Анонимарик• 24 июля 2023
Расклад таро по войне
Я не спец. Купила колоду по приколу в Авроре. Сейчас сделала расклад на наше будущее в войне. Есть тут спецы, что думаете? Мне кажется, что расклад хороший...
Ответ дляMe-4acd
Це важка тема. Там багато такого. Тим не менше, я вірю. Але це немає відношення до Старого завіту наприклад. Віра, як любов чи знання вони просто є. Або ні.
Віра в що саме?) Бог то один, що в старому завіті, що в новому. Просто раніше війни, катування були практично нормою, тому і включили оце все в книги, а от потім люди вже не хотіли напевно чути про звірства, то вже писали трохи інакше, менше екшину і крові. Більше про «прслушність», віру і тп. Ну, це я так бачу.
Хотіла б вірити, бо так воно простіше, але от логіка не дає, зовсім.
LuckyMayCat• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Для паразита сенс - вижити.
Для тих кому цікаво щоб людей було менше також важливо це.
Ладно) интересная выдалась беседа. Последний к Вам вопрос - это дело лет или десятилетий, прежде чем мир, каким мы его знаем, перестанет существовать?
Liliia2007• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Для паразита сенс - вижити.
Отже, весь цей жах - це штучне? Яким чином вбережуться ’керівники’?
LuckyMayCat• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Така собі Гра в кальмара на максімалках.
Де треба конкурувати з різними істотами різних видів. Якщо хочеш жити і щоб ті хто з тобою жили.
Для человека, которому 1982 год кажется не таким и далёким, Вы хорошо владеете геймерской лексикой)
Ответ дляLuckyMayCat
Я не могу сказать. Это зависит от нашей силы воли и желания чтобы те кого мы любим, выжили. Человек очень сильное выносливое существо, когда имеет цель.
LuckyMayCat• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
И не только ей 😅
У каждого свои недостатки.
Игорь тонет…
Персональный тор 3?
Liliia2007• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Видно буквально. Часто и микроскоп не нужен.
Доречі, ще питання. Якщо механізм дії ’цього’ схожий на рак... Простими словами, наразі це найвідоміше, найрозрекламованіше питання і наріжний камінь. По суті, за цим давно спостерігають в усіх на очах (тобто, ми звикли, ми готові) і одним з найбільших бажань людства є ’пігулка’ від нього. Чи не схоже це на чергову а-ля вакцину?
LuckyMayCat• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Не особо. Танчики онлайн, Дота и Ходячие - мой предел.
И никогда не слышали этот мем?
Ответ дляLiliia2007
Всегда помните. То что эффективно и ценно его нужно найти или получить, добиться.
Если вам впаривают что то насильно или добровольно принудительно, это явно не чтоб вы жили долго и здорово.
LuckyMayCat• 25 июля 2023
Ответ дляMe-4acd
Maybe baby)
That’s exactly what some guys used to say in the early 2000s