Русланка з гілки• 27 июля 2023
Все вже загребало....
19 років заміжжя, дура дурою,прожила з маминою бубочкою все в надії, що щось зміниться. Сам чоловік людина непогана, а хто з нас ідеальний, але мамуля його це щось.Не витримала, далі так не хочу, а можливо просто під час війни багато що стало зрозумілим, він весь час їздив на заробітки, дома мало був,мабуть тому стільки й прожили, а зараз другий рік вдома і я зламалась...що хотіла запитати, якщо б вас свекруня не привітала з Днем народження, до прикладу, ви б її вітали?В мене було свято і вперше за ці роки вся її сім´я проігнорувала цей день, сказали, що не могли додзвонитися до мене)))І я розумнішою не змогла бути ,вчинила так само.Так ось,мене тааак відчитав чоловік, що я в себе прийти не можу, почула стііільки про себе...болить, чесно болить.Ну не хочу я більше прогинатися під них і не буду. Дуже жаль років,років надії.Дівчатка,є тут ті,які стільки прожили і розлучились, як у вас склалося життя?
Ответ для7_кг_рыбы
Все нормально с планкой. По истории видно , что автор в ней занимается самоадвокатированием. Все вокруг плохие, одна она....
Во всяком случае тема задана так... Обозначен фронт работ как для потенциальных адвокатов ,так и для обвинителей))
С фразой ’Все вокруг плохие, одна она....’ соглашусь. Именно с признания своей роли всё должно начинаться.
Жинси на дитину• 27 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Поруч,мій дім поруч .
Здається,я читала Ваші теми. Вроді молоденькою здуру побудувалися і тепер варитеся в свекрушиному гавні. Це важко,коли так поруч жити. Чоловік по зарібкам,гроші в хати ремонти. А що дасть розлучення? Ви чоловіка випрете,чи самі підете? Куди дітей дівати?
Гола з конопель• 27 июля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ніколи мене свекруха і рідня чоловіка не вітали з Днем народження, в нас взагалі нейтральні стосунки, я їх всіх бачила раз на рік
Чоловік з ними всіма нормально спілкується підтримує стосунки
Мені діла до них немає, живі здорові то й добре, ніхто в наше життя не лізе, св щасливі і зайняті своїми родинами
Аналогічно. Спочатку я намагалась налагодити стосунки, потім злилася, що вона така байдужа до онуки, а зараз мені байдуже. Не заважаю чоловікові спілкуватися, навіть іноді нагадую, але сама не спілкуюсь зовсім.
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Тут есть аналогия с медицинской микробиологией. Существует группа возбудителей ,называемых условно патогенными. У всех нормальных граждан они не вызывают заболевания при контакте с ними. А доходные и болезненные граждане заболевают. Так вот эти все тёщи и свекрухи и есть условно патогенными инфекциями. Если от них страдаешь, значит с устойчивостью психики что-то не так. Хороший маркер.)
В мене не було мами,тому від самого початку я сприймала все як належне, розуміючи, що певно так повинно бути.Чомусь більше немає сил і бажання далі так жити,видно зрозуміють лише ті,хто був на моєму місці, не туди я написала, бачу,що тут тільки б посміятися з людини, принизити,фу,гидко. Враження ,що всі такі ідеально розумні. Порадниці навіть не звернули увагу,що я не запитувала ,що мені робити,бо кожен сам собі будує життя і причиною розлучення не є один день,ну таке.
Ответ дляРусланка з гілки
От...и я уже плохой. ))
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Всі це хто?
Ви прям ,як сусідня країна, майстер фентезі.
Все буде• 27 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Якщо цих патогенів буде надто багато в житті - то і здоровий захворіє.
Я реально фізично захворіла після пів року життя з мамою. Дурна забрала її до себе у війну. А вигнати тепер не можу. І це рідна мама, хоча і не значить порядна людина.
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ну как кто?.. Все участники ее истории и я.))
Ну так ви самі як та бацила в кефірі, перебродило вже,стисло,а в кислому середовищі немає розмноження
Ответ дляВсе буде
Я вам даже больше скажу- все мы без исключения когда нибудь заболеем и от этого помрем. Если раньше ракета на голову не прилетит. Это жизнь. Она такая))
Смайликівна• 27 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Поруч,мій дім поруч .
Ясно, я как то смотрела передачу ’страх в твоём доме’. Там психолог комментирует ситуацию. Так вот ваша ошибка ( и моя тоже , в силу молодости и наивности) это то , что позволяем самим собой так обращаться , все надо сразу присикать сразу, разрешая - даём согласие чтоб так было .
Ничего у вас не поменяешь, муж может одумается, как только вас потеряет , и то не факт . Сможете сами , уверены в себе , разводитесь, или ставьте на место маман, только тогда станете свободно дышать
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Я бачу це так. Є нормальна родина,чоловік по зарібкам,автор писала,шо нормальний,мабуть є діти. А тепер автор хоче розбити хорошу родину,бо свекруха всралася нарешті. Як можна мати любов чоловіка,його бажання до жінки,трохи покірності,хитрості і маніпуляцій і не зробити так щоб та свекруха не вспливала ще з самого початку відносин, коли секс найсолодший і дівчина найкраща і світ у віконечку.
То мЄчта, а не розповідь у вас.
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Удалено администрацией...
Чого в 19,17!
НашлаПерепискуМужа• 27 июля 2023
Абсолютно не звертаю увагу на те, привітав мене хтось з дн чи ні. Свій дн я якось особливо не святкую, тому, мені навпаки в напряг слухати всі ці телефонні розмови. Тих про кого пам´ятаю стараюсь вітати, незалежно від того чи вони мене привітали, я таку інформацію не тримаю у голові. Буває так, що забуваю, можу і на наступний день подзвонити і вибачитись зі словами, що закрутилася, забула. Аналогічно буває і по відношенню до мене, я спокійно до цього ставлюсь. Те, що чоловік накричав погано, звісно.
Гола з конопель• 27 июля 2023
Я не до кінця зрозуміла, вибачте, свекруха живе окремо? Так тоді ніяких проблем нема. Сідаєте біля чоловіка, смачно його годуєте, а потім кажете, що дууууже втомилися від такого відношення його матусі, що ви розумієте, що він добрий син і буде підтримувати свою маму і пишаєтеся ним з цього, але ви особисто більше спілкуватися з нею не будете - зовсім, бо не маєте на це здоров´я і сил. Якщо йому не байдужа його сім´я, нехай підтримує маму, але її до цього не примушує, бо це не на користь стосункам. Все.
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
А почему в вашем доме её правила? Это как?
Так було з перших днів життя, вона гримнула кулаком по столі,і сказала,що жити будем так як вона сказала. Я де могла стирала кути, більше не можу.
Залізна пані• 27 июля 2023
Для того чтоб жизнь сложилась, хоть в браке, хоть в разводе, нужно брать на себя оттсвенность за свои решения.
А вы 19 лет летали в облаках и продолжатее жалеть то, чего нет
Жинси на дитину• 27 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
То мЄчта, а не розповідь у вас.
Може так. Авторе,якщо маєте гроші,підіть до психолога,розкладіть з ним по поличках.чого так відбуваєтьсі,які варіанти виходу з ситуації. Розлучитися то можна,а який вихлоп з цього? Де жити дітям,чоловіку,Вам,як взаємодіяти далі? Он темка є,як дружина важко розлучилась,а тепер 6 років сама і колишній був найкращий і море шкодувань,шо розійшлася, шо о не все було погано,була купа хорошого,а тепер сама тягне дитину на аліменти
Последний вагон• 27 июля 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Да и в целом женщины условно патогенны)) Чуть ослабнешь - сожрёт моментально
Не все, ой не все) условно патогенными и мужчины могут быть, я бы тут не делила по гендерному признаку. Здесь, скорей всего, делёжка должна быть исходя из психологических составляющих. Например манипуляторы, абьюзеры, нарциссы, это же люди обоих полов)
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
І мене все ок,автор сама писала,шо він нормальний,почитайте пост
Нормальний як людина. Як чоловік в сім´ї, не вийшло, ви таке не бачили?
Залізна пані• 27 июля 2023
Ответ дляГарнюнька
Потому что, то мамин дом. Или она так считает по какой-то причине
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Супер!!! Вам повезло. Они уважают ваше пространство. Мои живут в 70 Км, и могут сказать что через час приедут просто так , при всем отношения типа у автора)))
Правда в этом году я немного гайки прижала , после очередного поступка свекрови , уже терпеть устала , так вот 3 мес не ездят
То ви мене розумієте, мої в 2х хвилинах від мене...
Жинси на дитину• 27 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Скільки років Вам і дітям,де працюєте і де плануєте жити?
Залізна пані• 27 июля 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Хотите угадаю?
Автор не работает и личных аквтивов не имеет
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляБаба на горошині
Удалено администрацией...
Історика чи клімакс?
Так ви вже якось визначайтесь, або самі зверніться до спеціалістів,у вас багато слів саме абразивних.
Ответ дляПоследний вагон
Да, в целом согласен. По большей части это свойства психики.. Можно было бы развить тему если б не работа))
Последний вагон• 27 июля 2023
В борьбе за власть, всегда побеждает мама сыночки. Автор, тут или терпеть, или уходить. Я в свое время выдержала аж 2 года, сбежала. По молодости, думала, что смогу исправить ситуацию, перетерпеть) Свекровь прям сопровождала в любых действиях сыночки, в постель укладывалась вместе с нами)) Перетерпеть оказалось невозможно, для меня так точно.
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Дякую вам, що зрозуміли. Так,я в молоді роки,нерозуміючи, дозволила маніпулювати, а в 38 ,через постійні мовчання і терпіння вже приймала гіпотензивні препарати. Спасала тільки робота, або те,що чоловіка не було вдома, тепер кожен ранок -це мама в домі, якщо в дорозі-мінімум 5 дзвінків...немає сил ,просто не можу,ні фізично,ні морально...