Пухнасті штани• 25 июля 2023
Мені 36 років, обличчя виглядає на 45. З чого почати?
Реально шкіра на обличчі погано виглядає, вже не початкові зморшки, а й глибокі є. Біля очей «надлишок» шкіри. З процедур ще нічого не робила з різних причин . Спочатку вважала це неприйнятним, а тепер така що вже б вколола щось.
З чого потрібно починати?
Те що з консультації косметолога зрозуміло, але щоб бути вкурсі що мені можуть народити і що потрібно, а що не дуже
З чого потрібно починати?
Помаранчова душа• 25 июля 2023
Ответ дляVadusya
Позбулися мімічних зморшок і заломів з допомогою косметики?Хіба таке буває?
Ренжуран це уколи, мезотерапію, полінуклеотиди, вони насичують шкіру. Ефект вау чесно, я сама дуже боялася. Але тепер вже чітко бачу через подруг, хто щось робить зі шкірою обличчя, а хто ні.
Помаранчова душа• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
В 36 лет ?
У автора скорее всего мимические морщины из-за тонкой, обезвоженной кожи и отсутствия ухода ! Что там подтягивать ?
Гарна відповідь. Зневоднена шкіра дуже погано виглядає, в мене те саме було, стрес від війни й и.д, після мезо, це небо і земля. Фото не покажу, не просіть, бо я вже тут пару раз спалилась)
Полюю на дрони• 25 июля 2023
Ответ дляКузякин
Какой именно массаж? У косметолога?
Расслабить мышцы , привести в тонус
Полюю на дрони• 25 июля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Ого скільки порад. Так багато невідомого для мене. У гінеколога була, вона нічого про це не каже.
Не курю
Мабуть харчування можна відредагувати, бо дійсно багато вуглеводів та цукру
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Не курю
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Нормально выглядите
Мизимец• 25 июля 2023
Ответ дляmarina231980
Я из Киева. Если посоветуете кого-то, то буду благодарна
Я в лічку напишу. Гарний фахівець з мед освітою і не пропонує лишнього. Мені дуже подобається.
Пухнасті штани
• 25 июля 2023
Ответ дляМизимец
Пишіть всім)))
Мед освіта це круто
Колишня муза• 26 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Подскажите, пожалуйста, в каком городе Вы делаете? Спасибо!
Буся_Бусинка• 26 июля 2023
Ответ дляМизимец
напишите и мне, пожалуйста, в личку. Спасибо большое!
Мизимец• 26 июля 2023
Дівчата, відписала в особисті. Вибачте автор, але тут можуть це як рекламу сприйняти. Тому не хочу на рівному місці бан отримати.
Бензопирен• 26 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Ботокс лоб+міжбровка 3600, мезотерапію на все обличчя біля 5000, недешево....
Спасибо большое,а то вообще не ориентируюсь
Помаранчова душа• 26 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Я роблю в маленькому місті, але косметолог цей і в Києві пару раз на тиждень робить
Буся_Бусинка• 27 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Доброго дня, якщо Вам не складно, напишіть мені, будь ласка, в особисті, контакти Вашого цього косметолога. Дякую дуже.