Олена Oza• 26 июля 2023

Зрада!З-Р-А-Д-А!Дорогущий отель на Мальдивах у “Слуги народу” Арістова

який відповідає за нацбезпеку.Заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки нардепа партії “Слуга Народу” 48-річного Юрія Арістова в середині липня помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що знаходиться на приватному острові Ітхаафуші, Мальдіви.

Про це 24 липня пише “Слідство.Інфо” з посиланням на власні джерела.

Журналісти видання зателефонували за номером мальдівського готелю, вказаним на його сайті. Працівники курорту підтвердили, що Арістов справді був їхнім гостем, але уже виселився.

“Слідство.Інфо” наводить діалог з ресепшеном готелю.

Ж.: За нашою інформацією, Юрій Арістов зареєструвався у вашому готелі. Можливо, він був вашим гостем минулого тижня?

WA: На даний момент він не у готелі.

Ж.: Можливо, ви можете перевірити, що він виїхав з готелю?

WA: Так, вони виїхали.

Waldorf Astoria Maldives — 5-зірковий курорт, розташований “серед білих пісків та кришталево блакитних вод” на найбільшому острові Мальдів. Курорт нараховує 119 вілл для “унікального та незабутнього відпочинку”.

Вартість проживання на двох за одну ніч у цьому мальдівському готелі, відповідно до цін на сервісі Booking.com, варіюється від 100 тисяч гривень за віллу на пляжі з басейном і двоспальним ліжком та до 323 тисяч гривень за віллу з двома спальнями та басейном. Також у готелі є позиція за понад мільйон гривень за одну ніч — з трьома спальними кімнатами, басейнами та доступом до пляжу. У якій саме віллі відпочивав народний депутат з України — невідомо.

Після того, як журналістам підтвердили перебування політика у Waldorf Astoria Maldives, вони зателефонували до нього особисто. Але Арістов не підняв слухавку.

Натомість представникам ЗМІ зателефонувала його прессекретарка Оксана Омельченко (так жінка підписана в одному з месенджерів), яка не змогла відповісти на запитання журналістів про те, де ж зараз перебуває її керівник — в Україні чи ще на Мальдівах — і попросила надіслати журналістський запит.

Попри обіцянку відповісти на запит за кілька годин, і помічниця, і сам депутат проігнорували подальші спроби журналістів “Слідства.Інфо” отримати відповіді на надіслані питання. Зокрема, на яких засадах 48-річний депутат перетнув український кордон та чи робочою була його поїздка на Мальдіви.

Журналісти також зв’язалися з дружиною нардепа Мариною Арістовою. Жінка сказала, що Арістов був у Вільнюсі, а також додала, що “у неї своє особисте життя, а у чоловіка — своє”.

Зазначається, що 7 липня на своїй сторінці у Facebook Юрій Арістов публікував знімки з Вільнюса (Литва). Туди він, ймовірно, їздив з дипломатичною місією. Про це свідчить підпис під світлинами: “В оборонному комітеті Сейму обговорили постачання установок Nasams, які Литва придбала для української армії”.https://novynarnia.com/2023/07/25/slugu-narodu-ari...
Argesha• 26 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Извините, каких сыновей? Я что-то пропустила? Или вы сморозили ерунду?
.

Nataliiazp• 26 июля 2023
Ответ дляArgesha
Як пішла така п´янка-

У Львові зникла гуманітарка з США на 34 мільйони грн, – NGL media.

Зникла партія близько 10 тис. тактичних аптечок IFAK, закуплених і відправлених американськими волонтерами для ЗСУ. Як з’ясували журналісти, у цій історії проступають сліди Львівської обласної військової адміністрації та деяких благодійних фондів, з якими вона працює.
О тіки що про цю гуманітарку балакали по телефону (
Реверанс• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Масштабна чистка: Зеленський різко висловився про корупційні скандали під час війни Президент сказав-не пробачимо,усім кримінальні справи і тюрми ,бо окуїли вже вкрай.Українці, які підтримують військові зусилля, надзвичайно розлючені корупційною практикою.

Президент України Володимир Зеленський заявив 25 липня, що не потерпить корупцію чи зраду у державних справах, поки його країна намагається знайти засоби для захисту від російських окупантів.
Про це пише Reuters.
Вартість проживання на двох за одну ніч у Waldorf Astoria Maldives варіюється від 100 тис. грн до 323 тис. грн, також у готелі є позиція за понад 1 млн грн за одну ніч

’Зокрема, на яких засадах 48-річний депутат перетнув український кордон і чи робочою була його поїздка на Мальдіви’, – ідеться в матеріалі.
До обрання в Раду за списком партії ’Слуга народу’ Арістов був бізнес-партнером Зеленського в бізнесі з імпорту й реалізації риби й морепродуктів, повідомляли журналісти проєкту ’Наші гроші’ в червні 2020 року.
Нічого йому не буде другу президента,скаже як коля-каклета,що проводив зустріч з виборцями на Мальдівах.
Реверанс• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
За словами Зеленського, пересічні українці, які підтримують військові зусилля, були розлючені корупційною практикою.

“Дозвольте мені попередити всіх членів парламенту, чиновників і всіх, хто працює державним службовцем”, — сказав він.
“Коли ти цілими днями шукаєш зброю для країни, коли вся увага прикута до того, чи є артилерія, ракети та безпілотники, ти відчуваєш ту моральну силу, яку дали Україні наші воїни. Ніхто не пробачить депутатам, суддям, військовим чи будь-яким іншим посадовцям, що вони стали в опозицію до держави”, — заявив Зеленський.
Бреше,як дише наш президент
Президент України Володимир Зеленський заявляв у вечірньому відеозверненні 26 січня, що будь-який виїзд за кордон держчиновників, народних депутатів, представників місцевої влади й інших осіб, уповноважених на здійснення функцій держави або місцевого самоврядування ’повинен бути згідно з відповідним рішенням РНБО. Інших виїздів за кордон посадовців чи депутатів у воєнний час не буде. Я думаю, це справедливо’, – вказав глава держави.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/politics/zmi-pomitil...
Реверанс• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Люди реально уже розлючені .Президент вірно говорить,нехай приймають жорсткі закони проти корупції і крадіжок.Пожиттєво за грати.Там крадуть різні партії.
Спіймали на кражі неодноразово міністра оборони,але президент його не звільнив і ніяк не покарав.Стільки скільки крадуть Слуги Народу
крали тільки більшовики.Мільярдами,тоннами і єшелонами
Реверанс• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Мені Зеля норма,я не бачу його на курортах чи дружину його.Там крадуть і без нього
Справді??
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляArgesha
Ще раз: то не принципи, а відсутність прив´язок і абсолютна нелюдяність. Психічне відхилення.
Ахах, а сейчас все здоровы?))
Кстати, вот Порошенко к нам приехал, в маке кушать изволит. Розовый такой.
Argesha• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Ахах, а сейчас все здоровы?))
На городі бузина, в Макі Порошенко
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляArgesha
На городі бузина, в Макі Порошенко
Не скажите... Это звенья одной цепи!

Екатерина27• 26 июля 2023
Ответ дляNat-li
23 января президент Украины подписал указ, ограничивающий выезд чиновников за границу.
Или вы действительно не верите в то, что он придумал себе ’командировку’, чтоб сдрыснуть на Мальдивы?
Сам он навряд ли мог её придумать. Но совместить приятное с полезным мог
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Ага, если бы его детям было 20, то наверняка, точно они бы служили на передке. Как сейчас там сын Порошенки.
nezhinka• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
И почему вы уверены, что у меня миф, а у вас не миф?
Вам по телевизору сказали или в инетике написали?)) ах да, на ютубчике! Не могу спорить))
А ви особисто Сталіна хоронили, у вас надійніші джерела? Умора...
Реверанс• 26 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Дійсно
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляnezhinka
Я нет, но лично знала людей, которые да.
nezhinka• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Так і я знала, і мої люди ваших там не бачили. Сюр якийсь, їй-богу.
Екатерина27• 26 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Дійсно
Пусть провезут расследование и выяснят происхождение денег. Если летал он за свои, то еще извиняться будут перед ним
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляnezhinka
А чому не бачили, сталин наверно им глаза выколол? 😭
diamond_shop• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza

Про це пише Reuters.
авторе, зранку сьогодні йому вже підозру вручили, а з депутатів вже вигнали, у новинах написано ’екс-депутат’ значить мандат вже склав
Реверанс• 26 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Мільйон за одну ніч вартість і ще треба перед ним вибачитись?

diamond_shop• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Молодец! Пусть начнет с себя, отправит сыновей на фронт, переедет в хрущ Кривого рога.
Кстати, у Сталина сыновья были на войне и он даже не выкупил одного из плена.
яких синів? в нього сину чи 10 чи 12 років... Ви б хоч біографію почитали
nezhinka• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
На моїй першій роботі був такий полковник у відставці, який на застіллях завжди починав восхваляти Сталіна. Так йому побажали, щоб на тому світі полковник опинився якнайближче до свого кумира, цієї ’святої’ людини.
Мандарина• 26 июля 2023
Ответ дляArgesha
Ну, у Сталіна діти були на фронті, тому що він був психопатом, і ті діти йому і нафік не тарахтіли.
То есть все у кого сейчас сыновья на фронте тоже психопаты и дети им нафик не нужны?
diamond_shop• 26 июля 2023
Ответ дляIrinaina
Автор, куча тем каждый день. Посоветуйте свои энергетики, плиз 😂
або наркотики
Argesha• 26 июля 2023
Ответ дляМандарина
Феєрічний висновок)
Jave• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
І презЕдентських друЗЯк також перевірять? Таких як єрмак, татаров, баканов? Чи тільки на відкуп громадськості цапів відбувайлів кинуть? Треба ж когось в жертву принести.. люди вимагають жертв
Екатерина27• 26 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Ну если вдуматься, то какая разница миллион или 100 грн? Вменить ему могут только или хищение средств ( если у него был доступ к ним какой-то) или незаконное пересечение границы. Всё! У Коклеты кстати, была подписана командировка, поэтому и замяли все.
Jave• 26 июля 2023
Ответ дляdiamond_shop
От мені цікаво хто так вправно розправився з Арістовим) он колЄнька легким переляком ’отдЄлался’ за поїздку в Тайланд, а Олега Кіпера взагалі після поїздки за кордон на новорічні свята зробили начальником одеської ОВА, шо не так з цим слугою кому він там зверху перейшов дорогу не зрозуміло
znumi• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
От тільки не робіть з президента білого й пухнастого. Чи знову цар хороший, бояри погані? Слуга народу - це партія Зеленського, чи вже про це забули? Чи Єрмак і решту компашки - то не його найближчі друзяки? Ай, задрало все...
znumi• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Не его, но некоторые его принципы нам бы не помешали сейчас для Победы.
Це які саме, цікаво? Гнати солдатів вперед без зброї, заваливши ворога горою трупів?
elegante• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Ахах, а сейчас все здоровы?))
Вантусом его впихнуть откуда всплыл ..