София-3fa7• Изменено 26 июля 2023

Можно ли беременеть после аборта?

Девочки, сразу прошу не осуждать...Мне и так очень больно( мы с мужем планировали второго ребенка, и вот я узнала что беременна в июле. Но через пару дней ( может на фоне гормонов) началась истерика, слезы, что я не справлюсь...и старшего сына жаль, и в больницу надо , и вобщем меня накрыло страхами, жуть. На этом фоне сделала медикаментозный аборт, еле проглотила ту дурацкую таблетку...зачем😭😭😭😭😭но ничего не вернуть. Я просто не справилась морально со своими страхами и очень испугалась. Но я хочу ребенка всей душой!!! Он мне нужен!!! Не знаю , как жить дальше...как себя простить. Как быть... Когда думаю, что не буду дальше предохраняться и может Бог меня простит, и подарит мне ребёночка, то мне становится легче на душе 🙏Я схожу в церковь, я мысленно поговорила с Богом. Это моя ошибка. Как вы думаете, стоит ли отказываться от идеи беременности ребенка? Я его настолько сильно хочу, что мне все равно на войну, больницы и т.д. Дайте совет со стороны.
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
12 років назад також в липні робила медикаментозний аборт.Ох як і крило мене після нього, ридала, жаліла, все як ви описуєте.Потім прочитала що різкий перепад гормонів дає такий ефект.Через тиждень-два попустило.Так що це гормони, автор.
В серпні того ж року завагітніла знову, вагітність була без проблем і дитина здорова.Так що, якщо хочете, пробуйте вагітніти знову
Дайте хоч пораду, якщо завагітнію , то як себе тримати в руках? Чи може треба чимось себе заспокоїти?
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Бо бачите, тут мене вже деякі ледве в дурку не записали.
Одні думки• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
Я переїду в Чернігів скоро, там буду тільки я і дитина. Все. Чоловік буде їздити на роботу, він рідко буває вдома.
Недавно читала на іноземних сайтах що на думку вчених, природа придумала післяпологову депресію не просто так. Дієва контрацепція з´явилась відносно недавно, для наших предків смерть дитини із-за поганого догляду було звичною справою (
Вчені вважають що депресія після родів виникає якщо організм не має ресурсу для повноцінного догляду за дитиною, і його нема звідки взяти - від батька дитини, родичів, чи в навколишньому середовищі (у деяких племен в Африці у жінок зникає цикл під час засухи).
У добрій частині України навіть базова безпека вкрай крихка. Вічна загроза окупації/обстрілів/ядерки/підрив Каховської ГЕС/загроза підриву ЗАЕС вже не вперше від початку війни
Одні думки• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
Тим більше Вас буде крити в незнайомому місті, під боком у Білорусії, без родичів, друзів, чоловіка.
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Це місто мені добре знайоме. Я в ньому просиділа майже місяць під бомбами і ракетами. Тікали через річку під обстрілами . Тому я багато чого пережила тоді ..поки орки не звалили звідси.
Одні думки• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
Мені 32 роки, і я розумію, що часу у мене на вагітність вже немає. Старшому сину 9 років, ну коли потім вагітніти?
Якби це була перша вагітність то велика доля правди є. З мого оточення, жінки які народжували 1-2 раза до 30, і в 37-40, одна в 40+ народжували 2 чи третю дитину. І працювали до декрету фактично без лікарняних, бо нормально себе почували
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Ну ще трохи маю в запасі часу. Бачите, у когось проблема народити на фізичному рівні. А в когось на психологічному((
Одні думки• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
З мого оточення вже після початку війни завагітніли і народили тільки 2 жінки +/- 30 р, першу дитину і вони всі з західної України.
Для них стало очевидним що кращі часи позаду, вже нема куди і нема сенсу відкладати дитину. Це тут масово народжують в 45 першу дитину))
У Вас не дурка😉
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляОдні думки
У Вас не дурка😉
Дякую за підтримку🙏я наприклад тільки за те, щоб надалі намагатися завагітніти.Я для себе вирішила, що мені всеодно . Я вже нічого не боюсь, ніяких труднощів. Єдине, що чоловік мій може не погодитись😅😅
Одні думки• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
Ну об´єктивно, зараз у війну, в основному народжують ті у кого по суті вибір, або народжувати зараз, або продовжувати відкладати на колись, як попередні 5-7-10 років і лишитись взагалі без рідних дітей
3@йk@• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
Ідеальне місце, щоб виношувати і народжувати.
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ для3@йk@
А чим ні? Чернігів, до речі, одне із міст, які перестали обстрілювати після того, як звідти пішли орки. На інші міста летить більше ракет. Тут єдина загроза це наступ з Білорусі. Все.
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ для3@йk@
Тим, хто тут не живе, так здається. Обстрілюють тільки прикордонні села. Все. Сам Чернігів ні.
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Дивіться, я з´явлюсь тут ще пізніше , може восени. Я напишу , що вирішила і як у мене справи. Всім дякую за поради, за думку кожного із вас.
3@йk@• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
А у вас ніякої думки не промайнуло, що може з Чернігова багато медпрацівників виїхало, у порівнянні до 2021 року? Лікарні і пологові обстрілювали? Кількість швидких через орків набагато менша? Так, місто живе, намагається відновитися, але їхати туди для вагітності - якесь дуже дивне рішення.
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ для3@йk@
Да я тут жила до війни. А сама все життя проживаю в Чернігівській області. Це моя рідна земля. Я звідси нікуди не поїду. І лікарів як були , так і є всі. Все тут нормально.
Одні думки• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
Вам вирішувати. Думаю очевидно що ця зиму буде не краща минулої. Будете знімати житло чи маєте своє? Згадала як минулої зими сиділа по 10-15 і більше годин в темряві і холоді, в групі ОСББ у Вайбері мами з малими дітьми жалілись голові, а я думала про знайомих які виїхали в Європу і не переймаються як зарядити телефон, помити голову, де купити генератор і поставити щоб не засмердів квартиру і щоб не вкрали
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляОдні думки
Є своя квартира, трохи постраждала від війни, на жаль
Але є.
Арина85• 26 июля 2023
Сходити до церкви і в думках поговорити з Богом - не несе нічого, Господь і так знає всі ваги думки і почуття.
Якщо ви хочете саме до Богтз цим, то вам треба на сповідь та причастя
А так до гарного психолога, і поки не вагітніти , то ви не хочете дитину- вас просто совість мучить. Ви маєте спочатку привести в норму свої почуття тва, в тому числі почуття провини, заспокоїтися а тільки потім вагітніти.
Зараз ви хочете дитину замість тої що була, але так не буде, це бути нова дитина.
Арина85• 26 июля 2023
Ответ дляФокус-Покус
А чого Вас ніхто не зупинив,не напоумив? Невже не було поряд адекватної людини,яка б привела Вас до тями? Чоловік той самий,шо і першої дитини?
От в мене теж таке питання виникло. В мене теж була емоційні гойдалки коли завагітніла молодшою дитиною, але чоловік на корню їх присікав ’ Ми впораємося, все буде добре!’
В мене правда і думок про аборт не було
Арина85• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
Чоловік сказав, що він хоче бачити мене щасливою , а не такою нервовою. Хоча я на нього трохи злюсь, кажу, ну чому ти не забрав ті таблетки? Сказав би, так трохи перечекаємо і вирішимо. Але ж такого не зробив((((
Єдине що я вам може сказати що ви ніколи йому не побачите те що він вас не зупинив, а він ніколи не пробачу що ви вбили його дитину
Навіть якщо ви не будете в цьому зізнатися, це буде на підсвідомості
Арина85• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
Це погана мотивація для народження, навіть деструктивна я б сеазалв
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляАрина85
Так і є. Це правда.
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляАрина85
В мене правда і думок про аборт не було
Бо як виявилося, чоловік дуже сумнівався щодо коштів. (( Це вже потім я дізналась...сидів поряд, а я тримала в руці 15 хв таблетку. Поки не вирішила випити. Бо чогось здавалося що треба
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляАрина85
Дякую)🙏я так і зроблю. Мені треба час
автор София-3fa7 • 26 июля 2023
Ответ дляАрина85
В мене правда і думок про аборт не було
А мені хотілося , щоб він обняв і сказав , не роби цього, ми впораємося. Я з тобою. Але ж бачите....мабуть, сумнівався.
Арина85• 26 июля 2023
Ответ дляСофия-3fa7
то можливо вам обом треба до психолога, чи до церкви, щоб це подалати
Що вам обом ближче, а може і туди і туди