Мені подобаються Том Хіддлстон, Сем Рокуел, Йен Соммерхолдер, Кілліан Мерфі, Білл Скарсгард.
А Вам які?
Ответ дляIanxMickey
Джонатан Бейли, Дженсен Эклз.
Екклз подобався, дивилась Надприродне. Що за скандал там з ним, трейлер рос. фільму?
IanxMickey• 24 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Нет, он был в трейлере игры от российских разработчиков.
Ответ дляКислая Вишенка
Емма Уотсон, Орнелла Муті, Марго Роббі, Джонні Депп, Рейчел Макадамс
Я більш про чоловіків-акторов)
Жінки подобаються Марго Роббі, Ані Тейлор-Джой.
Кислая Вишенка• 24 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Я більш про чоловіків-акторов)
Ага, зрозуміла) До речі, як вам Барбі, якщо бачили? Дивитись чи ні?
Ответ дляКислая Вишенка
Не дивилась ще. Буду.
Про Опенгеймера ще буду дивитись.
My_happy_world• 24 июля 2023
Крис Вуд , Торранс Кумбс , Крэйг Паркер , Колин Фаррелл , Джеймс Макэвой , Коул Спраус , Крис Хемсворт , Джулиан Макмэхон , Иэн Сомерхолдер , Генри Кавилл , Ченнинг Татум , Роберт Дауни-младший , Бюрсин Керем , Бурак Озчивит , Марио Касас , Хью Грант , Райан Гослинг , Джонатан Бейли
P.S. Это не окончательный список