ПадаюВреверансах• 24 июля 2023

Які шанси, що все закінчиться до холодів?

Як думаєте? Що знаєте? Що чули?
Що вам нагадали екстрасенси, тарологи, відьми і хто зна хто ще?
Останніми деями пахне осінню і така туга.
Знов ця невизначеність зі світлом, теплом, школою. Хочеться заритись в нору.
Дайте надію
П.с. не сваріться тільки і не розводьте срач, голова сьогодні тріщить
LudaSHS• 24 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Вы это в каждой теме писать будете? По моему войну максимально тянут как раз штаты , им это более выгодно
Вы меня конспектируете? Похвально!
Не останавливайтесь.

Да, это последняя новость с Сша была на такой большой платформе.
ЕСть еще статьи но там как всегда’ неназваный источник’ и т д
Конечно Сша выгодно война, да? Не рашке?
А еще Германии - там куча заказов на впк, и Нидерланды в очередь за их пво, и Англии, кому еще выгодно?

5cmhybyna• 24 июля 2023
нульові!
Popeye the Sailor• 24 июля 2023
Ответ дляМахлебан
Я читала если в Одессе будет разрушение святыни, потом землетрясение небольшое, то нам жопа.... Какой то провидец, но им верить
,, нам,, - это вы о рашистах пишете ?
Не переживайте так за свой лаптестан. И да, ,,вам ,, будет очень плохо ( жопа , по вашему)
trickywicky• 24 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вы меня конспектируете? Похвально!
Не останавливайтесь.

Максимально Штатам, у них уже куча заказов на оружие от стран НАТО
Махлебан• 24 июля 2023
Ответ дляPopeye the Sailor
,, нам,, - это вы о рашистах пишете ?
Почему???
НамСвоюРобити• 24 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Дивина, а що ж Трампушка так проти продовження, якщо так вигідно?
LudaSHS• 24 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Скажите какое оружие штаты сейчас продает, какой разработчик? Массово?
В очередь за чем стоят? И кто разработчик?

Ateya• 24 июля 2023
Майже ніяких, ну тільки якщо щось таке станеться, на рівні чуда) Добре буде, якщо через роки 1,5-2...а не 5, 8, 10.
Zir-K• 24 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Вы меня конспектируете? Похвально!
Не останавливайтесь.

Выгодна всем кроме Украины и Африки
Чашечка кофе• 24 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Думаете туго будет? Все уже с генераторами и пво лучше стало.
Я понимаю нет Ту95 и они снова копят, но верим в Пво. Это уже не пугалки - ’света не будет месяцами’
Краще готуватися до найгіршого
Oks234• 24 июля 2023
Нульові
катерина12009• 24 июля 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну а че? Может
Землетрясение В Турции было .
Сейчас пожары в Греции , 19000 в эвакуации люди, природа тоже берет свое, может и метеорит
Та зрозуміло що краще в це вірити ніж гадалкамі вірогідність вища😅 Он вище одна писала ’погрішність’ в пів року😆
Я вірю в зелених чоловічків, прийдуть і наведуть лад 💪
lilu502• 24 июля 2023
Ответ дляlammama
То стадо овець.Не буде диявола,не буде дияволят.
буде зміна диявола. Вони там всі сатаністи
LudaSHS• 24 июля 2023
Ответ длякатерина12009
Вот вот
Ничему уже не удивлюсь
lilu502• 24 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Готуватися треба знову до блекаутів. Краще це вже розпочинати робити
що знову генераторами тариться
LudaSHS• 24 июля 2023
Ответ дляZir-K
Выгодна всем кроме Украины и Африки
Ну африка. Ну не знаю
Они там в перманентных кризисах.
Египет кстати плюшки выбил с Сша, что не уйти в тень рашки
Мы жертва агрессии, нам не выгодно и больно
LudaSHS• 24 июля 2023
Ответ дляtrickywicky
Вот о чем я
Акции Бритов и Немцев взлетели тоже
Все милитари
И азии
lilu502• 24 июля 2023
Ответ дляlammama
Точно!Так и будет,война закончится до холодов 2023 года.Аминь.
самонавіювання?
автор РойЛеля • 24 июля 2023
Ответ длякатерина12009
Метеоріти на Землю впадуть до холодів? Ні? То як ви бачите те закінчення у найближчий час? Півтора року і це найкращий прогноз
Я би з метеоритами не була така впевнена. Чого тільки ми не побачили за 1.5 року

Олена Oza• 24 июля 2023
На зиму плювати,війна ще півроку.Що відібєм-те буде наше.
Ronia Aronia• 24 июля 2023
Шансов НОЛЬ. Не переживайте!
автор РойЛеля • 24 июля 2023
Ответ длякатерина12009
Так наче ж зелені вже четвертий рік лад наводять?! Нє?
tanya_217• 24 июля 2023
Міністр оборони Рєзніков прямо написав, що наступного літа.
ДТЕК прямо каже, що цей опалювальний сезон для тепло і енерго мереж буде важчим за попередній.
Всі знайомі цього року підготувались до блекауту капітально: всі чоловіки тепер виїздні, так що у разі блекауту уже не буде руху на ЗУ, а одразу за кордон.
автор РойЛеля • 24 июля 2023
Ответ дляtanya_217
Як це виїздні? Різко стали всі тещі і тесті інвалідами за рік?
Дами• 24 июля 2023
Ответ дляlammama
Повинно було скінчитись ще в середині червня цього року
И что помешало? Как же осточертели русские выглядк.и, когда их всех за смерти нагонит карма
мини пельмешка• 24 июля 2023
Я вже втомилась всілякі прогнози слухати.
Нікому вже не вірю.
Просто сподіваюсь на щось. Ось, наприклад, писали, що Ryanair збирається відновити польоти до України до кінця року. Хочеться вірити, що вони щось знають, бо якось дивно припустити, що літаки з Києва будуть літати, коли ведуться обстріли...

Але це дуже слабка віра, мені вже простіше вірити, що до холодів нічого не закінчиться, бо кожен раз, коли прогноз не справджується, то дуже боляче розчаровуватись.
WomAnn• 24 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Мабуть знайшли шляхи
tanya_217• 24 июля 2023
Ответ дляRoni-Verona
в тому році казали те ж саме з усіх прасок
Так і було. В Києві ще нічого, а на периферії тяжко. Особливо у кого опалення залежить від електрики.
Pavelolka• 24 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
А как зима может повлиять не ’всё решится’ ? Очередная пугалка зимой. Перезимуем , пусть пид..ры и не надеятся нас сломать
Все помрем
Читака• 24 июля 2023
Ответ дляtanya_217
куди важчим, ми чотири місяці сиділи без світла іноді тепла, а іноді і без води