами и общались в мессенджерах лично с Илоном Маском?
Залізна тьотя• 24 июля 2023
Пью АД. Повернулась до роботи і з´явились сили вставати з ліжка і щось робити.
Ищу-брожу• 24 июля 2023
Бывает такое, нужно что-то менять.
Ясамаякрасивая)• 24 июля 2023
Мені допомогла підозра на рак і очікування результатів бопсії на протязі 5 днів, одразу життя переосмислила і тепер такою фігнею не страждаю, а радію кожного дня.

Папобус• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Ні
Жила біля Парижу майже рік їздила всюди по країні подорожувала немпрацьвала і отримувала за це гроші
Виставляла красиві фото і сторіс
А зараз нема що виставить
Життя жахливе настало вдома
Забризкана водою• 24 июля 2023
в мене активно місяців 6 , мабуть, а приховано - навіть не знаю. Дуже важко, депресія. Сьогодні снились обстріли, я бачила , як летять ракети, схожі на фосфорні . Я схопила якусь маленьку дівчинку і підлітка і переховувалась із ними в ванній. Дуже страшно було. З роботою - мін зп, хоч робота не важка. Але по житті якась пустота....
Я в дамках• 24 июля 2023
перевірте вітамін д, для початку. Знайдіть хоббі, походіть на групові якісь заняття, там і знайомства нові будуть. Прибирання притормозити, готування по мінімуму
Я вся ваша• 24 июля 2023
В клуб настолок сходите