Сарафанное радио• 24 июля 2023

Чому Бог під час потопу спас тільки 8 людей?

Хіба діти, немовлята цього заслуговували? Звісно ми всі грішні, ми родилися в гріху. Але ми як ті дерево яблуні, родимок лиш яблука, ми не можемо дати груш! Ми грішні і все, ми просто винні. Чому такий Бог?
Vova735• 24 июля 2023
Говорят пришествие Христа будет, вот тогда все вопросы и зададим.

Svitlo_• 24 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
покажите скрин его паспорта!
Євреї - нащадки Авраама. Ной жив раніше.
ВыФсеВрете• 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Мне приснился голос Бога и он сказал я сам себя держу Вот как понять?
это понять сложно, как и слова Моисея, долго просидевшего в кустах горящей неопалимой конопли
автор Сарафанное радио • 24 июля 2023
Ответ дляVova735
Якщо вірити всього цьому, не думаю що у людей буде така можливість спитати. Нас поставлять просто перед фактом?!
Vova735• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Так будет божий суд, каждый человек будет отвечать за свои деяния.
Люблю пиво• 24 июля 2023
Бо бога не існує, з прозрінням Вас!
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Я не вам писала
Vova735• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Бо бога не існує, з прозрінням Вас!
А как же милиардная паста.
Vova735• 24 июля 2023
Паства

Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Ви дійсно думаєте, що якщо чоловіку ампувати ногу, то діти будуть народжуватись з однією ногою?
То есть вы буквально воспринимаете, что было взято ребро и из него сотворилась женщина. Не смотря на то, что эволюция видов демонстрирует, что мы могли произойти от самца, который превратился на время в гермафродита.
Ответьте на вопрос, почему из ребра?
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Пути господни неисповедимы, разве он должен нам отчитываться?Кроме того, богословы наверное могут ответить на этот вопрос.
Ні. Вони на більшість цікавих питань відповідей незнають. І не хочуть. Це як росіяни вірять путіну і тєлеку, так і віруючі сліпо вірують без питань и розбору що да як
автор Сарафанное радио • 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Бо бога не існує, з прозрінням Вас!
При чому тут це?! Просто задаю питання по біблії, мені просто цікаво чому такі ,,несостыковки,,.
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Господи,спаси Украину от идола, рождённого в чреве дьявола.
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Тому і ’не состыковки’, біблію писали люди, а бога немає
Диви яка я пава!• 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
кто эти они,у кого вы спрашивали?
автор Сарафанное радио • 24 июля 2023
Ответ дляЛюблю пиво
Ось, ви вірно написали. Ще пам´ятаю мені з дитинства було цікаво почути відповіді на свої питання, Але багато цих віруючтх людей просто відповідали шаблоном і все. Вони просто не думали і не намагалися, а деякі ніяковіти і просто говорили - потрібно вірити.
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Какие несостыковки? грешники не поверили Ною и сами не захотели идти в Ковчег Бог никого не карал.
автор Сарафанное радио • 24 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
кто эти они,у кого вы спрашивали?
Запитувала у священника, запитувала у бабтистів, п´ятидесятників, свідків Єгови - яка різниця у кого. Я запитувала у людей які як би мовити присвятили себе релігії.
Психологічка• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
Как говорила моя бабушка - на все воля Божа. А если углубляться, или сказать, что по сути Библию же человек написал, то можно ещё и получить за то, что умничаешь)

Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Ответьте на вопрос, почему из ребра?
Ребро это хромосома,ДНК.
Svitlo_• 24 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Ответьте на вопрос, почему из ребра?
Я ж не Бог, щоб дати відповідь, чому з ребра.
автор Сарафанное радио • 24 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
А як може повірити немовля? Воно ж не розуміє слів
Люблю пиво• 24 июля 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
кто эти они,у кого вы спрашивали?
Ой, багато кого. І тих хто ходить проповідує жоден не вернувся з відповідями, ні в християнському таборі куди мене випадково занесло де дітям і підліткам проповідували і розказували як прийшли до бога, ні священики .. і тп. Серед знайомих багато хто ходить до храму постає читає ту біблію.
Я задаю багато питань, на які жоден не зміг дати відповідь...
Svitlo_• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
які несостиковки?
Диви яка я пава!• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
большая разница у кого, ваш местный священник мог быть троечником в семинарии и в такие дебри вообще не лезть, верить это не значит посвятить себя изучению богословия
Svitlo_• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
яке питання вас цікавить?
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
За младенца отвечают родители.Младенец сам не пойдет в Ковчег Кто уверовал,тот и спасся.
Прикуси Язика• 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
яке питання вас цікавить?
Меня интересует,куда попадают детки после аборта.
Svitlo_• 24 июля 2023
Ответ дляСарафанное радио
В немовляти є батьки, які або повірили і принесли його в ковчег, або не повірили.... результат ми знаємо.
автор Сарафанное радио • 24 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
яке питання вас цікавить?
Ось наприклад.
Ми повинні щось робити, щоб отримати Спасіння?