Сарафанное радио• 24 июля 2023
Чому Бог під час потопу спас тільки 8 людей?
Хіба діти, немовлята цього заслуговували? Звісно ми всі грішні, ми родилися в гріху. Але ми як ті дерево яблуні, родимок лиш яблука, ми не можемо дати груш! Ми грішні і все, ми просто винні. Чому такий Бог?
Одні думки• 24 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Ну в старому завіті бог не люблячий.
Там жестяк на жестяку.
Наш Бог таки добріший. Особливо для всяких покидьків.
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Чойта без еды, а чайки?
Доплыть до бревна дерева хватило бы сил, а там соорудить плавсредство.
Что-то много нестыковок в этой небылице 😁
Чайку вы бревном прибьете на лету? И она жареная сразу упадет на шампуре?
Одні думки• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
И почему-то у мужчин парное количество ребер 😁
Треба всім Адамам ребра перерахувати.
Розумна Губка• 24 июля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
И все забыли, что до 988 года были язычниками )
Поки не прийшло християнство з Європи і не замінило всі свята на нові
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Ну в старому завіті бог не люблячий.
Там жестяк на жестяку.
С чего бы это?
Одні думки• 24 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Захочеш жити не так розкорячишся 🤣🤣🤣
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
И почему то мы из праха созданы и в прах возвращаемся
Психологічка• 24 июля 2023
Ответ дляVova735
Да кстати, почему так, может это чисто еврейская вера, которую перейняли христианин, так и есть.
Религии вообще очень переплитаются в историях и легендах. У мусульман тоже свой потоп был
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляВероятненько
Не можу прям детально пояснити, але те що було до приходу Ісуса Христа дуже відрізнялося від того, що було після.
Там і люди були інші, і підхід до них також інших. Коротше там без шансів. Взагалі дивно, що хоч когось врятували.
Закон был другой, за грех побивали камнями
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Тут уж эволюционный отбор, моряки ловят чаек и так выживают, нужна смекалка. И где-то на соседнем бревне явно будет плавать повар из мышлиновского ресторана. Поделетесь уловом - он и приготовит
Добрая свекровь• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Просто хочу почути думку і все
Кого спас? Надо почитать
Я думала,что там были только один мужчина и одна женщина. Пара типа.
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Ответ дляVova735
С 8 миллиардов жителей планеты, Бог наверное человек сто возьмёт в рай.
это без меня, веселая тусовка по ходу не в раю
Події описані дуже стисло. За той період, що Ной будував ковчег, я не думаю, що Ной нікому не говорив - покайтесь, змініть своє життя, але люди мабуть лиш насміхались. Звідки може взятись вода, це неможливо, тоді на землі не було дощу. Плюс двері ковчега, ще були відкриті 7 днів.
Почитайте теми, більшість людей насміхається в темі з Бога і віруючих людей, не хочуть слухати. А потім кажуть, що Бог винен.
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Моряки плавают без плав средств, просто в воде? А готовить повар будет из ваших фантазий, на воздухе? Или его мокрое бревно будет гореть в воде?
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
та ладно, он бюджет ковчега попилил, влезли только свои, а остальных кинули, втч на донаты
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Спаслись люди, которые не участвовали в разврате. Содомляне устраивали оргии и насиловали проходящих мимо
Так, там дійсно по розповіді страшне робилося
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Это если бы Ной жил в Украине
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Это если бы Ной жил в Украине
его шаланду отсюда аж на кавказ унесло
Кумедна• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
100% Бог милосердний, люди жорстокі.
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Дякую за відповідь. Просто всі насміхаються, і перекручують тему. А на ділі ніхто не відповів по суті чи хоть близько цієї теми
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
За, звісно смішно. Тоді скажіть чому зруйнував Содом й Гоморру, а врятувалося лиш 3 людей?
Мне приснился голос Бога и он сказал я сам себя держу Вот как понять?