Сарафанное радио• 24 июля 2023
Чому Бог під час потопу спас тільки 8 людей?
Хіба діти, немовлята цього заслуговували? Звісно ми всі грішні, ми родилися в гріху. Але ми як ті дерево яблуні, родимок лиш яблука, ми не можемо дати груш! Ми грішні і все, ми просто винні. Чому такий Бог?
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Мне приснился голос Бога и он сказал я сам себя держу Вот как понять?
это понять сложно, как и слова Моисея, долго просидевшего в кустах горящей неопалимой конопли
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляVova735
Говорят пришествие Христа будет, вот тогда все вопросы и зададим.
Якщо вірити всього цьому, не думаю що у людей буде така можливість спитати. Нас поставлять просто перед фактом?!
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Я не вам писала
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви дійсно думаєте, що якщо чоловіку ампувати ногу, то діти будуть народжуватись з однією ногою?
То есть вы буквально воспринимаете, что было взято ребро и из него сотворилась женщина. Не смотря на то, что эволюция видов демонстрирует, что мы могли произойти от самца, который превратился на время в гермафродита.
Ответьте на вопрос, почему из ребра?
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Пути господни неисповедимы, разве он должен нам отчитываться?Кроме того, богословы наверное могут ответить на этот вопрос.
Ні. Вони на більшість цікавих питань відповідей незнають. І не хочуть. Це як росіяни вірять путіну і тєлеку, так і віруючі сліпо вірують без питань и розбору що да як
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Бо бога не існує, з прозрінням Вас!
При чому тут це?! Просто задаю питання по біблії, мені просто цікаво чому такі ,,несостыковки,,.
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Тому і ’не состыковки’, біблію писали люди, а бога немає
Диви яка я пава!• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
кто эти они,у кого вы спрашивали?
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Ось, ви вірно написали. Ще пам´ятаю мені з дитинства було цікаво почути відповіді на свої питання, Але багато цих віруючтх людей просто відповідали шаблоном і все. Вони просто не думали і не намагалися, а деякі ніяковіти і просто говорили - потрібно вірити.
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Какие несостыковки? грешники не поверили Ною и сами не захотели идти в Ковчег Бог никого не карал.
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
кто эти они,у кого вы спрашивали?
Запитувала у священника, запитувала у бабтистів, п´ятидесятників, свідків Єгови - яка різниця у кого. Я запитувала у людей які як би мовити присвятили себе релігії.
Психологічка• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Как говорила моя бабушка - на все воля Божа. А если углубляться, или сказать, что по сути Библию же человек написал, то можно ещё и получить за то, что умничаешь)
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Ответьте на вопрос, почему из ребра?
Ребро это хромосома,ДНК.
Ответ дляFashion_besties
Ответьте на вопрос, почему из ребра?
Я ж не Бог, щоб дати відповідь, чому з ребра.
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
А як може повірити немовля? Воно ж не розуміє слів
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
кто эти они,у кого вы спрашивали?
Ой, багато кого. І тих хто ходить проповідує жоден не вернувся з відповідями, ні в християнському таборі куди мене випадково занесло де дітям і підліткам проповідували і розказували як прийшли до бога, ні священики .. і тп. Серед знайомих багато хто ходить до храму постає читає ту біблію.
Я задаю багато питань, на які жоден не зміг дати відповідь...
Диви яка я пава!• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
большая разница у кого, ваш местный священник мог быть троечником в семинарии и в такие дебри вообще не лезть, верить это не значит посвятить себя изучению богословия
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
За младенца отвечают родители.Младенец сам не пойдет в Ковчег Кто уверовал,тот и спасся.
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
яке питання вас цікавить?
Меня интересует,куда попадают детки после аборта.
Сарафанное радио
• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
яке питання вас цікавить?
Ось наприклад.
Ми повинні щось робити, щоб отримати Спасіння?