Як думаєте? Що знаєте? Що чули?
Що вам нагадали екстрасенси, тарологи, відьми і хто зна хто ще?
Останніми деями пахне осінню і така туга.
Знов ця невизначеність зі світлом, теплом, школою. Хочеться заритись в нору.
Дайте надію
П.с. не сваріться тільки і не розводьте срач, голова сьогодні тріщить
Дайте надію
Ответ дляtrickywicky
Вы это в каждой теме писать будете? По моему войну максимально тянут как раз штаты , им это более выгодно
Вы меня конспектируете? Похвально!
Не останавливайтесь.
Да, это последняя новость с Сша была на такой большой платформе.
ЕСть еще статьи но там как всегда’ неназваный источник’ и т д
Конечно Сша выгодно война, да? Не рашке?
А еще Германии - там куча заказов на впк, и Нидерланды в очередь за их пво, и Англии, кому еще выгодно?
Не останавливайтесь.
Popeye the Sailor• 24 июля 2023
Ответ дляМахлебан
Я читала если в Одессе будет разрушение святыни, потом землетрясение небольшое, то нам жопа.... Какой то провидец, но им верить
,, нам,, - это вы о рашистах пишете ?
Не переживайте так за свой лаптестан. И да, ,,вам ,, будет очень плохо ( жопа , по вашему)
trickywicky• 24 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вы меня конспектируете? Похвально!
Не останавливайтесь.
Максимально Штатам, у них уже куча заказов на оружие от стран НАТО
НамСвоюРобити• 24 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Дивина, а що ж Трампушка так проти продовження, якщо так вигідно?
Ответ дляLudaSHS
Вы меня конспектируете? Похвально!
Не останавливайтесь.
Выгодна всем кроме Украины и Африки
Чашечка кофе• 24 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Думаете туго будет? Все уже с генераторами и пво лучше стало.
Я понимаю нет Ту95 и они снова копят, но верим в Пво. Это уже не пугалки - ’света не будет месяцами’
Краще готуватися до найгіршого
катерина12009• 24 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну а че? Может
Землетрясение В Турции было .
Сейчас пожары в Греции , 19000 в эвакуации люди, природа тоже берет свое, может и метеорит
Землетрясение В Турции было .
Та зрозуміло що краще в це вірити ніж гадалкамі вірогідність вища😅 Он вище одна писала ’погрішність’ в пів року😆
Я вірю в зелених чоловічків, прийдуть і наведуть лад 💪
Міністр оборони Рєзніков прямо написав, що наступного літа.
ДТЕК прямо каже, що цей опалювальний сезон для тепло і енерго мереж буде важчим за попередній.
Всі знайомі цього року підготувались до блекауту капітально: всі чоловіки тепер виїздні, так що у разі блекауту уже не буде руху на ЗУ, а одразу за кордон.
Ответ дляtanya_217
Як це виїздні? Різко стали всі тещі і тесті інвалідами за рік?
мини пельмешка• 24 июля 2023
Я вже втомилась всілякі прогнози слухати.
Нікому вже не вірю.
Просто сподіваюсь на щось. Ось, наприклад, писали, що Ryanair збирається відновити польоти до України до кінця року. Хочеться вірити, що вони щось знають, бо якось дивно припустити, що літаки з Києва будуть літати, коли ведуться обстріли...
Але це дуже слабка віра, мені вже простіше вірити, що до холодів нічого не закінчиться, бо кожен раз, коли прогноз не справджується, то дуже боляче розчаровуватись.
Нікому вже не вірю.
Ответ дляtanya_217
куди важчим, ми чотири місяці сиділи без світла іноді тепла, а іноді і без води