Русланка з гілки• 27 июля 2023
Все вже загребало....
19 років заміжжя, дура дурою,прожила з маминою бубочкою все в надії, що щось зміниться. Сам чоловік людина непогана, а хто з нас ідеальний, але мамуля його це щось.Не витримала, далі так не хочу, а можливо просто під час війни багато що стало зрозумілим, він весь час їздив на заробітки, дома мало був,мабуть тому стільки й прожили, а зараз другий рік вдома і я зламалась...що хотіла запитати, якщо б вас свекруня не привітала з Днем народження, до прикладу, ви б її вітали?В мене було свято і вперше за ці роки вся її сім´я проігнорувала цей день, сказали, що не могли додзвонитися до мене)))І я розумнішою не змогла бути ,вчинила так само.Так ось,мене тааак відчитав чоловік, що я в себе прийти не можу, почула стііільки про себе...болить, чесно болить.Ну не хочу я більше прогинатися під них і не буду. Дуже жаль років,років надії.Дівчатка,є тут ті,які стільки прожили і розлучились, як у вас склалося життя?
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Развод тут не поможет.
Поможет лучше коммуницировать, объяснять свои чувства, быть уверенным в своих границах.
Дорогой, мне хотелось бы, чтобы твоя мама поздравила меня с ДР. Так я бы чувствовала причастность к семье. Мне было неприятно, что она не позвонила и солгала. Я переживала по этому поводу.
Я не нашла в себе сил в свою очередь ее поздравлять. Надеюсь, ты как мой самый близкий человек, поймешь и поддержишь меня.
Я согласна, что нам надо наладить отношения с ней. Я открыта к диалогу, но не готова делать первый шаг.
Нікіта,дякую)))я не хочу ніякого діалогу з людиною, яка мене ненавидить.Її постійна тотальна брехня мені не імпонує, не потрібні мені її привітання, розумієте, справа в тому,що їй потрібен син, її син і все,а я більше по її законах жити не хочу. Чоловік не перестане її слухати, це точно,доказом є ці майже 20 років.Вона керувала всім-від вибору шпалер в квартиру, до проведення відпочинку в сім´ї ((Дякую за позитивну відповідь.
Жинси на дитину• 27 июля 2023
Це мені за межею розуміння,19 років жити і сратися за привітання свекрухи! Ви там шо,геть маніпулювати не вмієте,забули,хто в домі головний?мля,19 років....
Сиреневенькая• 27 июля 2023
не зрозуміло, що саме зробила свекруха, крім того, що не привітала? Після сварки розлучатися, дурня якась
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляПугачиха
Автор хочет сама ездить на заработки.))
І що в тому страшного?Ви ніколи не працювали і падаєте в обмороки від слова робота?
Смайликівна• 27 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
А вы что вместе живёте ?
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Так вы не разведетесь, кто разводится идёт и делает, а вы поговорите и все
До чого ваш коментар? Я запитувала поради по розлученню?
Ответ дляРусланка з гілки
Тут есть аналогия с медицинской микробиологией. Существует группа возбудителей ,называемых условно патогенными. У всех нормальных граждан они не вызывают заболевания при контакте с ними. А доходные и болезненные граждане заболевают. Так вот эти все тёщи и свекрухи и есть условно патогенными инфекциями. Если от них страдаешь, значит с устойчивостью психики что-то не так. Хороший маркер.)
ЛюбимаЯНЬ• 27 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
А как вышло что вы раз в год видитесь ? Они к вам не приезжают , или муж сам к ним ездит ?
Ми всі живимо в одному місті
Ну от раз на рік на якомусь святі зустічаємось, частіше в закладах а не вдома
У нас може два рази за роки були, чоловік звісно набагато частіше з ними бачиться
У всіх нормальні стосунки але немає потреби «засирати» життя одне одного, ніхто не впливає не тисне все ок
Сіґеле-міґеле• 27 июля 2023
Для меня самым радостным был год, когда большая семья моего мужа ’забыла’ про мой др))) я была просто счастлива))) потому до этого к полудню после череды неискренние пожеланий от свекрови до двоюродной бабушки свёкра хотелось выть и плакать.
После 18 лет совместной жизни и очередной истерики свекрови я с ней не общаюсь. И уже 10 лет мне никто не рассказывает какая я дура, недалекая, неправильная мать, жена, дочь, внучка.
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляSo_so
Я суть поняла, а Вы нет. Раз Вы так резко поумнели и повзрослели, почему муж Вас отчитывает?
Ну як ви зрозуміли ,то чому далі ставите запитання, для вас все вже є зрозумілим
Гарнюнька• 27 июля 2023
Если б свекровь не смогла дозвониться, то я бы поверила, что она реально не смогла дозвониться. И планета от этого не остановилась бы.
Не поздравить в ответ? А смысл? Меня свекр редко поздравляет , очень замкнутый человек и возраст. Звоню, дежурные фразы, это минута дела. Вам же не 15
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Вся конструкция изменится, если изменится одна из частей. Например, автор
Чомусь розсмішили, ви праві,гарний коментар
Ответ дляРусланка з гілки
Хочу, чтобы и Вы поняли. Поэтому задаю вопросы. Иначе это всё так и останется бурей в стакане воды, где Вы собрались аж разводиться, но поставить мужа на место в простом разговоре не можете.
Жинси на дитину• 27 июля 2023
Я бачу це так. Є нормальна родина,чоловік по зарібкам,автор писала,шо нормальний,мабуть є діти. А тепер автор хоче розбити хорошу родину,бо свекруха всралася нарешті. Як можна мати любов чоловіка,його бажання до жінки,трохи покірності,хитрості і маніпуляцій і не зробити так щоб та свекруха не вспливала ще з самого початку відносин, коли секс найсолодший і дівчина найкраща і світ у віконечку.
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляКокосиха
Удалено администрацией...
Як добре що ви розумна,розмножуйтесь, світ буде кращим.
Ответ дляЖинси на дитину
Нормальный муж? Что с Вами в жизни произошло, что у Вас такая низкая планка?(
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляБаба на горошині
Так в чем причина,автор ?Муж стал меньше зарабатывать или вам мешает его присутствие.Вольная жизнь закончилась ? Приходится работать ?
Удалено администрацией...
Гарнюнька• 27 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Ви суті не зрозуміли, все життя жити з його мамою я стомилася, а він ставить її в центрі сім´ї, не його приниження, не його моралі є поштовхом до розлучення, а 19 років життя по її правилам.А його це влаштовує, розумієте?
А почему в вашем доме её правила? Это как?
Жинси на дитину• 27 июля 2023
Ответ дляSo_so
І мене все ок,автор сама писала,шо він нормальний,почитайте пост
Бяки-козяки• 27 июля 2023
Автор, вони скоріше за все просто забули про ваш день народження и тому так вам сказали. Я в житті поступаю так як мені підказує моє виховання і совість. Мені байдуже як поводять себе інши люди. Я себе поводжу так як відчуваю внутрішньо. Якщо якась тітка на базарі починає грубо поводити, кричати, плюватися, я що у відповідь повинна відповідати вц тим самим? Ні. В мене інше виховання і культура. Тому я поступлю так як повинна зробити вихована інтелігента жінка. Я б не спускалась до рівня свікрові і привітала би її. 19 років якось же ви жили з чоловіком. Це великій термін. Тому краще зверніться до психолога. А розлучитися ви завжди встигнете.
Кумедний ґудзик• 27 июля 2023
Щось я не можу зрозуміти, а що ви таке втратили від відсутності привітання свекрухи, що треба так сумувати?
Смайликівна• 27 июля 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ми всі живимо в одному місті
Супер!!! Вам повезло. Они уважают ваше пространство. Мои живут в 70 Км, и могут сказать что через час приедут просто так , при всем отношения типа у автора)))
Правда в этом году я немного гайки прижала , после очередного поступка свекрови , уже терпеть устала , так вот 3 мес не ездят
Ответ дляSo_so
Все нормально с планкой. По истории видно , что автор в ней занимается самоадвокатированием. Все вокруг плохие, одна она....
Во всяком случае тема задана так... Обозначен фронт работ как для потенциальных адвокатов ,так и для обвинителей))
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляСиреневенькая
Навзаєм.
Русланка з гілки
• 27 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
А вы что вместе живёте ?
Поруч,мій дім поруч .
Баба на горошині• 27 июля 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Удалено администрацией...