який відповідає за нацбезпеку.Заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки нардепа партії “Слуга Народу” 48-річного Юрія Арістова в середині липня помітили у 5-зірковому готелі Waldorf Astoria Maldives, що знаходиться на приватному острові Ітхаафуші, Мальдіви.
Про це 24 липня пише “Слідство.Інфо” з посиланням на власні джерела.
Журналісти видання зателефонували за номером мальдівського готелю, вказаним на його сайті. Працівники курорту підтвердили, що Арістов справді був їхнім гостем, але уже виселився.
“Слідство.Інфо” наводить діалог з ресепшеном готелю.
Ж.: За нашою інформацією, Юрій Арістов зареєструвався у вашому готелі. Можливо, він був вашим гостем минулого тижня?
WA: На даний момент він не у готелі.
Ж.: Можливо, ви можете перевірити, що він виїхав з готелю?
WA: Так, вони виїхали.
Waldorf Astoria Maldives — 5-зірковий курорт, розташований “серед білих пісків та кришталево блакитних вод” на найбільшому острові Мальдів. Курорт нараховує 119 вілл для “унікального та незабутнього відпочинку”.
Вартість проживання на двох за одну ніч у цьому мальдівському готелі, відповідно до цін на сервісі Booking.com, варіюється від 100 тисяч гривень за віллу на пляжі з басейном і двоспальним ліжком та до 323 тисяч гривень за віллу з двома спальнями та басейном. Також у готелі є позиція за понад мільйон гривень за одну ніч — з трьома спальними кімнатами, басейнами та доступом до пляжу. У якій саме віллі відпочивав народний депутат з України — невідомо.
Після того, як журналістам підтвердили перебування політика у Waldorf Astoria Maldives, вони зателефонували до нього особисто. Але Арістов не підняв слухавку.
Натомість представникам ЗМІ зателефонувала його прессекретарка Оксана Омельченко (так жінка підписана в одному з месенджерів), яка не змогла відповісти на запитання журналістів про те, де ж зараз перебуває її керівник — в Україні чи ще на Мальдівах — і попросила надіслати журналістський запит.
Попри обіцянку відповісти на запит за кілька годин, і помічниця, і сам депутат проігнорували подальші спроби журналістів “Слідства.Інфо” отримати відповіді на надіслані питання. Зокрема, на яких засадах 48-річний депутат перетнув український кордон та чи робочою була його поїздка на Мальдіви.
Журналісти також зв’язалися з дружиною нардепа Мариною Арістовою. Жінка сказала, що Арістов був у Вільнюсі, а також додала, що “у неї своє особисте життя, а у чоловіка — своє”.
Зазначається, що 7 липня на своїй сторінці у Facebook Юрій Арістов публікував знімки з Вільнюса (Литва). Туди він, ймовірно, їздив з дипломатичною місією. Про це свідчить підпис під світлинами: “В оборонному комітеті Сейму обговорили постачання установок Nasams, які Литва придбала для української армії”.
WA: На даний момент він не у готелі.
WA: Так, вони виїхали.
Anjutka-Anjuta• 26 июля 2023
Ответ дляViktoryjaG
Молодец! Пусть начнет с себя, отправит сыновей на фронт, переедет в хрущ Кривого рога.
Кстати, у Сталина сыновья были на войне и он даже не выкупил одного из плена.
а вы однако кровожадная, понятно чего Сталин ваш кумир))) отправлять на фронт 10-летнего ребенка - это конечно сильно. А дочке его выходит надо срочно пол менять, она как раз вроде совершеннолетняя уже, можно в окопы))
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Ах, прастите. Не вникла так глубоко в личную жизнь кумира, а может перепутала с предыдущим, ибо хрен редьки не слаще. 😏
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляnezhinka
Психопата сталіна нам не вистачало! Ви всерйоз хотіли б його повернення?
Не его, но некоторые его принципы нам бы не помешали сейчас для Победы.
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляnezhinka
Цікаво. Наприклад?
Например, когда он умер, все его имущество было френч и сапоги. Например, он поднял уровень производства страны, а не разрушил его. И то, что у него уже скопировали, сажал за коррупцию))
Екатерина27• 26 июля 2023
Не сильно слежу за судьбой Аристова. Но его жена Марина давно состоит в мамской группе в Фейсбуке, в которой состою и я. У них трое детей. То есть формально, он на нарушил закон( так же как с начале войны Рябошапко). У нас военные в отпуск имеют право выехать заграницу до 14 дней. То почему он нет? Тем более, что он и так выехал перед этим в Латвию. Тут на вопрос законности выезда надо проверять, а источник происхождения денег. Но и тут есть у него чем крыть. У него много лет бизнес, связанный с рыбой. И еще не один. Так что, думаю, большого скандала раздуть не получится.
Ответ дляViktoryjaG
ахахах))))
какая наивная простота)))
это вы где такое вычитали, в придуманной истории нанешних болот?
какая наивная простота)))
trickywicky• 26 июля 2023
Ответ дляОлена Oza
Мені Зеля норма,я не бачу його на курортах чи дружину його.Там крадуть і без нього
Барин хороший, бояре плохие
Ну да, ну да 🤦🏻♀️
Усе керівництво Державної податкової служби України виїжджало до Австрії на святкування дня народження свого керівника Тетяни Кирієнко у Відні, – екснардеп Ігор Мосійчук.
«Цього року День Народження Тетяна Кірієнко святкувала в ресторані Odessa Restaurant – international cuisine in Vienna. Справа в гостях серед яких було майже все керівництво ДПС. Всі ці чиновники виїхали до Відня або у фіктивне, або в спеціально сплановане під День Народження начальниці відрядження!».
Якщо це правда, то це повний пздц 🤬
—————- Автор я вам помогаю 😹
Якщо це правда, то це повний пздц 🤬
—————- Автор я вам помогаю 😹
Ответ дляЕкатерина27
23 января президент Украины подписал указ, ограничивающий выезд чиновников за границу.
Или вы действительно не верите в то, что он придумал себе ’командировку’, чтоб сдрыснуть на Мальдивы?
Ответ дляViktoryjaG
Про сапоги і френч - це просто міф. Сталінська сім´я не бідувала. Про те, скільки мільйонів життів було сплачено за недолугу індустріалізацію гляньте, не пожалійте часу . За корупцію саджали далеко не всіх, а от за 58 статтею міг загриміти кожен. Солженіцин описує, як селянина заслали в табори за те, що загорнув обід у газету з портретом сталіна. Упевнені, що саме ви вціліли б?
Ответ дляЕкатерина27
Коли його дружину запитали за цей відпочинок, то вона сказала, що нічого не знає, в нього своє життя, а в неї своє. Там , мабуть, і майно переписано на когось лівого.
Ответ дляОлена Oza
За словами Зеленського, пересічні українці, які підтримують військові зусилля, були розлючені корупційною практикою.
“Дозвольте мені попередити всіх членів парламенту, чиновників і всіх, хто працює державним службовцем”, — сказав він.
“Коли ти цілими днями шукаєш зброю для країни, коли вся увага прикута до того, чи є артилерія, ракети та безпілотники, ти відчуваєш ту моральну силу, яку дали Україні наші воїни. Ніхто не пробачить депутатам, суддям, військовим чи будь-яким іншим посадовцям, що вони стали в опозицію до держави”, — заявив Зеленський.
😂🤣
Як пішла така п´янка-
У Львові зникла гуманітарка з США на 34 мільйони грн, – NGL media.
Зникла партія близько 10 тис. тактичних аптечок IFAK, закуплених і відправлених американськими волонтерами для ЗСУ. Як з’ясували журналісти, у цій історії проступають сліди Львівської обласної військової адміністрації та деяких благодійних фондів, з якими вона працює.
ViktoryjaG• 26 июля 2023
Ответ дляnezhinka
И почему вы уверены, что у меня миф, а у вас не миф?
Вам по телевизору сказали или в инетике написали?)) ах да, на ютубчике! Не могу спорить))
Ответ дляAnjutka-Anjuta
Та можна навіть на зміну статі не витрачатися.