Маю сечі• 26 июля 2023
Хелп, треба фарбувати підлогу
Дівчата, заїхали на квартиру, в прихожій і ще на невеликих ділянках треба зафарбувати стару підлогу (вже колись пофарбовану), так мовити - освіжити, окультурити. Потребую фарбу без запаху і щоб швидко сохла. Ми в невеликому містечку, в магазині мені не допомогли з цим питанням 😭 Знайшла в інтернеті таку (фото 1-2), як вона по якості не знаю, але колір не підходить( та що перша (слонова кістка) якась сильно жовта, а сіра - дуже темна. А я хотіла світло- світло сіру, майже білу (білу з сірим відтінком), фото 3-4, типу такого кольору. На дорогу фарбу і кольорування не маю коштів, хоч би щось вже зробити бюджетно.
Я вже думала чи взяти акрилову білу фарбу, яка миється (є така у мене) і затонувати сірим… Але говорять і пишуть, що на підлозі вона триматися не буде (хоча там невелика ділянка), бо не факт що недорога фарба для підлоги (як зазаначено) буде добре триматися (а коштує дорожче). Як гадаєте, що робити?
На паровозе• 26 июля 2023
Та, що на останньому фото, не підійде для підлоги, там вказано, що вона для стін. На підлозі буде швидко стиратися.
Маю сечі
• 26 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Та вона і на стінах пишуть теж так собі тримається… ( так що мабуть так😢 хіба що потім підфарбовувати
На паровозе• 26 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Беріть ту, що на першому фото. Вона на акриловій основі, запаху не буде і швидко висохне.
Маю сечі
• 26 июля 2023
Ответ дляtarveldy
З досвіду саме ремонту фарб - скупий платить втричі більше
Та я це знаю) Якби це було у своєму домі - то одна справа. Оренда.
Маю сечі
• 26 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Та ото колір мене бентежить( я б вже замовила, не сильно жовта?
На паровозе• 26 июля 2023
Ответ дляМаю сечі
Мені здається, що вона не жовтувата, а прохолодна світло-бежева. Так виглядає колір ’слонова кістка’, щоправда, купувала фарбу іншого виробника, може ця інакша.