Тільки не про гроші• 26 июля 2023
Чи є можливість прямого переказу з-за кордонуу на картку привату чи моно банку?
Привіт!
Я проживаю в США. Мені потрібно зробити переказ на гривневу карту привату чи моно банку. Я не маю друзів-знайомих-родичів в Україні, які це можуть зробити.
Чи зможу я зробити такий переказ?
Дело было давно• 26 июля 2023
Пусть тот, у кого открыта гривневая в моно, откроет виртуальную валютную. Это занимает 1 минуту. Вы переводите на нее валюту. И потом человек с виртуальной валютной переводит на гривневую карту.
Тільки не про гроші
• 26 июля 2023
Ответ дляЛама_мама
Я роблю з своєї закордонної картки без комісії, правда в Європі
Ви маєте свою закордонну картку, не українську і переказуєтена українську карту звичайним переказом?
Тільки не про гроші
• 26 июля 2023
Ответ дляДело было давно
Скажіть, будь ласка, чи багато у людини буде витрат на відкриття і при переказі між картами?
Запасная спина• 26 июля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Пейсенд пробуйте...у вас есть в Америке счет
Мудробаба• 26 июля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Не знаю, як в монобанку, але в Приваті це безкоштовно, займає 2 хвилини і ходити нікуди не треба, можна відкрити самому в Приват 24.
При отриманні людина не платить комісію і при знятті у відділенні Приват теж не платить. Або сплачує карткою в гривні, тоді може трішки втратити на курсі
Лама_мама• 26 июля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Так, просто через додаток
Корсет_на_шурупах• 26 июля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Якщо це приватний переказ, а не оплата за послуги чи ще щось в такому роді, то можете відправити людині через Ria, Moneygram, WseternUnion, але всі вони беруть комісію, сама меньша здається у Ріа і якщо через Ріа треба обов’язково дізнатись у якому банку одержувач буде отримувати де є Ріа і вказати назву того банку при переказі, повні ім’я і фамілію як у паспорті і потім повідомити людині номер переказу. Робиться відмітка ’допомога родичам’. Можна переказувати до 3 тис дол. максимум за 1 день.
Дело было давно• 26 июля 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Ничего вообще. Перевод по курсу официальному.
Но имейте в виду, что перевод на виртуальную карту долгий - 2 дня.
Я переводила с бельгийской карты и всегда деньги приходили на виртуальную Моно через 2 дня.
Тільки не про гроші
• 26 июля 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Це оплата за Мк, невелика сума