Чому все російською мовою?ососбисто я і майже все моє оточення спілкується українською,є люди які не перейшли.Але тут на сайті чому все російською?користувачі ви перейшли на українську,просто звикли писати російською?
Результат:
вже голосів:
211 (70.57%)
Зручніше російською
88 (29.43%)
Перейшов на українську
Ответ дляQorianka
Больше всего за мову цепляются не те, кто живёт на украинском языке всю жизнь, а почему-то именно те люди, которым дали указку перейти на мову - они бегом перешли сами и решили, что имеют право дрючить других
А ещё ’иностранцы’ , выехавшие лет надцать тому назад из Украины. Боже упаси с ними заговорить с глазу на глаз или в чате на русском , на клочья разорвут.
Ответ дляFilomena
А як ви думаєте нащо ці теми раз на тиждень?
Не вміють користуватися пошуком? Чи стоїть інше завдання?
Сама вирішила запитати,
Ответ для_Olka_
На вопрос ответьте все же
Спілкуюсь я українською завжди,так як тут все на російській мові,писала російською.Я відповіла на ваше запитання?
@dres Odessa• 27 июля 2023
Ответ дляinysik1986
А в чому принцип??
Принцип в том, что насильно мил не будешь. Расшифровать или сами поймёте?
Ответ для_Olka_
Самой не смешно?
И что заставило в этот раз написать на украинском, если все здесь по-прежнему на русском?
Я пишу так як хочу,так само як ви спілкуєтесь як вам хочеться?питання є?
старик Мендельсон• 27 июля 2023
Мова не належить нікому, це засіб комунікації. Ви знаєте хоч один прецедент, щоб в країні забороняли певну мову?
Навіть після другої світової в школі вчили німецьку.
В путіна дві руки - нумо відрізати собі, щоб не походити на нього? расіянці їздять на авто - давайте терміново здавати свої авто на металобрухт, бо ж то ’як у них’?
Вам не здається все це притягнутою за вуха маячнею, як і ’мітки’, ’світломаскування’ і інші перли на початку війни.
Чи не здається Вам, авторко, що Ви геть не там копаєте?
P.S державна мова є, має бути, розвиватися і прославлятися. А робити мову знаряддям розбрату - то великий гріх і безумство.
В Україні живе близько 100 національностей, вони всі мають мову, якої їх вчила їх мати. Репресуємо їх, чи як?
Tayano4ka_Tayano4ka• 27 июля 2023
Я раніше спілкувалася виключно російською. Зараз залежить від співрозмовника. Якою він мовою спілкується, такою і я відповідаю.
А ще працюю копірайтером і зараз створюємо багато україномовного контенту. Це дозволяє непогано «прокачати» мову.
Ответ дляFilomena
Тобто ви самі не створюєте укр контент, а хтось винен?
Максимально дивно.
Виправляйтеся.
Максимально дивно.
Виправляйтеся.
Виправлятись в чому?ви питання читали?чи полули слово мова,і відразу на дибки?))
MashaizDusha• 27 июля 2023
а я вважаю що зараз так склалися обставини, що українська мова дійсно стала зброєю. На раз виявляє ждунів, руськомирських.
Он в Одесі просто люди стали співати на вулиці українських пісень - вилізли якісь п´яні клуші стали жалітися, що панаєхалі, що в Одесі українська то провокація. Все завершилося потім їх вибаченнями.
А от якщо люди й далі говоритимуть російською, то ці ждуни будуть вважати що їх оточують такі самі ждуни й почуватися комфортно.
А ми хочемо, щоб вони або забралися нахєр або зрозуміли, що тепер прийдеться про свої проросійські погляди заткнутися.
Ответ дляinysik1986
Конечно! Все только начинается, не сомневайтесь.
Вопрос таков: если Вы пишете, как хотите, и понимаете, что все делают то, что хотят, какие претензии к людям в созданной Вами теме?
Ответ длястарик Мендельсон
По перше я не нав’язую мову!я поставила питання,а от інше чому скільки агресії до української мови?
старик Мендельсон• 27 июля 2023
Ответ дляinysik1986
Моя відповідь не має жодної ознаки агресії.
Ответ дляinysik1986
Не примазывайтесь к украинскому языку, к нему никакой агрессии. Вопросы только к Вам - прикольно наблюдать, как выкручиваетесь и сочиняет на ходу смешные аргументы
Ответ дляCarin
Автор, такие срачи надо надо часов с 20 начинать, ну что же Вы...
Можно сказать, что весь срач насмарку!
Удалено администрацией...
Ответ для_Olka_
Ну так посмійтесь)
Ответ для_Olka_
Так,я хоть пишу рідною,а не як ви
Надобраніч,шкода що коли питання про мову,викликає такий безлад))я нікому не нав’язую,просто було цікаво,як зручніше спілкуватись ))будьте щасливі