Непереможна• 24 июля 2023

Розлучення, сумна статистика

Серед знайомих за останній рік розлучилися 5 пар, з різними історіями (виїхали вдвох, виїхала вона, залишились дома, чоловік в ЗСУ). Причому це пари, які були разом 10-15 років.
У вашому оточенні теж така ситуація, чи це у мене похибка вибірки?
Просто поговорити, сумна якась статистика
VitalinkaGL• 24 июля 2023
все верно.
женщины выехали с детьми,поняли,что прекрасно могут и сами.
и даже лучше чем с ’мужьями’,у многих они просто для вида были.
Меломанка Маланка• 24 июля 2023
Ответ дляКатастрофа
Розвелась знайома. Їй 55, виїхала закордон. Чоловік знайшов іншу. Стосунки у них були не дуже, але все ж таки звикли один до одного.
Тепер в 55 років без житла, квартира була чоловіка, ремонт же з собою не забереш. Знайома повернулась в Україну.
И куда она вернулась? Где теперь живет?
Катастрофа• 24 июля 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
И куда она вернулась? Где теперь живет?
Буде щось знімати. Не знаю, чи вистачить грошей, купити хоч якесь житло під Києвом.
Кондуктор автобуса• 25 июля 2023
Внук на фронте. Разошёлся с женой. Точнее она с ним. Ну,им вообще не надо было жениться... К этому всё шло, война не при чём.
А так, больше никто не разводился из родных и знакомых.