Нехай щастить• 24 июля 2023
Дiвчатка, в 3 триместрi вагiтностi якi п´эте вiтамiни?
Видящие_помогите• 24 июля 2023
В третьем триместре мне хотелось выпить бутылку белого сухого (всю бутылку), но пила фемибион
Підмітайло• 24 июля 2023
Ответ дляKosulia15
А у вас нехватка витамина д?
В комплексе нет витамина д?
В комплексі його зовсім мало. А 2000 це звичайна денна доза, вона зайвою не буде, на сонці буваю мало. Лікар рекомендувала з 2-го триместру, аналіз не здавала зараз. Раніше була нехватка
Підмітайло• 24 июля 2023
Ответ дляKosulia15
Это такой прикол, принимать витамин Д не зная есть ли нехватка?
Це не прикол, а припис лікаря, який веде вагітність