Залетна Я тут• 25 июля 2023

Чи можна банки після ПММ 65% не стерилізувати перед консервацією?

Дівчата, добрий день.
Вперше готую малинове варення. Відношення цукру до ягоди 1 до 2. Так, цукру менше, ми любимо не надто солодке.
Зараз закинула в посудомийку мити банки, температура там 65% при 40 хвилинах миття. Чи можна банки не стерилізувати ,а зразу заливати варення і закатувати?
дякую.
Результат:
вже голосів: 25
13 (52%) НЕ можна
7 (28%) можно
5 (20%) інше
БоВжеВільна• 25 июля 2023
Пмм - це паливо-мастильні матеріали?
автор Залетна Я тут • 25 июля 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Пмм - це паливо-мастильні матеріали?
впевнена Ви вирішили пошуткувати. по темі це посудомийка, в самому стартпості я написала.скоротила лише в темі
А вот недавно• 25 июля 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Пмм - це паливо-мастильні матеріали?
Посудомийка
А вот недавно• 25 июля 2023
Незнаю. Я б просто в мікрохвильовці на всякий випадок простерилізувати..
Путающаяся• 25 июля 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Пмм - це паливо-мастильні матеріали?
Іноді краще жувати....
Путающаяся• 25 июля 2023
Я після посудомийки для варенні в мікру пхаю. Для огірків та помідорів, зразу після миття закладаю.
Чарівна патика• 25 июля 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Пмм - це паливо-мастильні матеріали?
Тот случай, когда хотела выглядеть умной, но что-то пошло не так)))
БоВжеВільна• 25 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Я реально подумала, що після ПММ. Це стале скорочення. Тільки тому і в тему зашла, бо здивувалась)
Помаранчова душа• 25 июля 2023
Варення варити будете? Чи в сирому вигляді? Якщо варити- я б не стерелізувала, варення гарячим буде розкладатися. Якщо в сирому - то стерелізувала б, що б перестрахування, оскільки ще й цукру мало.
автор Залетна Я тут • 25 июля 2023
Ответ дляПомаранчова душа
варення 5хвилинка. буду гаряче після закіпання заливати в банки
Гербарія сушу• 25 июля 2023
я ніколи не стерелізую банки після машини, все норм
ЗабежАЛОЧКА• 25 июля 2023
я б не стерилізувала, після пмм вони чисті, вимиті гарячою водою. Та і варення ви ж киплячим фактично заливатимете.
Ясамаякрасивая)• 25 июля 2023
Ніколи не стерилізую банки, вся консервація стоїть не по одному року і не псується.
автор Залетна Я тут • 25 июля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
мова про банки з посудомийки чи вручну миті?
Ясамаякрасивая)• 25 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Будь-які, ніколи не стерилізую. Якщо вручну мию, то можу поставити в мікрохвильовку на пару хвилин, щоб підсушити.
Аноним Советчик• 25 июля 2023
Я в духовці стерилізую. Швидко і багато банок поміщається
автор Залетна Я тут • 25 июля 2023
Ответ дляАноним Советчик
на якійтемпературі і скільки часу стерилизуєте?
Аноним Советчик• 25 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Градусів 70-80. 15-20 хв. Але банки не ставлю в розігріту духовку, а нагріваю вже разом з ними
Апрель Ивановна• 25 июля 2023
Я вообще никогда не стерилизую банки