Тихомандражная• Изменено 27 июля 2023
Кора, щепа в якості мульчи в квітнику полуниці кущів дерев?
Підкажіть будь ласка початківцю. Що краще.
Чи не закислює грунт, як зрозуміти скільки купувати., який слой має бути, якщо в квітнику ж квіти з різним часом цвітіння чи пролізуть вони через шар щепи чи кори? А бур´яни не пролізуть? Які мінуси. Коли краще сипати весною? Ще краще щепа чи кора
Бандитка Сью• 27 июля 2023
Спочатку кладеться геотекстиль, а потім вже кора чи що ви там хочете. Бурʼян через все пролазить, навіть через декоративний щебень (ота ще зараза)
Кукусики• 27 июля 2023
Сыпать можно круглый год, заодно вам будет видно, где цветы. Можно застелить агроволокном грунт, тогда слой коры тонкий. Если без агроволокна, то слой должен быть не меньше 5см.
С одной стороны супер удобно, нет бурьяна. С другой, это рай для слизней. Жрут все съедобное, у меня рядом с клумбами и огород, перцы, огурцы сожрали
Бандитка Сью• 27 июля 2023
Там, де будете купувати, скажете, який у вас метраж, і вам прорахують кількість. Кору я бачила трьох розмірів і залежно від розміру була потрібна різна кількість
Задираю носа• 27 июля 2023
Здебільшого закисляє грунт кора і тирса хвойних рослин. Решта -ні.Дійсно любий вид мульчі- це прихисток для слизнів. Квіти мульчуйте тільки після проростання. Бо не всі зможуть прорости. Якщо таки протиснуться, то можуть не цвісти. Наприклад, я в цьому році тирсою мульчувала приствольні круги у молодих кущів троянд, щоб не засохло коріння. Пройшло пару місяців і моя мульча майже зникла: перегнила. Буду досипати.
Тихомандражная
• 27 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Тобто якщо в мене є власна щепа крупна гілки і стовбура фруктових дерев то її можна використовувати?
Задираю носа• 27 июля 2023
Буде нещільно замульчовано - полізе бур´ян. На низ щось щільніше, агроволокно або мілку фракцію, а зверху крупніше можна. Фруктова щепа підходить прекрасно.