Куратор дебошей• 25 июля 2023
Перехідний вік. Як не збожеволіти?
Хлопчик, 12р,ще рік тому миле дитя,яке мріяло про ролики і всілякі дитячі штучки. Всі друзі його віку повиїжджали. Почав гуляти з дітьми на 1-2 роки старшими. Декілька днів тому знайшла електронку, каже купив в хлопців(знаю в кого) щоб попробувати, не сподобалося+ знайома бачила, як він з хлопцями купували енергетик, з цими дітьми гуляє десь від травня. Постійно сперечається, все йому не так. Найгірше шо частина цих дітей з його спортивної секції. Говорю, пояснюю, але не впевнена шо йому то не до дупи. Розумію, що це лиш початок. Порадьте щось...
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
почитайте шось про психологію перехідного віку
якщо ви коли планували народжувати дитину, не думали про те, що колись вона буде підлітком
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
То він) Та ні, я ніколи не планувала забити болт бо перехідний вік)
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
ну а що ще порадити? насамперед батьки повинні знати й розуміти, що з дитиною відбувається.
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Пока ваш подросток не свёл вас с ума. Н.Латта
Вже зводить,вже дурію)
Муркамурковна• 25 июля 2023
себе просто згадуйте частіше
бо деякі дорослі забувають якими були вони і строять із себе святих святош , непревзайдьонних ангелов і дев марій
себе згадуйте.....і не робіть того, шо робили ваші батьки і за шо ви їх ненавиділи
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
себе просто згадуйте частіше
оце точно
як почитаєш, то усі ’ябиланєтакая’
Курочка• 25 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
себе просто згадуйте частіше
Так багато дітей цього всього не робили. Я ось себе згадую - ніколи не курила, енергетиків не пила, алкоголь також не вживала. Хоча в компанії і пили, і курили 🤷🏻♀️Толку себе згадувати? Всі ж діти різні
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
себе просто згадуйте частіше
Мої батьки були сліпі і глухі. Курила з 8 кл. як швець, пили бірмікси і не тільки, але в 11 кл мене повністю відпустило, в універі вже була нормальною студенткою, здобула освіту, вчилася завжди добре. Батьки нічого не робили, бо вірили мені. Тепер розказую їм, то очі круглі)
А у нас макарошки• 25 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
себе просто згадуйте частіше
Вспоминаю. Безпроблемная девочка -отличница. У меня мальчик и это звиздец
Ответ дляКурочка
я теж не розумію такого.
я ніколи не курила і не пила, і не шастала.
читала книжки, навчалася
БальзаковскийВозраст• 25 июля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А причем тут отличница?
Tatyana BD• 25 июля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
+1. В 10 лет назад мне очень пригодилась это. Сейчас, сыну за 20-ть
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
Вашому скільки? Шо чудить?
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
Ответ дляКурочка
абсолютно усі люди проходять гормональну перебудову організму в пубертаті, і це супроводжується певними психологічними змінами теж.
так, в кожного це проявляється по-своєму, тому й треба батькам бути обізнаними в цьому питанні, щоб розуміти, повторюю, що саме відбувається з їхньою дитиною.
А у нас макарошки• 25 июля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
оце точно
як почитаєш, то усі ’ябиланєтакая’
Ябыланетакая. Мне 40+ и курить я не пробовала, алкоголь попробовала в 17.
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Ответ дляВерочка 100%
Надо дело, интерес. Все проблемы от безделия
Та от, знайшов компанію собі на гуртку біля дому.
Коленная ложечка• 25 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
себе просто згадуйте частіше
Ну я, например, в подростковом возрасте не курила (и сейчас не курю) и не пила энергетиков. И нет желания, чтобы это начала делать моя дочка
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
ви з дитини відразу стали дорослою? причому тут курить, алкоголь...
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
я бачу, що для багатьох перехідний вік це про ’курить, алкоголь’
ну не дивно, що спільну мову з дітьми знайти для вас проблема.
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Дівчата, я пробую йому пояснювати за енергетик, а він мені розказує за допустиму дозу кофеїну ітд, як об стіну горохом
А у нас макарошки• 25 июля 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
А причем тут отличница?
К тому ,что я училась сама, а мои родители не знали что я учу и что мне задали. А теперь я второй раз окончила 7й класс дистанционно, с отличием
. И я не могу не контролировать. Он потомок. У него все потом
.
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
ну може він розумніший за вас
Альдебаран• 25 июля 2023
Автор, співчуваю.
Я просто радію, що моя дитина не така як я. Бо я до 18 років була як та сатана. Я курила, тягалась з дивними компаніями, стояла на обліку в поліції (бійки), в 15 на пів літа поїхала сама в Крим... Ой, єдиний плюс в мені був - навчання. А так я такий капєц влаштовувала вдома... І в мене прекрасні, люблячі батьки. Крові я там чимало випила. Попустило на 2 курсі. Тато тоді казав, що можу робити, що хочу. Але вигрібати буду теж я. Слова дотримався) за що я дуже вдячна йому
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
.
ну й що
я теж була відмінниця, закінчила школу з срібною медаллю, та при цьому уроки не вчила, все на ходу, на перервах між уроками.
але тікала з дому в 15 років.
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
ну може він розумніший за вас
Та ні, тут я глибоко сумніваюся.
Коренная киевлянка• 25 июля 2023
Ответ дляКуратор дебошей
Та ні, тут я глибоко сумніваюся.
то він дурний?
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
то він дурний?
Він не в тому напрямку свій розум використовує...
Куратор дебошей
• 25 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
Автор, співчуваю.
У вас син?