Пухнасті штани• 25 июля 2023
Мені 36 років, обличчя виглядає на 45. З чого почати?
Реально шкіра на обличчі погано виглядає, вже не початкові зморшки, а й глибокі є. Біля очей «надлишок» шкіри. З процедур ще нічого не робила з різних причин . Спочатку вважала це неприйнятним, а тепер така що вже б вколола щось.
З чого потрібно починати?
Те що з консультації косметолога зрозуміло, але щоб бути вкурсі що мені можуть народити і що потрібно, а що не дуже
З чого потрібно починати?
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Мені 42, почала щось кардинально робити в майже 41. До того часу маски, гарні крема. Але генетично в мене гарна шкіра. А от після 40 різко поплила(. Поки що зробила 3 рази з інтервалом в 4-5 місяців ботокс лобна зона+ мвжбровка. І два рази мезотерапію ренжураном. Обличчя після ренжурану просто супер, зволожене, сяє. Я навіть перестала користуватись тоналкою
+ за реджиран !
Ботокс колю, але зморжки під очима нікуди ж не дівалися, і от проколола 3 рази зимою реджиран під очі - це чудо !
Цієї осені планую пілінг, щоб шкіра злізла))) і реджиран і під очі, і для обличчя.
Купила також патчі їхні - мені взагалі тепер не хочеться й кремом користуватися, шкіра зволожена, не відчуваю і не бачу проблем. А раніше був жах - стянута, висипання, шелушіння, заломи, шкіра суха, мімічні зморжки з 25 років …
Поступово змогла позбутися цього всього за допомогою якісної косметики, мені 40 ! Тональним також вже не користуюся - тон рівний
Мир Мир Мир!• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
+ за реджиран !
А що воно таке? Розкажіть, будь ласка
Лгин• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
+ за реджиран !
а мне под глаза почему-то ботокс предлагают, у вас не было такого опыта для сравнения???
Мизимец• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
+ за реджиран !
Що таке реджиран?
пані Солоха• 25 июля 2023
Ботокс плюс апаратні процедури в залежності від типу старіння. Можливо, вам і нитки підійдуть, треба очна консультація притомного косметолога.
Лгин• 25 июля 2023
автор а какая у вас фигура?я бы акцент делала на спорт, фигуру. лицо и с большими деньгами не будет выглядеть на супер особенно если гены плохие. А так вы будете делать фигуру, сразу тонус в теле появится, подтянутся мышцы,будете довольны своим телом, и мозги будут заняты другим....я иногда смотрю на женщин куча денег вбухивают в лицо, но фигура...если все плывет, да кому нужно ваше лицо
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Если всё так плохо реально, я бы собирала деньги на круговую подтяжку и блефаропластику
В 36 лет ?
У автора скорее всего мимические морщины из-за тонкой, обезвоженной кожи и отсутствия ухода ! Что там подтягивать ?
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
А що воно таке? Розкажіть, будь ласка
Полинуаклиотиды, кажись… загуглите
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляЛгин
Там нет мышц, куда там ботокс ? Колят в круговую мышцу вокруг глаз, а не в кожу
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляпані Солоха
Нитки не допоможуть при мілких зморшках.
Нитки це при брилях !
пані Солоха• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Нитки це при брилях !
А де автор про мілкі зморшки писала? Ніде
Ми обличчя не бачим, то ж потрібна консультація косметолога, про що я і написала.
Пухнасті штани
• 25 июля 2023
Ого скільки порад. Так багато невідомого для мене. У гінеколога була, вона нічого про це не каже.
Не курю
Мабуть харчування можна відредагувати, бо дійсно багато вуглеводів та цукру
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Не курю
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Ответ дляВесёлая морковка
+ за реджиран !
Позбулися мімічних зморшок і заломів з допомогою косметики?Хіба таке буває?
Ответ дляПухнасті штани
Не курю
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Не курю
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Я не бачу нічого критичного. Овал хороший,носогубка в багатьох в такому віці появляється. Де саме у вас зморшки?
пані Солоха• 25 июля 2023
Ответ дляVadusya
Це жарти у вас такі? В якому місці овал хороший?
Колишня муза• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
+ за реджиран !
Доброго дня. Ви пишите про патчі ’Їхні’. Уточніть, будь ласка, це які саме? Дякую.
Колишня муза• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
+ за реджиран !
Та підкажіть, будь ласка, в якому місті ви робили реджиран? дякую.
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляVadusya
Так, шкіра стала більш підтягнута, зволожена, навіть носогубка розгладилася, а радили заповнювати філлером ще років в 27 …
Ну, плюс я періодично робила мезотерапію, не кожний рік. Ще домашній догляд - лосьйон підібрала гарний, ну і крем ) все !
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Не курю
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Не курю
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Шкіра не тонка, тут треба курс пілінгів - зняти розтягнуті пори, омертвілі клітини, шкіра не бачила догляду ( Біоревіталізація, масажі !
Все можна виправити
пані Солоха• 25 июля 2023
Ответ дляVadusya
Я ж не пишу ідеальний. Ви бачите критичний стан як для 36 р?
Так, бачу. Цей овал дійсно на 45, птоз значний. Процедури допоможуть покращити стан.
marina231980• 25 июля 2023
Ответ дляМизимец
Ви з Києва?
Я из Киева. Если посоветуете кого-то, то буду благодарна
Этожзвяздаяегообожаю• 25 июля 2023
Ответ дляПухнасті штани
Не курю
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Не курю
Фото низу обличчя додаю
Що старіше свого віку виглядаю знаю
Нормально вы выглядите, на свой возраст. Носогубка - ваша особенность, посмотрите на Блейк Лайвли, у нее с юных лет. Шея хорошая, марионеток нет. Работайте над текстурой кожи, тусклая, пилинги просятся.
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
В маленькому )))
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Замовляла у косметолога патчі реджуран, обійшлися у 1600 або 1700, надовго вистачає - забуваю навіть ліпить, раніше не могла шкіру зволожити.
Колишня муза• 25 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Дякую.
Але, перепрошую. Чогось не відкривається картинка. Завантажте ще раз,будь ласка. Дякую дуже.
Весёлая морковка• 25 июля 2023
Ответ дляКолишня муза
Дякую.
Помаранчова душа• 25 июля 2023
Ответ дляБензопирен
Подскажите пожалуйста сколько стоят такие процедуры?
Ботокс лоб+міжбровка 3600, мезотерапію на все обличчя біля 5000, недешево....
Помаранчова душа• 25 июля 2023
Ответ дляУсміхайлик
Підкажіть, будь ласка, з яким інтервалом робите реджуран?
Поки зробила 2 рази з інтервалом в 4 місяці