Як думаєте? Що знаєте? Що чули?
Що вам нагадали екстрасенси, тарологи, відьми і хто зна хто ще?
Останніми деями пахне осінню і така туга.
Знов ця невизначеність зі світлом, теплом, школою. Хочеться заритись в нору.
Дайте надію
П.с. не сваріться тільки і не розводьте срач, голова сьогодні тріщить
Дайте надію
Uebersetzerin• 24 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
А я читала, что в этом коду из Киева и Львова запустят рейсы 🤔
В прошлом году, летом, тоже об этом писали. Об этом постоянно пишут. Запустят, конечно. Но только после окончания войны.
Fashion_besties• 24 июля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
сказал же Резник, что через год видит окончание
Он таро увлекся?
Roni-Verona• 24 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
И что, были не правы?
Ну після зими ніфіга не вирішилось, то факт
Melon-20c3• 24 июля 2023
Ответ дляlammama
Диявол з параші здохне!
А решта 140 млн - залишиться.
Чашечка кофе• 24 июля 2023
Готуватися треба знову до блекаутів. Краще це вже розпочинати робити
Melon-20c3• 24 июля 2023
Ответ дляlammama
То стадо овець.Не буде диявола,не буде дияволят.
А він там один, так?
всіх міністрів своїх під дулом пістолета тримає, ага
Всіх інших змусив, хорошиемальчикинивчемневиноватыонинехотелиихзаставили
нинель 1919• 24 июля 2023
шанси є ,питання якого року ...поки Байдена не виберуть чи навпаки виберуть ніякого думаю рез-ту не буде ,а там або накінець скажуть все ,або і далі тягнути будуть поки всіх не перебьють і всі міста не дотрощуть...ще більше року до них чекати скільки будівель потрощать...я вже мовчу про людей
Afina-2908• 24 июля 2023
Ответ дляnata.ant
В тому році екстрасенси писали що восени цього року закінчиться
Тоже такое читала
Kupiryukzak• 24 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
Я тоже удивилась, но и в телеге видела эту новость
Где про Киев и Львов написано?
Uebersetzerin• 24 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
Вы этому верите?)))
В прошлом году даже билеты на виззейр продавали. Только никто никуда не полетел, конечно.
нинель 1919• 24 июля 2023
Ответ дляcoch100
Слышу со всех сторон, что зима будет у нас ужасная. После неё все решится.
уже за прошлую так писали и толку зима была ужасная,но ничего после нее не решилось увы
До дура екстрасенсів, Резніков сказав що наступного літа війна закінчиться
а він людина при владі і знає більше ніж ми всі разом взяті. Боюсь що війна може швидше закінчитися хіба якщо Путін здохне/зляже після інсульту і в Росії почнеться боротьба за владу, захід підтримає Навального, він не зможе домовитися з людьми Путіна...
Одним словом, якщо +/- повториться історія 1916-22 рр. Тоді в Росії почалась Громадянська війна і вона навіть з Першої світової вийшла
Lena_Petrova• 24 июля 2023
Ответ дляlammama
Так і буде,автор!Все закінчиться до холодів.
Вы точно знаете?) мне бы очень хотелось чтобы ваши слова оказались правдой