26 июля 2023

Допоможіть з квітами

Дівчата,спасайте.
Я їх купаються,прискаю,розмовляю і бляха муха всеодно щось не так.
Що не так,як спасти?
Життє Бентежне 26 июля 2023
Спатіфілум засох, якщо так опустив вуха - полийте
jkz007 26 июля 2023
Заберіть з підвіконня і з сонця подалі
автор В танке 26 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Спатіфілум засох, якщо так опустив вуха - полийте
Вчора поливала. Ґрунт середньої сухості. Я іде боюся залити😭😭😭
ФФФФристайла 26 июля 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Спатіфілум засох, якщо так опустив вуха - полийте
У меня так повис, я поливала. Думала сухо ему. Згнил в итоге)) хлорофитум в огромном горшке, может тоже подгнившие корни уже, не успевает такой объем при небольшом цветке просохнуть, может быть
Уравнобешенная 26 июля 2023
Кончики сохнут от недостатка влаги и сухого воздуха. В жарк нужно поливать чаще и если дренаж хороший, то можно не бояться перелить его
ФФФФристайла 26 июля 2023
Ответ дляВ танке
Вчора поливала. Ґрунт середньої сухості. Я іде боюся залити😭😭😭
Чтоб не залить, то поливайте погружением. В миску с водой до середины горшка ставить на минут 10-15. Что впитал - достаточно. Я недавно для себя этот метод открыла, блогеров иностранных насмотрелась
ФФФФристайла 26 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Кончики сохнут от недостатка влаги и сухого воздуха. В жарк нужно поливать чаще и если дренаж хороший, то можно не бояться перелить его
Или от залива. Как ни странно...
автор В танке 26 июля 2023
Полила ще.
Якщо не допоможе що робити? Дістати,промити коріння та посадити в новий ґрунт?
Завжди з рушником 26 июля 2023
когда вы его пересаживали в последний раз?
Вапщета 26 июля 2023
Ваш хлорофитум погрыз кот,
автор В танке 26 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
когда вы его пересаживали в последний раз?
Пів року тому. Все було чудово. От 3 дні як він мене доводить як може😡
автор В танке 27 июля 2023
Ответ дляВапщета
Ваш хлорофитум погрыз кот,
Це я бачу)) і кіт вже отримав нагоняй по повній). Не знаю через що,але саме ця квітка не дае йому спокійно жити