який відповідає за нацбезпеку.Заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки нардепа партії “Слуга Народу” 48-річного Юрія Арістова в середині липня помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що знаходиться на приватному острові Ітхаафуші, Мальдіви.
Про це 24 липня пише “Слідство.Інфо” з посиланням на власні джерела.
Журналісти видання зателефонували за номером мальдівського готелю, вказаним на його сайті. Працівники курорту підтвердили, що Арістов справді був їхнім гостем, але уже виселився.
“Слідство.Інфо” наводить діалог з ресепшеном готелю.
Ж.: За нашою інформацією, Юрій Арістов зареєструвався у вашому готелі. Можливо, він був вашим гостем минулого тижня?
WA: На даний момент він не у готелі.
Ж.: Можливо, ви можете перевірити, що він виїхав з готелю?
WA: Так, вони виїхали.
Waldorf Astoria Maldives — 5-зірковий курорт, розташований “серед білих пісків та кришталево блакитних вод” на найбільшому острові Мальдів. Курорт нараховує 119 вілл для “унікального та незабутнього відпочинку”.
Вартість проживання на двох за одну ніч у цьому мальдівському готелі, відповідно до цін на сервісі Booking.com, варіюється від 100 тисяч гривень за віллу на пляжі з басейном і двоспальним ліжком та до 323 тисяч гривень за віллу з двома спальнями та басейном. Також у готелі є позиція за понад мільйон гривень за одну ніч — з трьома спальними кімнатами, басейнами та доступом до пляжу. У якій саме віллі відпочивав народний депутат з України — невідомо.
Після того, як журналістам підтвердили перебування політика у Waldorf Astoria Maldives, вони зателефонували до нього особисто. Але Арістов не підняв слухавку.
Натомість представникам ЗМІ зателефонувала його прессекретарка Оксана Омельченко (так жінка підписана в одному з месенджерів), яка не змогла відповісти на запитання журналістів про те, де ж зараз перебуває її керівник — в Україні чи ще на Мальдівах — і попросила надіслати журналістський запит.
Попри обіцянку відповісти на запит за кілька годин, і помічниця, і сам депутат проігнорували подальші спроби журналістів “Слідства.Інфо” отримати відповіді на надіслані питання. Зокрема, на яких засадах 48-річний депутат перетнув український кордон та чи робочою була його поїздка на Мальдіви.
Журналісти також зв’язалися з дружиною нардепа Мариною Арістовою. Жінка сказала, що Арістов був у Вільнюсі, а також додала, що “у неї своє особисте життя, а у чоловіка — своє”.
Зазначається, що 7 липня на своїй сторінці у Facebook Юрій Арістов публікував знімки з Вільнюса (Литва). Туди він, ймовірно, їздив з дипломатичною місією. Про це свідчить підпис під світлинами: “В оборонному комітеті Сейму обговорили постачання установок Nasams, які Литва придбала для української армії”.
WA: На даний момент він не у готелі.
WA: Так, вони виїхали.
Ответ дляmar minor
Усе керівництво Державної податкової служби України виїжджало до Австрії на святкування дня народження свого керівника Тетяни Кирієнко у Відні, – екснардеп Ігор Мосійчук.
«Цього року День Народження Тетяна Кірієнко святкувала в ресторані Odessa Restaurant – international cuisine in Vienna. Справа в гостях серед яких було майже все керівництво ДПС. Всі ці чиновники виїхали до Відня або у фіктивне, або в спеціально сплановане під День Народження начальниці відрядження!».
Якщо це правда, то це повний пздц 🤬
—————- Автор я вам помогаю 😹
Якщо це правда, то це повний пздц 🤬
—————- Автор я вам помогаю 😹
Класно) у нас всі рівні перед законом але чинуші рівніше ніж інші..
Екатерина27• 26 июля 2023
Ответ дляmar minor
Якщо це правда, то це повний пздц 🤬
—————- Автор я вам помогаю 😹
Якщо це правда, то це повний пздц 🤬
—————- Автор я вам помогаю 😹
А взялись за Аристова)))) и то, когда он уже вернулся в Украину …
L-i-s-a-92af• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Молодец! Пусть начнет с себя, отправит сыновей на фронт, переедет в хрущ Кривого рога.
Кстати, у Сталина сыновья были на войне и он даже не выкупил одного из плена.
Что-то вы тролль с новым профилем
ViktoryjaG•
Учасник проєкту з 02.02.23,который очень плохо подготовился:
У него нет сыноВЕЙ,а сын один еще несовершеннолетний.
Что там зять вашего шойгу,как поживает?
ViktoryjaG•
Что там зять вашего шойгу,как поживает?
L-i-s-a-92af• 26 июля 2023
Ответ дляmar minor
И что , что их арестовывают , смешно .Выйдут из комфортных камер быстро ))))
. Забирайте их виллы в испаниях ,конфисковывайте их деньги и на армию вот тогда и донаты населения по 100 грн не нужны будут ..
а то вон военные недавно просили вкусняшек , чтоб передали мы все собирали просто шоколадных конфет купить .. вроде мелочи . А эти тырят миллионы типО отсидят и при баблосе выйдут ))) Население ж тоже не идиоты .
Для этого должна работать СУДЕБНАЯ система.А она насквозь коррупционная.Чистки должны были начаться именно с судов т с правоохранительной системы.Но тот,кто эти реформы ’ типа’ проводил,завалил их полностью(
Соната любви• 26 июля 2023
из соцопроса разумкова, 60 процентов поддерживают и верят зе.
поэтому, я считаю, все правильно делают слуги народа.
каждый слуга народа просто обязан иметь виллы, офшоры, швейцарские банковские счета, дома для своих дочек в каннах и так далее.
Соната любви• 26 июля 2023
Ответ дляPiracanta
Це питання я вже задавала. На нього не відповідають, бо незручне.
не отвечают, потому что это не их сыновья, мужья, отцы, братья, друзья пойдут вперед без оружия.
Ответ дляKarin-S
Та заблокуйте вже її з тою З-Р-А-Д-О-Ю
Чесно, кожен раз якийсь кіпіш. Для чого 🤷
Чи ви тут працюєте?
А що не так?Ми повинні радіти,що у нас паровознюки при владі?бандюків яника вигнали,щоб інші прийли?Незай чистить,всіх.Якщо вам особисто подобається іх фінансувати-ваша справа.Інших це може не влаштовувати.
L-i-s-a-92af• 26 июля 2023
Ответ дляmar minor
Может она сыну имела ввиду Кощевого:)))
У Кошевого две дочери
TATATA1973• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Мені Зеля норма,я не бачу його на курортах чи дружину його.Там крадуть і без нього
Ха-ха, мені і Порох був норма, коли з кожного утюга волали про Свинарчуків. Але ж зєлєбобів це страх як обурювало. Але ж вишло некрасіво, та пізно. То все була шикарна побрехенька. А ви все у зєлю вірите.
TATATA1973• 26 июля 2023
Ответ дляPiracanta
А как поднял производство? Знаете?
Так, я прям бачу, як піднімав мозолістою рукою виробництво. Автор мабуть би не хотіла б в тому підйомі брати участь.