Лозанна• 25 июля 2023

Реєстрація в Візейр. Просвітіть.

Чому вказується :" онлайн реєстрація на цей рейс недоступна". А як же тоді реєструватися. Цікаво. Дякую за відповідь, хто в темі. Якось завжди реєструвалася завчасно онлайн. А це щось нове для мене.
marata• 25 июля 2023
В аеропорту

автор Лозанна • 25 июля 2023
Платно?
marata• 25 июля 2023
Ответ дляЛозанна
Платно?
Ні, там, де не підтримується онлайн-реєстрація, безплатно в аеропорту. В них є ця інфа на сайті
автор Лозанна • 25 июля 2023
Ответ дляmarata
Дякую. Ніколи з таким не стикалася.
oksi-71• 25 июля 2023
за сутки
oksi-71• 25 июля 2023
еще может быть, что вы летите в страну, где нужна виза. Тогда пишет так, и в аэропорту они проверяют документы и дают посадочный талон.
автор Лозанна • 25 июля 2023
Та ні, це Хорватія з Варшави.

marata• 25 июля 2023
Ответ дляЛозанна
Дякую. Ніколи з таким не стикалася.
автор Лозанна • 25 июля 2023
Дякую.
Сhiccita• 26 июля 2023
Реєстрація на рейс відкривається за 24 години
автор Лозанна • 26 июля 2023
Ответ дляСhiccita
Згодна. Але вказано ’на цей рейс недоступна’. У мене куплені місця, то реєстрація могла б бути за 30 днів.
marata• 26 июля 2023
Ответ дляСhiccita
Це не те
іреннка• 26 июля 2023
Ответ дляЛозанна
Немає значення, реєстрація за добу.Я літала візайром з Варшави кілька разів , завжди купляю місця , у них зараз реєстрації відкривається за добу .Причому як летіли , здається, з Задару , тобто вже з Хорватії до Варшави, то в Хорватії реєстрація була безпосередньо в аеропорту .Але якщо з Варшави то за добу дивіться реєстрацію
автор Лозанна • 26 июля 2023
Ответ дляіреннка
Дякую