Сарафанное радио• 24 июля 2023
Чому Бог під час потопу спас тільки 8 людей?
Хіба діти, немовлята цього заслуговували? Звісно ми всі грішні, ми родилися в гріху. Але ми як ті дерево яблуні, родимок лиш яблука, ми не можемо дати груш! Ми грішні і все, ми просто винні. Чому такий Бог?
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Путаєте. В Адама і Єви було багато синів і дочок.
Ще краще, інцести тоді були між дітьми?
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Звідки всі взялися якщо в Адама іЄви були два сина?
они британцами были
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
В Адама і Єви було багато дітей.
Тобто були інцести? Між дітьми?
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляДаха-сваха
нет конечно, Каин и Авель, но Авель то умер
Також дочки Азура, Аванс та Левула. Їх згадують у книзі Ювеліїв
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Адам прожив 930 років. За цей час у нього було багато синів та дочок. Ймовірно за часів Адама і Єви не було заборонено пов´язувати кровними узами шлюбу. Таке правило стали забороняти вже в часи Мойсея.
Чого це він грішний стільки прожив? З чого вдруг такі привілеї? Чому не 500 чи 1000?
Чому вдруг стали забороняти?
Диви яка я пава!• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Вот вы зачем такие вопросы задаёте?!)))) Интересно послушать ответы верующих и знающих.
Откуда брались дети у сыновей Адама и Евы если больше женщин не существовало? Я д ничего не путаю?
это как раз несложно
Многие иудейские и христианские источники едины в том, что Каин и Авель были женаты на своих сестрах-близнецах. В апокрифе Книга Юбилеев говорится: «И Каин взял себе свою сестру Аван в жены, и она родила ему Еноха в конце четвертого юбилея. И в первый год первой седмины пятого юбилея были построены дома на земле, и Каин построил город и назвал его по имени сына своего Енох». Вслед за апокрифами Отцы Церкви (Епифаний, Ефрем Сирин, Иоанн Златоуст) придерживаются мнения, что женой Каина была одна из его сестер. Так как это было в начале времен и человеческому роду надо было размножаться, то было позволено жениться на сестрах.
Даха-сваха• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
в общем мы поняли, блядство было знатное в то время
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Потому что забеременеть ещё не означает родить.
Куди попадає дитина, якщо померла під час пологів, тобто народилася і померла..
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Ага мені знайома казала, віруюча ... Що якщо в пари немає сексу півроку, то чоловік або жінка може прийти до церкви пожалітися і їх розведуть! Бо гріх.
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Дивіться - ми отримали дар спасіння. Але питання чи ми його використаємо.
Пояснюю просто. Вам від природи даний дар гри на гітарі. Та якщо ви не почнетесь навчатись грі - він вам не приносить жодної користі. Та якщо ви покинете через тиждень навчання - то теж не принесе користі. Але якщо навіть навчитесь грати, а потім втратите руки - цей дар вам теж не знадобиться.
Так і з спасінням. Воно доступне всім, через покаяння. Але покаяння - це лиш перша сходина. Далі життя згідно Слова Божого дає вхід в Новий Єрусалим.
Я розумію все прекрасно і дякую що мені відповідаєте. Тоді наступне, коли розіп´яли Ісуса біля нього був грішник, вірно?! Так ось у нього був шанс спасіння як і у всіх нас. Але. Він вже не мав часу вчитисяграти на гітарі, але Ісус пообіцяв йому що він буде з ним в раю.
Виходить з цього - що одні мусять вчитися грати на гітарі, а інші - чомусь не потрібно. Чим кращий той чоловік від інших? Він не виконував заповідей, він робив зло і в мить отримав Спасіння. Тому спонукає в першу чергу мене що дало не в заповідях. А в тому що потрібно прийняти Дар Спасіння. Тобто, я його беру чи не беру. Коли я його прийняла - я вже спасенна, не зважаючи що робила перед цим.
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Кстати почему Адама не привлекли за уклонение от алиментов и насилие к первой жене?
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Чому вдруг стали забороняти?
Це не до мене, в мене в самої купи питань🤣
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляДаха-сваха
Так, тут і мови немає. Тоді вважалося що накопичується багато гріха і він тому проявлявся в хворобах дітей таких пар.
Місячне Сяйво• 24 июля 2023
Ответ дляVova735
Да кстати, почему так, может это чисто еврейская вера, которую перейняли христианин, так и есть.
Переняли!? Вы о крестовых походах слышали? Да и Владимир, солнышко ясное, продался и предал свою веру , 🐐.
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Євреї - нащадки Авраама. Ной жив раніше.
А Авраам чей предок?
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
не ну Владимир няшка, сначала брата убил, потом веру предков на царскую писечку поменял, равноапостольный святой...типичный
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
То есть вы буквально воспринимаете, что было взято ребро и из него сотворилась женщина. Не смотря на то, что эволюция видов демонстрирует, что мы могли произойти от самца, который превратился на время в гермафродита.
Ответьте на вопрос, почему из ребра?
А эволюция вам что демонстрирует? Почему уши? Почему желудок? А без него как раньше было?
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Запитувала у священника, запитувала у бабтистів, п´ятидесятників, свідків Єгови - яка різниця у кого. Я запитувала у людей які як би мовити присвятили себе релігії.
Может потому, что вы спрашивали вещи, о которых никто не знает, куда делись динозавры, а почему пельмень назвали так? А почему мамонты вымерли, а слоны нет? Мне, например, это даже неинтересно, чтобы это узнавать
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
А як може повірити немовля? Воно ж не розуміє слів
У детей есть родители, котрые несут за них ответственность. Вы своего ребенка грудного не бросите на трассе самого? Или среди львов в саванне? Подумаете, как вам выжить и ребенку вашему?
Научительница• 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Меня интересует,куда попадают детки после аборта.
В рай детки попадают
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Можливо.
Але якщо я запитую у вчителя якесь правило - він знає, якщо запитаю щось у юриста - він знає закон і дасть відповідь. А люди які взялись керувати і проповідувати - не знають. Не можуть знати. Чому?
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Ребро это хромосома,ДНК.
Ну, спасибо хоть хромосому не из геморроя взяли
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Тобто бог не рахує немовлят як окрему особистість, тільки як додаток до батьків і від якого вони залежать?
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляНаучительница
Ні, тільки по суті по біблії , і по ходу виникали питання при відповідях чи проповідуванні
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Як і дитина, яка померла в рік, 5, 10 - туди, куди мати.
Мати може жити до 100років. Дитина весь час десь чекає ?
Ответ дляСарафанное радио
Кожен хто покається перед смертю - отримає спасіння, та в число Церкви Божої - не ввійде. Це різні статуси.
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Але той чоловік буде в раю, так сказав Ісус