Тушьмушьнюшь• 25 июля 2023
Хтось подавав на аліменти з-за кордону?
Дівчата, з дитиною знаходжуся за кордоном. Наш папік пасує з обіцянами місячними виплатами, тому хочу подати на аліменти. Чи можливо це зробити он-лайн? Знайшла сайт, але там «аліменти під ключ» коштують 6000 грн. Чи є інші варіанти? Дякую за відповідь!
4есотка• 25 июля 2023
Да можно
я подавала
электронный суд - погуглите
там даже примеры заявлений есть
удачи
все бесплатно. главное укажите его место прописки
я подавала
электронный суд - погуглите
там даже примеры заявлений есть
удачи
Адвокат Пономаренко• 25 июля 2023
Интересно, что входит в этот под ключ? Как по мне, услуга для алиментов слишком дороговатая.
Можно подать через електронный суд, можно через адвоката.