Ситуація: у місті оплату громадського транспорту зробили виключно картою (причому тільки з чіпом), або проїзний. Готівкою - не можна. Однією картою можна оплатити одного пасажира. Це дуже зменшило пасажиропотік, бо багатьом пасажирам вкрай незручно. Чи законно повністю відміняти оплату готівкою? Підкажіть куди писати для вирішення ситуації. Дякую
irina chizh• 27 июля 2023
Они эту цифровую хню внедряют во все проекты. Попробуйте написать в управление транспорта города, желательно коллективную заявку.
Пожарник• 27 июля 2023
Ну да, снять деньги с карты, чтобы потом заплатить наличными за проезд, значительно удобнее, чем сразу оплатить картой. Карту с чипом сделать не проблема. В 2023 году она значительно облегчает жизнь.
Водійка хімарса• 27 июля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Це законно. Напишіть в банк, щоб зробили вам картку
Тобто якщо їде сім´я кожен повинен мати свою банківську карту щоб оплатити проїзд?
ЛолитаНеРазлита• 27 июля 2023
У нас в місті вже більше року діє така система. Спочатку всі страшно обурювались, а зараз навіть не помічаємо цього. У всіх проїзні карти або картою оплатив та й все. Картою/телефоном можна оплатити за кількох людей.
Якщо зовсім біда, то кладуть біля водія 10 грн, і ніхто їх не висаджує.
До новшеств завжди ставлення негативне. Але з часом - ніби так було завжди)
Света С Приветом• 27 июля 2023
Повністю підтримую! Це повна маячня, коли не можна придбати звичайний квиток! Чому в інших країнах всі ці тютюнові кіоски, магазинчики біля зупинок продають квитки, а у нас ні?
Нашо мені, моїй мамі в даному випадку всі ці Київ Цифрові та оплата Айфонами?!
А потім вони кажуть, що міський транспорт є нерентабельним?! Так, звичайно! Тому що я сяду в маршрутку, ніж буду колупатися із цими віртуальними приблудами!
Квитки повинні бути!
Перловая Кашка• 27 июля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
у Тернополі така фігня вже багато років. платиш або карткою з чіпом, або електронним квитком або картою тернополянина. водії більше обурювались, бо гроші в кишеню положити не можна вже. всі звикли, всі довольні, крім водіїв. іноді приїзджих беруть за готівку, бо ті не в курсі не не мають картки
Ответ дляЮлияА91
Это удобно и круто. В Европе мало где наличку принимают. Нам тоже нужно
Тому що в Європі на зупинці можна придбати кваиток. А у нас вибору немає - не можеш оплптити - картою іди пішки. Брєд якийсь
ЛолитаНеРазлита• 27 июля 2023
Ответ дляПерловая Кашка
якраз я про Тернопіль і пишу))
Пожарник• 27 июля 2023
Ответ дляHelgahelga
Не везде, много где только в транспорте с помощью карты.
Одяг та сумки• 27 июля 2023
1й картой 1 н пасажир. а если муж карту дома забыл кто за него платит. А за ребенка кто(
Ответ дляПекельнаКрасуня
ну в ЕС налом в транспорте тоже не купишь. Думаете нарушение?))
Відповіла вище: в Європі є альтернатива - квитки купуються на зупинці. У нас такої можливості нема. Щоб оформити проїзний треба йти в цнап з туєвой хусой доків.
Перловая Кашка• 27 июля 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
якраз я про Тернопіль і пишу))
в Тернополі з 18 року карти тернополян і електронні квитки діють, а не рік) картку тернополянина не виробляла, хоча можна замовити онлайн. поповнювала проїзний. декілька разів губила його. але за 20 грн можна купити новий)
Почекуха• 27 июля 2023
Ответ дляHelgahelga
Помню как меня это выбешивало в Польше и в Чехии) иногда билеты заканчивались и приходилось идти на следующую остановку пешком и искать где билеты, обычно в неприметных лавках - стоишь очередь и потом пытаешься на английском объяснить что тебе надо.
Глухая система! Если так делают в Европе это не значит что это лучший вариант
Аноним НаВсеГда• 27 июля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
В Києві теж так спочатку було, потім додали можливість оплати з одної картки проїзд кількох пасажирів. Система налагодиться, дійдуть і до того.
Пожарник• 27 июля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Квитки повинні бути!
Точно, городской транспорт не рентабельный именно потому что вы с мамой не ездите в нем. А не потому что в нем проезд стоит 8 грн, а в маршрутке 15.
Все питаю зарання• 27 июля 2023
Ответ дляПожарник
Автор, напевно боїться слова - чип ! А не відсутності натовпу у транспорті
Ответ дляКоханозадовільна
Особенно против такой системы маршруточники)))
Не маю до них ніякого відношення. Просто у нас все через сраку, вибачте. Ось про Європу згадали. Якби на зупинці був автомат з квитками, ніяких проблем
Муркошечка• 27 июля 2023
Я створювала тему на днях що гроші мої тю тю з картки, після проїзду у транспорті.
Гроші списувалися по 4 -7 разів підряд і вночі.
Гроші ніхто і не збирається повертати.
Та ж сама ситуація з картками проїзними, гроші списується до поки не буде 0 грн.
Після того як я заблокувала картку , було ще 4 спроби списання коштів вночі 🫤
Гроші ніхто і не збирається повертати.
Ответ длямегамоСГ
До клічука йдіть на прийом
Мені далеко. Дуже 😁
Ответ дляHelgahelga
Может смотря в какой стране..Ив основном нет такого чтоб на остановках платить..и практически везде нужна карта! И это нормально .Пользуюсь только картой,наличку вообще не снимаю
Кнопкотиць• 27 июля 2023
Что за чушь и жесть? Я сейчас живу в городе, одной картой можно сколько угодно раз оплатить.
Кондуктор автобуса• 27 июля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Я это недавно писала, мне тут доказывали что можно.
Зы пошли гулять с детьми, без вещей, обратно решили подьехать, карта только у меня, х з как платить