Краля-Галя• 27 июля 2023

Вперше замовила подарунок на ДН і обломалась.

Є молодший брат ( 25 років), неодружений, не у відносинах, живе з батьками, працює. Завжди на своє ДН він замовляє мені подарунки, а я ніколи так не робила. От він ніколи й нічого мені не приносить. Та і не тільки мені, а й навіть плимінникам ніякого гостинця. В цей раз сказала, щоб купив мені квіти. В результаті прийшов без нічого. Бо мама сказала, що це марна трата грошей. Ну це ппц ... Мамі він також нічого не дарує. Мамі норм, але ж йому потрібно якось навчитися жити в суспільстві і окрім того щоб брати, ще й навчитися віддавати/дарувати. За все консультується з мамою... А мама потім хвилюється, чому ж у нього ще немає дівчини. Ну як при таких даних вона може з´явитися??Як донести до брата і, мабуть, впершу чергу до мами, що це ненормально?
Mrs.Sexuality• 27 июля 2023
Нічого йому не даруйте більше, як йому не соромно без подарунків приходити.

Менее Более• 27 июля 2023
Так. Треба з початку донести до мами. Подарунки для задоволення в першу чергу, а вже потім вони можуть бути практичними
Seehund• 27 июля 2023
Всем хорошо, кроме вас. Зачем что-то менять?
Менее Более• 27 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Теж так вважаю, 25 років, дорослий чоловік. Мало того, що з мамою живе, так ще й елементарно привітати з Днем народження не вміє
Сливочная пенка• 27 июля 2023
Ну і хай сидить все життя з мамою, воно вам треба, когось виховувати? Живіть своє життя. То марно, до таких як ваша мама не достукатися.
Менее Более• 27 июля 2023
Автор, а ваш батько завжди вітав вашу маму зі святами, чи дарував він їй квіти?
Я тут Живу• 27 июля 2023
Боже, какой ужас… представляю как такая свекровь в жизнь будет лезть. Не будет здоровых отношений у вашего брата из-за матери. Очень странное воспитание!

Mrs.Sexuality• 27 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Так! Це ж и самому приємно радувати близьких
Дама_с_коготками• 27 июля 2023
Давайте так. В течение следующего года ничего не дарите ни маме ни брату.
Если что, скажите, что это напрасная трата денег 🙂
Потом расскажете. Будет очень интересно, поверьте)
Менее Более• 27 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Приємно тим, хто вміє та тим, хто має приклад від батьків. А як такого у дитинстві не було, то дуже рідко потім у дорослому житті зʼявляється
Ласую колобками• 27 июля 2023
Ну я тоже считаю цветы марною тратою.
Заказать че то нормальное можно было?
Зачем цветы?
Они сейчас дурных денег стоят.
Вон сухо цветы спрашивала -150 грн.
Уж лучше коробку тех же конфет..
Хотя да, вашего брата не оправдываю, у самой почти такой же, только 39 летний((..
Менее Более• 27 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ну я тоже считаю цветы марною тратою.
Заказать че то нормальное можно было?
Зачем цветы?
Они сейчас дурных денег стоят.
Вон сухо цветы спрашивала -150 грн.
Уж лучше коробку тех же конфет..
Для вас квіти марна трата, а для автора - задоволення. Гроші дурними не бувають, лише люди. Я позавчора просто так придбала 5 гладиолусів - 250 грн, без приводу. Просто мені вони приносять задоволення
magazin_• 27 июля 2023
25 - кому он нужен такой вот( мама выростила для себя. Она без мужа у вас? На цветы жалко денег так тор купи. А детям сладости не купить - это вообще треш. нет денег - хоть чупа чупс купи. Вы ему зачем дарите я не пойму- он мужик! Вы тоже както странно себя ведете.
magazin_• 27 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ну я тоже считаю цветы марною тратою.
Заказать че то нормальное можно было?
Зачем цветы?
Они сейчас дурных денег стоят.
Вон сухо цветы спрашивала -150 грн.
Уж лучше коробку тех же конфет..
для когото в кайф мороженое/кому абонемент в спорт зал, а кому цветы
автор Краля-Галя • 27 июля 2023
Ответ дляМенее Более
Ні, ніколи. Але проблема не в татові, мама завжди була проти. Краще щось в дім купити.
Я тут Живу• 27 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ну я тоже считаю цветы марною тратою.
Заказать че то нормальное можно было?
Зачем цветы?
Они сейчас дурных денег стоят.
Вон сухо цветы спрашивала -150 грн.
Уж лучше коробку тех же конфет..
А при чем тут вы? Вот вы брату и семье и закажите набор новых трусов и сковородку, ну шоб не пустая трата денег. А автор захотела цветы. Если человек хочет, надо сделать в его праздник как хочет он, а не как кажется по вашему, это очень легко и просто!
Атятя_тётя• 27 июля 2023
Я б поговорила с братом что это жлобство каждый раз без подарка. Он уже не маленький мальчик
автор Краля-Галя • 27 июля 2023
Ответ дляМенее Более
У мене не було такого прикладу і я думала, що це нормально не отримувати подарунки. Поки не змінилось моє коло спілкування і тепер навіть діти мені дарують квіти та подарунки.
автор Краля-Галя • 27 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ну я тоже считаю цветы марною тратою.
Заказать че то нормальное можно было?
Зачем цветы?
Они сейчас дурных денег стоят.
Вон сухо цветы спрашивала -150 грн.
Уж лучше коробку тех же конфет..
Можна було орхідею. Я їх люблю. Вони знають це. Цукерки не їм років 5.

Снегопадка• 27 июля 2023
Автор, вашого брата нехай виховують його батьки.
Займайтеся своїми дітьми і виховуйте їх

По темі: важко буде маминому сонечку собі дівчину знайти
автор Краля-Галя • 27 июля 2023
Ответ дляМенее Более
І я таке можу вчудити))
Снегопадка• 27 июля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Ну я тоже считаю цветы марною тратою.
Заказать че то нормальное можно было?
Зачем цветы?
Они сейчас дурных денег стоят.
Вон сухо цветы спрашивала -150 грн.
Уж лучше коробку тех же конфет..
А брат міг би ті ж 500 гривень в конверт вкласти і подарувати зі словами: не знаю які ти любиш, купи собі які подобається
І не казати про марну трату грошей.
автор Краля-Галя • 27 июля 2023
Ответ дляmagazin_
Вже закриється моя лавочка. На 25 привітаю, бо вже подарунок підготувала. А далі буду дзеркалити.
Всех анонимов аноним• 27 июля 2023
Забийте, це ж не ваш хлопець
magazin_• 27 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
вам давно пора ее закрыть. Подарок мужу подарите или папе или куму. Царя вырастили- какой женщине вот так будет приятно - дарить ему, а в ответ(может хоть так он поймет что нетак
Атятя_тётя• 27 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
А зачем тянуть целый год и закреплять его плохое поведение? Он потом и не поймет ничего. Вы что не найдете куда с пользой и удовольствием употребить подарок для него? Да хоть продать.
Менее Более• 27 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
В мене свекруха така. Дуже практична, в неї це через те, що в дитинстві та потім в молодості дуже бідно жили. Але вона ніколи своєму синові, тобто моєму чоловікові, це не навʼязувала. До речі свекр все рівно навіть як туго з грошима було, хоч маленьку квіточку, але дарував їй.
Менее Более• 27 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Добре, що зміни на краще
Українська Мрія• 27 июля 2023
Ответ дляМенее Более
поздно метать бисер..
Железобетон• 27 июля 2023
Ох,я б постібала хлопчика. Типу,ну да ну да,нащо ті розтрати марні,та і нащо ті жінки,побачення,зайві витрати,дешевше дрочити вдома,а мама потім супчику подасть,нащо ті кафе,побачення,дівчатка....