Сарафанное радио• 24 июля 2023
Чому Бог під час потопу спас тільки 8 людей?
Хіба діти, немовлята цього заслуговували? Звісно ми всі грішні, ми родилися в гріху. Але ми як ті дерево яблуні, родимок лиш яблука, ми не можемо дати груш! Ми грішні і все, ми просто винні. Чому такий Бог?
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Ось, ви вірно написали. Ще пам´ятаю мені з дитинства було цікаво почути відповіді на свої питання, Але багато цих віруючтх людей просто відповідали шаблоном і все. Вони просто не думали і не намагалися, а деякі ніяковіти і просто говорили - потрібно вірити.
Так, віруючим це не треба, вони не шукають логіки чи розуміння чому так. Ви б бачили очі тих хто приходить і проповідує)) і дитинстві часто такі заходили у двір, бабус пускала, а як їх вигнати? Мене відправляли поговорити я задавала цікаві і складні питання. Вони були здивовані, казали що незнають, спитають прийдуть і розкажуть
жоден не вертався
Даха-сваха• 24 июля 2023
Ответ дляVova735
Говорят пришествие Христа будет, вот тогда все вопросы и зададим.
так Христос то с другой части, он не в курсе про ковчег
Ответ дляПрикуси Язика
Меня интересует,куда попадают детки после аборта.
Віруючі не можуть дати відповіді, на питання, які не освітлює Біблія.
Є три теорії:
1.нікуди - бо не народились і Бог не вдихнув в них Свого Духа
2. В рай - як безневинно вбиті
3. Туди куди в їхня мама потрапить.
Є три теорії:
2. В рай - як безневинно вбиті
3. Туди куди в їхня мама потрапить.
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Боже всемогущий, если по скудоумию фейсконтроля меня в рай направят, прошу перевести в ад, где все хорошие люди, хамам, котлы, антураж, и персонал какой с бодуна привидеться может. Аминь
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляПсихологічка
Как говорила моя бабушка - на все воля Божа. А если углубляться, или сказать, что по сути Библию же человек написал, то можно ещё и получить за то, что умничаешь)
Ага
Їздила якось з 50ками , ох весело було, кожен день приходив до мене в палатку (літній табір ) новий проповідник , жоден з відповідями не вернувся. Правда всі чекали що покаюсь і прийму бога... Но я заявила що досі в нього не вірю, ех...
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
А як може повірити немовля? Воно ж не розуміє слів
Дайте вгадаю, його батьки мали гріхи і не мали віри от бог їх так і наказав
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Так. Шукати Господа і він дасть себе знайти. Після покаяння жити згідно волі Божої.
Добре, ми повинні добре поводитися, виконувати заповіді якнайкраще і тоді ми отримаємо Спасіння?
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Але як немовля могло повірити Ною? Воно негрішне по нашим мірками, а для бога звісно грішне. Але йому ( немовляті) не дали шансу і все.
Даха-сваха• 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Дева Мария говорила,что рай на Земле,у нас есть вода.
мне кажется на Земле как раз-таки ад.
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
большая разница у кого, ваш местный священник мог быть троечником в семинарии и в такие дебри вообще не лезть, верить это не значит посвятить себя изучению богословия
В мене в сестри чоловік священик закінчив духовну семінарію, в селі є церква там інший священик, да і церква не одна. За моє життя далеко не з одним священиком чи проповідником доводилося спілкуватися. Всі не мають відповідей.
А зараз ще краще, священик це вже не поклик,а тупо професія і робота. Комерція.
Скажу жахливу річ, але я не розумію для чого на кожен жк по церкві? Як лотків для пива? Чи в селі на 10тис чоловік 4церкви? А знести їх не можна! І шуму від них.. бізнес, откати. Яка віра?!
Даха-сваха• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
через церкву хорошо контрабанду гонять, налогами не облагается все гуд.
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
мне вот интересно, Еве Адаму вроде и не с кем изменять было, откуда появились черные, азиаты, краснокожие....
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Є три теорії:
2. В рай - як безневинно вбиті
3. Туди куди в їхня мама потрапить.
Є три теорії:
2. В рай - як безневинно вбиті
3. Туди куди в їхня мама потрапить.
А до того як мати помре, вони де?
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Просто виконувати заповіді. Не можна якнайкраще не брехати. Або брешеш, або ні.
От я про що. Тобто ми не можемо своїми заслугами та вчинками отримати Спасіння?! Бо це був би якийсь викуп в Бога. Типу, дивись Боже я все роблю як ти сказав. Не може, звісно. Бо по Біблії нас уже викупили кровью Христа. Ми отримали Дар Спасіння. Виходить з цього що ми повинні просто прийняти дар, а не шукати і виправдовуватися перед Богом що робимо все поправильному.
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Ной не мог прийти и забрать детей у родителей.Это не реально.Вот нам священники говорили,ходите в Храмы,пока открыты.
Психологічка• 24 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Хах, отличный вопрос
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Черные от греха Хама.
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Вот вы зачем такие вопросы задаёте?!)))) Интересно послушать ответы верующих и знающих.
Откуда брались дети у сыновей Адама и Евы если больше женщин не существовало? Я д ничего не путаю?
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Мы получили шанс,что можем спастись,следуя заповедям Божим.А люди до Нового Завета этот шанс не имели.
Даха-сваха• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
нет конечно, Каин и Авель, но Авель то умер
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Там де всі. Очікують суду.
Очень логично... бедные дети.
Чого кажуть шо бог дає дітей? Якщо їх робить чоловік. Якщо жінка буде жити без сексу бог їй дитини не дасть.
Ответ дляСарафанное радио
Дивіться - ми отримали дар спасіння. Але питання чи ми його використаємо.
Пояснюю просто. Вам від природи даний дар гри на гітарі. Та якщо ви не почнетесь навчатись грі - він вам не приносить жодної користі. Та якщо ви покинете через тиждень навчання - то теж не принесе користі. Але якщо навіть навчитесь грати, а потім втратите руки - цей дар вам теж не знадобиться.
Так і з спасінням. Воно доступне всім, через покаяння. Але покаяння - це лиш перша сходина. Далі життя згідно Слова Божого дає вхід в Новий Єрусалим.
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Черные от греха Хама.
Звідки всі взялися якщо в Адама іЄви були два сина?
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Адам прожив 930 років. За цей час у нього було багато синів та дочок. Ймовірно за часів Адама і Єви не було заборонено пов´язувати кровними узами шлюбу. Таке правило стали забороняти вже в часи Мойсея.
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Очень логично... бедные дети.
Потому что забеременеть ещё не означает родить.