Изменено 25 июля 2023

Что это?

Что это такое? Вот второй месяц подряд, периодически появляется такое спам, исключительно когда захожу в любую тему Советчицы. Что это такое и как с этим бороться?
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Спасибо, но я не поняла,что мне делать, что бы избавится от этого спама/ вируса? Заранее благодарю.
Инич 25 июля 2023
В мене так само вискакує при відкриванні тем на Кідстаффі.
Нічого з запропонованих вище тем не допомагає.
Зникає вночі
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляИнич
В мене так само вискакує при відкриванні тем на Кідстаффі.
Нічого з запропонованих вище тем не допомагає.
Зникає вночі
В мене періодично з´являється, виключно в темах на Советчице. В інших розділах Кідстафу такого немає, як і на інших сайтах. Звернення в службу підтримки, позитивного результату не принесло. Що робити? Прощатись з Советчицею?
Admin 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
В мене періодично з´являється, виключно в темах на Советчице. В інших розділах Кідстафу такого немає, як і на інших сайтах. Звернення в службу підтримки, позитивного результату не принесло. Що робити? Прощатись з Советчицею?
Якийсь плагін Вашого телефону перехоплює інтернет трафік та підставляє Вам цю сторінку. Це може бути безкоштовний впн тощо. Спробуйте вимикати їх по одному і знайти той, що це робить.
Частенько допомагає зміна браузера.
Те що це не на нашому боці- точно.
Инич 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
В мене періодично з´являється, виключно в темах на Советчице. В інших розділах Кідстафу такого немає, як і на інших сайтах. Звернення в службу підтримки, позитивного результату не принесло. Що робити? Прощатись з Советчицею?
Я помітила, якщо тричі чи чотири рази зайти в тему, то потім воно в цій темі не вискакує. Але ж це неймовірно дратує.
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляAdmin
Якийсь плагін Вашого телефону перехоплює інтернет трафік та підставляє Вам цю сторінку. Це може бути безкоштовний впн тощо. Спробуйте вимикати їх по одному і знайти той, що це робить.
Частенько допомагає зміна браузера.
Те що це не на нашому боці- точно.
Але ж це не тільки в мене і виключно на Советчице? Як це пояснити?
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляИнич
Я помітила, якщо тричі чи чотири рази зайти в тему, то потім воно в цій темі не вискакує. Але ж це неймовірно дратує.
Неймовірно дратує- це м´яко кажучи.
Admin 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Але ж це не тільки в мене і виключно на Советчице? Як це пояснити?
Аналіз трафіка, вирогідно воно оберає найчастіше переглядаючий домен. Це припущення на основі спостережень та інформації з інтернету.
То ж, якась приблуда на телефоні гарненько так за вами стежить.
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляAdmin
Аналіз трафіка, вирогідно воно оберає найчастіше переглядаючий домен. Це припущення на основі спостережень та інформації з інтернету.
То ж, якась приблуда на телефоні гарненько так за вами стежить.
Що мені робити, щоб позбутися тієї приблуди?
Admin 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Що мені робити, щоб позбутися тієї приблуди?
Знайти її. Особлива увага на безкоштовні впн, ананімайзери, онлайн перекладачі тощо. На те, що має змогу перехоплювати трафік браузера.
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляAdmin
Знайти її. Особлива увага на безкоштовні впн, ананімайзери, онлайн перекладачі тощо. На те, що має змогу перехоплювати трафік браузера.
Впн не користуюся , ананімайзери - не знаю,що то є ? Так,перекладач маю додаток. То може він?
Admin 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Впн не користуюся , ананімайзери - не знаю,що то є ? Так,перекладач маю додаток. То може він?
Ні, якщо додаток окремо.
Мова про такий, що одразу перекладає всю сторінку в браузері.
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляAdmin
Ні, якщо додаток окремо.
Мова про такий, що одразу перекладає всю сторінку в браузері.
Ні, таким не користуюсь.
Admin 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Ні, таким не користуюсь.
Я вже писав вище- спробуйте інший браузер. Наприклад Brave.
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляAdmin
Я вже писав вище- спробуйте інший браузер. Наприклад Brave.
Звісно спробую, але більше б хотілось усунути проблему в данному випадку.
Lucusta 25 июля 2023
Заразный ресурс 🤦
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
Заразный ресурс 🤦
Який?
Lucusta 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Який?
Ну этот. Со своей рекламой
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
Ну этот. Со своей рекламой
Как от нее избавиться?
Lucusta 25 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Как от нее избавиться?
Удалено администрацией...
автор Odna Takaya 25 июля 2023
Ответ дляLucusta
Удалено администрацией...
Спасибо за сочувствие.
sammy 26 июля 2023
Ответ дляAdmin
Аналіз трафіка, вирогідно воно оберає найчастіше переглядаючий домен. Це припущення на основі спостережень та інформації з інтернету.
То ж, якась приблуда на телефоні гарненько так за вами стежить.
За мною теж?
Admin 26 июля 2023
Ответ дляsammy
За мною теж?
sammy 26 июля 2023
Ответ дляAdmin
Почитала. І що?
Немає ніяких вірусів на пристрої. Проблема виникає ТІЛЬКИ при відвідуванні цього сайту. То може все ж проблема не в пристрої?
sammy 26 июля 2023
Ну і ось знов. Тільки зайшла сюди і вуаля((
sammy 26 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Как от нее избавиться?
Підкажіть, будь ласка, Вам вдалося вирішити проблему?
автор Odna Takaya 26 июля 2023
Ответ дляsammy
Підкажіть, будь ласка, Вам вдалося вирішити проблему?
Ні. Ось і зараз, хочу Вам відповісти, а воно лізе. І так, Ви праві лізе тільки тут, виключно в темах Советчиці. Я думала тільки до мене лізе, але бачу, я не одна така.
автор Odna Takaya 26 июля 2023
Ответ дляsammy
Ну і ось знов. Тільки зайшла сюди і вуаля((
Ви теж в Польщі?
sammy 26 июля 2023
Ответ дляOdna Takaya
Ви теж в Польщі?
Так