Джем Шакіри• 25 июля 2023
Чи може бути гарна жінка з рідким волоссям?
Що робити з таким волоссям , щоб виглядати нормально?
Слоник-тоник• 25 июля 2023
А чому Ви саме сьогодні це спитали ?
Хтось вам щось сказав за волосся ?
Без негативу, просто цікаво
Хтось вам щось сказав за волосся ?
Без негативу, просто цікаво
ПазлШредінгера• 25 июля 2023
Якщо красиве обличчя з різкими рисами, то дуже класно коротка стрижка, зовсім коротка.
В мене звичайна слов´янська зовнішність, я на таке б не наважилася
Аленький носочек• 25 июля 2023
ідеальних людей не буває. Тому, жінка може бути красивою і з рідким волоссям. Але, треба заморочитись з волоссям, стрижкою і т.п.
Знаю бакси• 25 июля 2023
багато дівчат ходять з рідким волоссям, і нічого. Краса не залежить від кольору, структури та навіть наявності волосся
Ms. Искренность• 25 июля 2023
Перший раз чую, щоб рідке волосся робило жінку гарною/не гарною, жінка вцілому гарна або ні...якщо жінка гарна з гарною фігурою, то не важливо яке в неї волосся..
Реанимация• 25 июля 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Ви робили. Був результат?
Дуже боляче робити?
Боляче не те слово. Роди то пісня порівняно з цим.
Результат супер
Колола півроку по схемі яку назначила лікар
Результат супер
LIANA171185• 25 июля 2023
У мене тонке та пишне(кучеряве трохи).Все життя носила,ну можна сказати,що довге-до лопаток(далі не росте).Потім подумала і обрізала до довгого каре.
Результат подобається більше.
Тому можна зробити якусь гарну коротку стрижку і вкладати,і буде краще,ніж довгі 3 волосини.
Результат подобається більше.