Кудесница_с_пургеном• 26 июля 2023
Дурнувате питання . Якщо я молюсь про чиюсь любов
Якоїсь людини , то це прирівнюється до привороження??просттт хочу впевнетись що я не грішу
Гарачий Чокалад• 26 июля 2023
Ні,це не про приворожити. Це просто ’візуалізація’ вашої мрії. Так можна.
Муркамурковна• 26 июля 2023
А він намалює штуку символ, спалить і йому ваші молитви до одного боку
Вам би до психоаналітика
Кудесница_с_пургеном
• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Вам би до психоаналітика
Яку штуку символ?..
ПотеряласЯ Я...• 26 июля 2023
Ні. Це просто злив вашої енергії людині, якій ви нахрен не здалися( краще моліться за любов хорошого ( ну тут самі допишіть) чоловіка
Зам. зав. Анонима• 26 июля 2023
Автор, як саме ви молитеся? До кого звертаєтеся?
Багато заговорів схожі на молитви для тих, хто не розуміється, бо там є схожі на молитовні слова.
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Яку штуку символ?..
Є такі символи малюнки, ангела захисника, малюєш його, спалюєш і підсвідомість руйнує всякі каки. Навіть такі, як молитва ща тебе людини, яку ти про це не просила)
Кудесница_с_пургеном
• 26 июля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та можу навіть отче наш помолитись і просити в Бога. Але ця людина всеодно не любить мене
Кудесница_с_пургеном
• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
А я можу собі таке зробити щоб припинити любити?
Зам. зав. Анонима• 26 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Тоді навіщо ви це робите?
Гарачий Чокалад• 26 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Молитва- це не обмін прохання на бажання. Це так не працює
Пік Антна• 26 июля 2023
По-перше, ви не можете молитись, щоб вас покохав конкретний Василь, бо це порушення його свободи волі. По-друге, якщо хочете про таке молитись, то просіть взаємного кохання, щастя у шлюбі, описуйте риси чоловіка, якого хотіли б собі. А там вже як станеться, може то буде Василь, а може Петро...
постою_послушаю• 26 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Просіть про що завгодно, в рамках закону, але не забувайте додавати ’ Якщо є на те Твоя воля’
Бажаю Вам щирого взаємного кохання!
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ви можете все, абсолютно, особливо зрозуміти для чого і чому ви любите недосяжну для вас людину.. Чого ви не хочете стосунків, коли є обмін ви і чоловік)
Ну а символ відміни молитв)
Пік Антна• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ну а символ відміни молитв)
де ви це взяли?
Найщасливіша• 26 июля 2023
Ні, ви не грішете, якщо молитеся за любов іншої людини.
Якщо людина Вам дорога, Ви своєю молитвою, бажаєте їй/йому щастя, а бажання щастя не є гріхом. Але якщо Ви не впевнені, та виникають якісь сумніви, то можете запитати про це у батюшки.
МатьЧасть• 26 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Это вы божественное используете ради земного. И не признаете план Бога на вас. Я раньше так просила, потом отказалась
МатьЧасть• 26 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я мантру слушала на избавление от любви, начало болеть сердце, был холод в районе сердца, чувство, будто что-то оттуда выходит. А потом назад вернулось, и стало тепло. В общем, не вышло, хоть было эффектно. А сейчас я знаю, что от любви нельзя отказываться, это прям вообще кака
Та_все_ок_будет• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Воно якось саме мене знаходить))
А теперь с вами работать не будет
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
А теперь с вами работать не будет
зі мною нічого не працює) я закрита до всього..
Стильна штучка• 26 июля 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Молитва - это не волшебная палочка для исполнения желаний. Пройдет пару лет, вы влюбитесь в другого, а он в вас, поженитесь, любовь, счастье...и тут прибежит ваш этот, за которого сейчас молитесь, бухой, хромой, и будет вам отравлять жизнь скандалами, драками, типа влюбился. Еше не будете знать, как избавится от странного и будете считать себя полной дудочкой.
Если вы верите в Бога, то ему виднее, кого вам дать в пару. Именно ваше, а не первое, что попало
Кудесница_с_пургеном
• 26 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Нет,это не грех,но вы отдаляете себя от нее только))))
А чому?
Стильна штучка• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Ну а символ відміни молитв)
О, а вот это уже колдовство ведьминское
Муркамурковна• 26 июля 2023
Ответ дляСтильна штучка
О, а вот это уже колдовство ведьминское
абсолютно ні
ну і слово ведьма від слова ведать..тоб то шось знати
я за те, що б люди шось знали
бо ми тупі стали, реально
я вчора мила руки в полі рослиною, яка є природнім милом. вона піниться і має антибактеріальні властивості
я за те, що б люди шось знали
бо ми тупі стали, реально
Стильна штучка• 26 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
абсолютно ні
я за те, що б люди шось знали
бо ми тупі стали, реально
я за те, що б люди шось знали
бо ми тупі стали, реально
Абсолютное да. Ведьма - колдовство, и захват власти над душой. Фу..